pastila de a 2 a zi

mai fato cati ani ai mai?
qm naiba sa ramai insarcinata dak nu si-a dat drumu` in u.ce conteaza ca o faci neprotejat atata tmp cat el are grija de u??si ai mai luat si pastila...of...15-16??sau cati ani ai???ai grija pe viitor...!! ce pot sa zic mai mult???
andyna
Postat pe 9 Octombrie 2010 15:09
De la: catalina_uk, la data 2010-10-09 14:47:45
De la: Doara, la data 2010-09-12 07:34:46Cu ce sa ramai insarcinata daca nu si-a dat drumu? Nu e normal sa se intample schimbari in corpul tau daca declansezi ciclu fortat? V-am mai zis, inainte de a va cracana nu va puteti intrebari de astea. Dupa ce deja ati comis-o va ingrijorati. Sper ca cel cu care ai facut-o e ok si nu ai luat altceva mai grav decat o sarcina. Prezervativul nu stiti sa-l folositi.


''de a te cracana?'' poftim??? esti cumva asistenta, asistent al sectie de obstretica si ginecologie de pe vremea lu' impuscatu? mi se pare mizerabil ce ai scris. ce nu ti-ai pus o niciodata in viata ta, cu sau fara protectie? se-ntampla-n puii mei. faceti pe moralistii ca vai doamne ce mare minune s -a intamplat. esti cumva perfectiunea intruchipata?



Bv Catalina! Oricum ideea e ca nu trebuie sa-ti pui mintea cu desteapta respectiva , nu se merita. Si mai e si corectorul de serviciu , doctorandul in limba romana eu_geminy care cred ca e pus aici sa sa bage in seama si sa debiteze tampenii.
Yamaha
Postat pe 9 Octombrie 2010 16:04
vreau sa cistitg acasa
garbo119139
Postat pe 9 Octombrie 2010 17:50
ce sa-ti spun, Y... ai intalnit alta "gospodina" ca si tine...:))):P

te cam rod persoana si postarile mele, vad... intri si tu, doar-doar mai asmuti pe cineva ca tine...si imi place asta, numai ca nu prea stii sa manipulezi...:))
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2010 17:55
mai bine faceai oral nu mai trebuia pastila
garbo119139
Postat pe 9 Octombrie 2010 18:00
139... ei bravos, sper sa nu reusesti sa mi-o furi pe Ya_ma_ha , care deja a facut o pasiune si ea...:)))
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2010 18:16
vuvuzdeaua,nu te potolesti.
n-ai putea sa ne soooooooooogi poooooooooola tuturor in afara de mie?
iti gasesti linistea in sfarsit
Marcu_cel_cu_Arcu
Postat pe 9 Octombrie 2010 18:30
marcule, fie-ti mila... scoate-ma si pe mine din lista!...:DDD
:))
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2010 18:35
De la: vuvuzela, la data 2010-10-09 13:23:13
De la: roby_cado, la data 2010-10-09 08:24:05
De la: Doara, la data 2010-10-09 07:20:05Aspirina. Tinuta intre genunchi.


deci, tehnic vorbind, nu-si mai poate desface picioarele..,corect..
dar daca sta in genunchi ("capra" in termeni populari)..?ha..?,poa' sa tina toata tableta intre genunchi..,ca tot nu-si face efectul aspirina aia..
acu' intelegi ce am inteles ca ar fi trebuit sa intelegi..?



va credeti destepti?unde este bunul simt de care trebuie sa dati dovada,indiferent de tema?are dreptul sa intrebe,voi nu aveti dreptul sa jigniti.credeti ca sunteti mai trandy,fiind mojici?este doar o tanara care intreaba.nu raspundeti,ca tot sunteti in afara medicinii.dar puteti sa-i spuneti insa in mod civilizat,ca acest site nu are colaborari cu medici,deci trebuie sa mearga la un ginecolog.restul se descurca tanara acolo.cata stupiditate,asta ca sa ma refer onorabil.


ps.puteti sa comentati orice dupa mine.nu ma atinge nimic.nici macar nu ma obosesc sa va citesc.sunteti penibili.




OARE? DE CE TEAI APRINS DACA NU TE INTERESAU TOATE ASTEA? ORICUM..TREBUIE SA FIM TOTI CU BUNE MANIERE SI ASHA MAI DEPARTE..E FRUMOS CA SPUI SI TU DUAR CEEA CE SA SPUS PANA ACUM.... ..MA ROG DUPA PRIMELE5 MSG..TOPICUL NU ISI MAIA RE ROST..PT K..AR FI TREBBUIT SA REVINA DOMNISOARA IN CAUZA CU UN RASPUNS....SA STIE LUMEA IN GENERAL CE AJUTA SI CE NU IN ASTFEL DE CHESTIUNI......VB AIA FACEM CE VREM DAAAAAR OARE STIM CE FACEM?????
firstsnake
Postat pe 9 Octombrie 2010 19:02
Yamaha din cate vad e tot Mihaela aia. Si-a facut 2 conturi sa se felicite si sa-si dea dreptate. De ce te-ai simtit asa suparata draga incat sa iti mai faci un cont? Imi pare rau sa-ti spun, dar da. Sunt perfectiunea intruchipata. Mori de ciuda.
Doara
Postat pe 9 Octombrie 2010 19:55
barbatii sa aiba responsabilitate?? eu cred ca ei au doar dorinte,placeri...grija si responsibilitatea din pacate revine doar femeii,din pacate.
ady_64
Postat pe 9 Octombrie 2010 20:04
36, maturizeaza-te!
michelle_
Postat pe 9 Octombrie 2010 20:08
De la: Doara, la data 2010-10-09 19:55:20Yamaha din cate vad e tot Mihaela aia. Si-a facut 2 conturi sa se felicite si sa-si dea dreptate. De ce te-ai simtit asa suparata draga incat sa iti mai faci un cont? Imi pare rau sa-ti spun, dar da. Sunt perfectiunea intruchipata. Mori de ciuda.


