Oare barbatii ce fel de oameni sunt?

Barbatii nu sunt de omenie....si le fac si pe femei sa fie asa...
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 20:52
barbatii nu-s oameni, luptyco draga...asta e cert....
zi si tu ca nu am dreptate?
cei mai multi sunt soti, amanti, iubiti....cum sa le mai zici si oameni....
dor72
Postat pe 13 Iulie 2011 21:14
dorulet, iar mori de plictiseala?
michelle_
Postat pe 13 Iulie 2011 21:16
ca naiba....
ma duc sa hranesc copilu' si revin....
dor72
Postat pe 13 Iulie 2011 21:17
deal, pisi...sunt around si eu...
michelle_
Postat pe 13 Iulie 2011 21:23
Eu intrebam daca barbatii au inima,daca sunt umani,de omenie....Sau sunt doar fiinte computerizate programate ca sa isi urmareasca doar interesele propriii?
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 22:06
la cate stii tu despre ei...ma tem ca nu putem sa iti oferim nimic nou....
al meu e programat....la mine e telecomanda...
dor72
Postat pe 13 Iulie 2011 22:13
eram precis 1000% ca e topic marca scobitorici ...
mai femeie ... daca la anii din viatza ta mai ai astfel de dubii ... inseamna ca inca ai mintea pe la grupa mica de la gradinitza ...

cica e un sat prin tara asta unde vorbind despre barbati si femei se cam zice asa prin expresiile din partea locului ...
uite un om si o femeie...!!!!
deci ... lucrurile acolo sunt clare ... din mosi stramosi ... barbatul e omul (om de omenie si de omenit) si femeia e femeie....
amu luptatoareo care esti tu luptatoare cu frustrarile tale .. de ce vrei sa le tulburi linishtea acelor oameni ... daca e vreunul din ei pe garbo ... vrei sa nu mai stie sa se inteleaga unii cu altii ...???

dar cum in capul din gandul tai dracii si-au facut cuib si vorbesti numai parascovenii ... ma tem ca n=-ai pricepe nimic din ce-am scris ...
oricum ... Dumnezeu sa te aiba in paza!

nu vreau sa cad in extrema acelor sateni si zic asa ...
si barbatul si femeia sunt oameni ... dar cum padure fara uscaturi nu este ... tot asa mai sunt unii care fac ce nu trebuie ... ca si pe Garbo, cand deschizi tu, scobitorici, subiecte de se uita si curcile crucish ... (!!!) si le vine si dracilor sa se cruceasca de ce-ti mai bubuie mintea!
apropos, tu ce visezi noaptea te apuci sa scotzi topice ziua???
alfheim
Postat pe 13 Iulie 2011 22:23
alfu, inapoi la dus....inca nu da rezultate....
dor72
Postat pe 13 Iulie 2011 22:27
cred ca il viseaza pe dracul ala de brad pitt care o seduce si apoi o abandoneaza cand ii e lumea mai draga!!!
superbus
Postat pe 13 Iulie 2011 22:28
auch...asta doare rau...
dor72
Postat pe 13 Iulie 2011 22:30
pe nuca nu o doare nik..... never ever!!!
superbus
Postat pe 13 Iulie 2011 22:32
mergeti sa va odihniti....pt ca maine o sa vina o zi grea...vine potopul...glumeam sa aveti o seara frumoasa......alfr...........toti oamenii zic ca sunt cinstiti numai faptelor lor ii dau de gol ce fel de oameni sunt....asa ca mai odihnestete si tu
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 22:37
fata asta e indragostita...pe bune...altfel nu se explica....
dor72
Postat pe 13 Iulie 2011 22:38
De la: superbus, la data 2011-07-13 22:28:36cred ca il viseaza pe dracul ala de brad pitt care o seduce si apoi o abandoneaza cand ii e lumea mai draga!!!
pai romanul si nu doar romanii,nu te seduc si te lasa daca stiu ca esti femeie harnica si descurcareata....Te trimit la munca ei isi cauta amante,,,...Lasa mai nu imi mai purtati mie grija.....Mai bine purtati grija voastra....Stiti vorba aia doar prostii mor de grija altuia...
ingerasulluptator
Postat pe 13 Iulie 2011 22:40
asa-i nuca.... tu mori de grija tuturor barbatilor..... si pe ei ii doare in coooot!!
superbus
Postat pe 13 Iulie 2011 22:43
adevarul e ca nu cred ca ii doare de parerile iri-nucii nici macar in cot si nici in antricot ...!
scobitorici... odihna placuta fetitzo... ca multa nevoie ai ... si recuperare grabnica!
mai au aia locuri la senatoriu acolo unde esti tu ...? ca vreau sa imi extind activitatzurile...
alfheim
Postat pe 13 Iulie 2011 22:50
Din cate am citit voi va "cunoasteti" pe aici si am si eu o intrebare....ce varsta are femeia/tipa/creatura care a deschis topicul? am mai citit un mirobolant topic cu budismul mai vechiut asa dar protagonistii erau aceiasi.....si dupa topicul asta am ramas perplexa. Si sunt doua concluzii, tu ori iti bati joc rau de tot si te plictisesti amarnic acasa, ori esti de-o "inteligenta" naucitoare si sincer in locul tau m-as inchide in pivnita........

