O mare dilema

Parerea mea e ca ar trebui sa mai ia niste lectii. Ce poti invata intr-o singura lectie? Presupun ca aia a fost si demo.
Doara
Postat pe 16 Octombrie 2010 12:15
De la: eu_geminy, la data 2010-10-16 12:12:20vuvu, eu nu reusesc sa citesc postari asa lungi, ma pierd...
da'am vazut prima propozitie... unde puyy mey am zis eu (sau am dat de inteles) ca as fi "sfant"???




unii, dragule,unii.citeste comentariile.
vuvuzela
Postat pe 16 Octombrie 2010 12:15
kary,
ce poti sa faci acum este sau sa ai o discutie cu barbatu-tau, in care sa ii spui ca ... e minunat la pat, si pentru ca e asa minunat tu ai tot felu'de fantezii da'ti-e cam jena sa incerci - ai putea?
Sau sa incerci fara discutia prealabila, desi asta i-ar putea ridica niste semne de intrebare.
Sau, daca nu se da pe brazda - si, daca nu s-a dat pina acum, s-ar putea asa sa ii fie lui felul - next...
Sexul este o parte importanta a vietii de cuplu, si daca asta nu merge intre voi... va cam chinuiti reciproc.
quasaria
Postat pe 16 Octombrie 2010 12:21
pai si daca omu' nu e iute in pat, da'e iute la manie?:DDD
:))
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 12:23
e, atunci incerci fanteziile alea repede... :-)) Si fugi.
Poate nu apuca sa isi dea seama.
quasaria
Postat pe 16 Octombrie 2010 12:24
vuvu, daca vrei sa fii citita, scrie cu voce tare, clar si raspicat...:P

:))
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 12:24
De la: quasaria, la data 2010-10-16 12:24:23e, atunci incerci fanteziile alea repede... :-)) Si fugi.
Poate nu apuca sa isi dea seama.


ca in box, Q... dai scurt si fugi, daca esti categoria musca...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 12:25

exact.
quasaria
Postat pe 16 Octombrie 2010 12:31
De la: eu_geminy, la data 2010-10-16 12:24:54vuvu, daca vrei sa fii citita, scrie cu voce tare, clar si raspicat...:P

:))



hotomane,vrei sa-mi auzi vocea suava!
vuvuzela
Postat pe 16 Octombrie 2010 12:53
erata-fara "mea".

am incercat la modificare dar nu a ma mers.uppps intre timp a aparut si modificarea.e ceva putred in Danemarca.


pt Gemy.
vuvuzela
Postat pe 16 Octombrie 2010 13:00
De la: vuvuzela, la data 2010-10-16 12:53:09
hotomane,vrei sa-mi auzi vocea suava!


nu, vuvu... nu visa asa departe:P
ti-am zis ca la scoala, cand inveti poezia pentru serbare...(o spui) tare si rar!...:))
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 13:35
stai linistit Gemy,daca ma asculti recitand iti dau lacrimile..de ras...de plans ... ...las la latitudinea ta,sau la longitudine??/
vuvuzela
Postat pe 16 Octombrie 2010 13:41
am si eu o intrebare existentiala.ce trebuie sa fac,sa primesc si eu o reclama sub comentariu?nu vi se pare ca mereu primesc aceeasi?mai ales Relo...
vuvuzela
Postat pe 16 Octombrie 2010 13:47
vai tu vuvu, cata dreptate ai si cum o compatimesti tu... daca-i asa de bun sa treaca si pe la mine o tura... io am impresia ca voi unele persoane, aveti prea mult timp liber si credeti ca totul e o telenovela unde toti se corcesc intre ei... cat de naiv sa fii si numa atat sa te duca ce ai pe umeri? sa fim seriosi, sunt atatia barbati si femei pe lumea asta, te opresti la varu-tau? bai, si eu am veri de iti aduni limba de pe jos, da lasa-ma-n papucii mei, da' mai mult de atat nu se pune problema, m-as gandi ca as face-o cu fratele meu
Laura_M
Postat pe 16 Octombrie 2010 13:47
vuvu, eu cred ca forumul e arhisuficient. un loc minunat ca sa ne facem de kakao, oricand vrea muschii nostri...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 13:47
Laura, corceala e o chestie de cocktail, de mix... aciulea e vorba fix de cotarceala...:)):PP
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 13:51
bine, io n-am vrut sa mai zic ceva prostii, dupa aceea crede lumea ca sunt vreo obsedata ceva... mai stii? :D
Laura_M
Postat pe 16 Octombrie 2010 13:54
vuvu, tu chiar vrei sa te injur? vezi-ti dreaq de treaba ta si nu ma mai provoca pe aici

ca altfel matur forumul cu tine, clar?

si crede-ma, ca sunt foarte multi care or sa-mi dea o mana de ajutor
michelle_
Postat pe 16 Octombrie 2010 13:56
Laura,stii cate subiecte de acest gen,dar cu alta formulare,au fost deschise?si s-au dat raspunsuri pe pg intregi.crezi ca o critica schimba situatia?tu ti-ai spus parerea si multi altii,inclusiv eu.nu toti gandim la fel,caci daca se intampla asta,existenta era prea anosta.ea va fii singura care va decide,ce va urma.si fara "a judeca",draga mea.stii dece ne aflam pe pamant si nu in rai?pt ca suntem pacatosi si nu sfinti!
vuvuzela
Postat pe 16 Octombrie 2010 14:01
pai critici nu, sfaturi nu chiar de orice fel... ramane ca tre sa oferim numa' flocirele aciulea...:P
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 14:06
De la: me_reloaded, la data 2010-10-16 13:56:28vuvu, tu chiar vrei sa te injur? vezi-ti dreaq de treaba ta si nu ma mai provoca pe aici

ca altfel matur forumul cu tine, clar?

si crede-ma, ca sunt foarte multi care or sa-mi dea o mana de ajutor








please nu injura !!!
vuvuzela
Postat pe 16 Octombrie 2010 14:08
da draga. stiu ca sunt n subiecte pe tema asta si nu numai, si ma mai enerveaza la culme prostia omului, mai ales cand claxoneaza... dar nu stiu pe ce lume traiesti ca sa dai niste raspunsuri luate dintr-un film, tu spui ca trebuie sa incurajezi sau sa dam sfaturi... la cine tanti, sa dam sfaturi, si la ce? la porcariile care sunt pe aici? tocmai de aceea nu te revolta ca sunt unii luati peste picior si li se raspund cu anumite rautati... nu degeaba li se raspunde asa, crede-ma
Laura_M
Postat pe 16 Octombrie 2010 14:56
si hai sa nu filozofam cu pamantu raiul si iadul si sfinti coborati de pe calendar si mai stiu eu ce... sa nu ne mai dam atat de credinciosi si atat de, vai de mine, eu nu fac si zic, nu si nu, cu cta negi niste chestii, cu atat bati la ochi
Laura_M
Postat pe 16 Octombrie 2010 14:59
puii mei, eu asta nu inteleg...
vii aici cu probleme medicale, cand sunt n-spe site-uri super-competente pt asta... vii cu combinatii zodiacale, cand sunt nenumarate zodiace (ma rog, si alea scrise la cafelutza de dimineatza, majoritatea:P)...
sau vii si ceri solutii in amor, cand se stie bine ca in amor singura solutie este ca nu exista solutii...

noroc cu vuvu ca face si activitate de dispecerat...

daca n-o muta disciplinar pana la urma la paza si ordine, ori la boactari de noapte...:))))
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 15:01
ce site-uri de specialitate ge? sunt doctori la care se pot duce... nu sa vina aici si sa spuna, pai mi-a bagat-o, a scos-o, m-am sters, da oare a scuipat ceva sau... oare sunt insarcinata? niste tampenii, pana sa primeasca un raspuns, le creste burta
cat despre celelalte probleme in amor care marea majoritatea care au deschis toapice de astea, sunt pustoaice de 15, 16 ani, sau mai stiu eu cat au, cred ca nici ele nu mai stiu... si la anii care-i au ele si pana o sa mai fie coapte la minte o sa se indragosteasca de nu stiu cate ori si iarasi o sa aiba aceeasi problema, io nu mi-as lasa copilu de 16 ani pe net toata ziua, du-te baiete cu prietenii cu fetele da nu sta la aberatii pe net
sau... oare ma potrivesc la zodie cu iubitul meu, iach... chiar se plictisesc saracutzele, unele, dragele de ele, la toti ni greu
Laura_M
Postat pe 16 Octombrie 2010 15:25
mda din intimplare una deasta era sa-mi strice casa pentru unele nu se multumesc cu ce au acasa
166116maryeta
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:33
parerea mea e ca-i deja stricata. "aia" de care zici ,face numai lucrurile clare
bluelight
Postat pe 16 Octombrie 2010 17:43
a
fost demult dar unele lucruri nu se uita niciodata poti sa ierti da nu poti sa uiti
166116maryeta
Postat pe 16 Octombrie 2010 18:12
cand va aud??11....ce draci sa incerce altceva??..ce altceva ca nu e altceva??...sexu e doar sex si atat...o infigi o freci si te opresti si gata finish...asta a fost sexul....nu mai aiurati atata...!!!...ce mare branza ca o avea ala mai mare si se misca altfel...decat primul???..o zic o tampenie....dar sexul e la fel si cu una din carne si cu una din alt material. deci punct.
garbo171675
Postat pe 16 Octombrie 2010 18:52
pentru tine, o fi... da' nu vorbi in numele tuturor...:))
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 18:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce la oameni le place sa fie șefi sa conducă pe alți oameni 10 De la: ingerasulluptor1 27 August 2017 21:41
buna 7 De la: garbo_385412 19 Noiembrie 2013 22:37
Intrebare. 44 De la: ulygarbo 11 Aprilie 2017 01:07
preparate din carne calitate superioara 1 De la: garbo109083 25 Martie 2010 11:05
FEMEILE ! DE ZIUA LOR,CIT DE ATENTI SUNT BARBATII ? 7 De la: IOANIDE 5 Martie 2012 19:54
Setari Cookie-uri