Allexys
Postat pe 14 Iulie 2011 04:58
@Allexys

ai ghicit din prima!
doar ca nu ne jucam cu iri-nuca... cu ea nu se joaca nimeni!!!
ai sa mai citesti cateva topicuri ale ei...
insa ai mila... e si ea om ca si noi ... doar ca .. ne depasheste mult de tot pe anumite capitole...!
ne depaseste puterea de intelegere!
amu, deh... fiecare sa priceapa ce-o vrea din ce-am zis eu!

(si iti zic un secret.... vezi ca are o grava aversiune fatza de partea masculina a populatiei planetei... deci ... cu grija... )
alfheim
Postat pe 14 Iulie 2011 10:33
Am hotarat ca nu mai intru deloc seara pe net..Pt ca ma faceti cu nervii seara apoi nu mai pot dormi..Si apoi seara trebuie sa fii linistit ca sa poti dormi linistit..Apoi voi suntewtri retardati si nu intelegeti asta ca si eu trebuie sa dorm..Voi va ganditi doar la intersele voastre asa a-ti fost programati
ingerasulluptator
Postat pe 14 Iulie 2011 14:51
"Am hotarat ca nu mai intru deloc seara pe net..Pt ca ma faceti cu nervii seara apoi nu mai pot dormi..Si apoi seara trebuie sa fii linistit ca sa poti dormi linistit..Apoi voi suntewtri retardati si nu intelegeti asta ca si eu trebuie sa dorm..Voi va ganditi doar la intersele voastre asa a-ti fost programati"


in sfarsit o idee minunata de la tine... !!! deci seara nu mai intri pe net, ca sa-ti faci un bine... si eu iti propun sa nu intri nici dimineatza, ca sa ne faci si noua un bine ! deal ? sau vale... ? asa o pomana cred ca o sa fie privita tare bine... acolo sus !!!

auzi.... daca nu esti prea obosita... pot sa te intreb si eu ceva ? daca nu te superi, bineteles... ! si daca te superi, tot intreb ! eu unu' nu am mai intalnit un om, o femeie ca tine, pana acum ! esti cu totul si cu totul deosebita, unica pana acum, prin felul cum scrii, debitezi fraze, idei, etc..... cu totii stiu la ce ma refer ! asta in cazul in care nu joci teatru sau cum se spune la senatoriul nostru... faci pe nebuna ! ptr. ca mi-e greu sa cred ca esti chiar nebuna (cu diploma...) ! un nebun adevarat nu intra pe net ca sa sterpezeasca creierul la altii cu tot ce-i bese mintea... un nebun adevarat, are alte preocupari ! si in general, un nebun se plictiseste repede... ! da, sunt de acord cu barboneli, exceptile intaresc regula... ! ok, pana acum inca nu am intrebat ce vroiam sa te intreb... ! de fapt am mai multe intrebari... ! de fapt, ii zice chestionar... ! nu ma-ntreba de ce... asa ii zice ! (unii de pe garbo o sa inceapa sa se intrebe daca nu cumva a aparut pe aici, inca un nebun.....!!! si te rog sa-mi raspunzi... altfel nu mai pot dormi noaptea !!!

spune-mi te rog... chiar esti nebuna ? cam ce varsta ai si ce inaltime ? esti frumoasa ? traiesti cu cineva ? ai parul lung si ochi albastrii... ? stai la bloc sau la casa particulara ? ai vecini, vorbesti cu ei, te ai bine cu ei, umbli mereu numai in negru ? nu, cu un negru stiu ca nu umbli... dar totusi intreb: ai relatii sexuale cu cineva (nu conteaza cu cine...) ??? ai fost vreodata casatorita ? ai omorat pana acum pe cineva (nu ma refer la: "regulandu-l la cap..." ) ? ce limba mai stii, in afara de romaneste ? traiesti, lucrezi, locuiesti intr-o biserica sau alt sediu de genul asta ? pe mine, m-ai vazut vreodata ? iti place de mine ? iti gatesti singura ? si ce mancaruri iti plac, picante, simple, cu carne sau numai cu legume ? cat face radical (2) din 81 ?
ok... cu parere de rau trebuie sa intrerup sirul de intrebari.... Alfeim ma trage de maneca sa-mi iau siropul de seara... nu-mi mai da pastile ca s-a prins ca le ascund sub limba si a doua zi le pun la altii in ceai, apa sau cafea !!!!

ingeras... te implor sa-mi raspunzi... !!!!!!!
barboneli
Postat pe 18 Iulie 2011 22:46
barbo, ma omori!
esme
Postat pe 18 Iulie 2011 22:54
barboneli esti genial !!!...nu ma pot ori din ras!!!....
ladyDY
Postat pe 18 Iulie 2011 23:13
rasul face bine la sanatate... !!! si invioreaza trandafirii..... !
barboneli
Postat pe 18 Iulie 2011 23:45
care trandafiri, barbo?!

esme
Postat pe 19 Iulie 2011 00:32
astia, esme...
dor72
Postat pe 19 Iulie 2011 00:49
barboneli
Postat pe 19 Iulie 2011 06:09
așa e. sunt doar niște egocentriști fr asemnare conduși doar de instincte primitive și blocați de stereotipuri n privința femeilor. ei foarte bine știu cum trebuie s fie o femee, dar nicidecum ce trebuie s fac ca femeea s poat fi FEMEE
varvara
Postat pe 21 Iulie 2011 20:25
varvara, puiule, tu de unde ai aterizat mamicule?
ti-au dat drumul prin salon?
esti cumva ruda cu luptatoarea?

barboneli, vezi ca tzi s-a terminat tratamentul, deci asteptam si restul sirului de intrebari!!!!
si chiar cu mult mai mult interes eu unul astept si raspunsul iri-nucii
alfheim
Postat pe 21 Iulie 2011 20:40
varvaro, `femeea` aia cred ca se vrea, totusi, femeie!
esme
Postat pe 21 Iulie 2011 20:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
diferenta de varsta mai mare cu 38 de ani 153 De la: garbo_14223 17 Iunie 2015 21:12
De ce lucurile imorale sunt incurajate? Si lucrurile morale nu sunt apreciate? 11 De la: ingerasulluptator 25 Iulie 2012 19:26
Afemeiat? 1 De la: garbo099510 4 Martie 2010 02:48
Credeti ca este posibil??? 155 De la: ratuscaceaurata 23 August 2011 19:04
Cum sa fiu femeie puternica 42 De la: Rotty 3 Noiembrie 2012 21:24
Setari Cookie-uri