Ah, de aia se erija ea in numele "mai multor " persoane. si eu am banuit, dar nu cred ca merita atata atentie..:P
:))

PS si nici imaginatie n-are. preia idei, expresii, cuvinte de la noi.:P
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2010 20:11
me... dar eu, sa ma mai maturizez? ca n-as prea vrea!...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2010 20:12
De la: mihaelllatya, la data 2010-10-09 13:03:17
Dovada graitoare a involutiei. Genul de specimene care sunt capabile de a enunta asemenea ineptie ar trebui sa incerce sa mai iasa la aer curat , sa mai auda si altceva decat urletele propriilor frustratii. Abtine-te cand te mai trec asemenea chinuri ale gandirii.


De la: Yamaha, la data 2010-10-09 12:55:21Dovada graitoare a involutiei. Genul de specimene care sunt capabile de a enunta asemenea ineptie ar trebui sa incerce sa mai iasa la aer curat , sa mai auda si altceva decat urletele propriilor frustratii.

Na poftim.
Doara
Postat pe 9 Octombrie 2010 20:16
Magistral, Doara!...:)))

hehehehe...

de "isteata" ce e, a incurcat conturile...

e, yamaho, ia spune matalutza, cine e tampita de-a binelea - cu ea insasi?
retine ca nu te-am facut eu asa, nici altcineva. natura te-a facut!

vezi, daca te bagi ca musca, cersind atentie?...:))))
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2010 20:20
da' chiar... cat de tamp (un termen drag ei, din cate vad) poti sa fii ca sa-ti faci doua conturi, doar ca sa injuri de doua ori?... foarte frumos "Mare Doamna!"...:D
nu te simti prea sigur(a) doar tu, din contul tau?
dupa care te mai si dai de gol...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2010 20:54
eu cred ca aici e vorba de multa responsabilitate din partea lui...si kiar mai mult de incredere
sincer am o relatie de 2 ani si jumatate si nu am folosit niciodata in acest interval prezervativ si cu atat mai putin pastile...de fiecare data am vazut pe el k e sigur de ceea ce face si am avut incredere...si in tot acest interval nu mi s`a dereglat ciclul nici makar o data...akuma depinde si de organism... dar pt siguranta eu zic ca doctorul te poate lamuri cel mai bine dupa asta... bafta ;)
yoana_clau
Postat pe 9 Octombrie 2010 21:35
asa mama...ia mai da-ne tu niste detalii suculente despre activitatea ta sexuala...eventual fa-ne niste grafice in powerpoint
michelle_
Postat pe 9 Octombrie 2010 21:39
n-o provoca mai !
ca unii cand is fericiti au impresia ca fericirea e o virtute a lor ..l
bluelight
Postat pe 9 Octombrie 2010 22:21
mey, voi vreti sa vina Toshiba aia cu doo conturi si peste voi?:)))
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2010 22:32
ii un fel de vifor-a, G??
bluelight
Postat pe 10 Octombrie 2010 09:25
buna pai e normal sti de ce compozitia postinorului e de vina, scrie si in contraindicatii,,,
nikki
Postat pe 10 Octombrie 2010 13:11
De la: bluelight, la data 2010-10-10 09:25:18 ii un fel de vifor-a, G??


mai degraba seamana cu un vant.
din ala zgomotos.
scuze!...:P
:)
eu_geminy
Postat pe 10 Octombrie 2010 13:47
De la: eu_geminy, la data 2010-09-12 04:29:28la Radio Erevan, ai intrebat?...:D

tare rau raspunsul tau!
GBRL_PAULA
Postat pe 11 Octombrie 2010 12:30
deh, Paula... unora nu le-a convenit si au facut urat pe-aici... dupa cine sa ma iau?:P
:))
eu_geminy
Postat pe 11 Octombrie 2010 12:36

BUNA,DRAGA,DAR TU CUM STAI CU EI IN JOS
garbo167489
Postat pe 11 Octombrie 2010 14:52
Pe viitor convinge-l pe prietenul tau sa foloseasca prezervativul, trebuie sa fie si el responsabil, nu sa te dai numai tu cu capul de pereti. Cumpara un test de sarcina si vezi daca esti insarcinata. E cel mai sigur mod. Anticonceptionale nu prea e bine, au efecte adverse, eu n-as lua. Intreaba un ginecolog. Si numai daca ai o relatie stabila, poti lua pilule, dar prescrise de medic.
fania1972
Postat pe 11 Octombrie 2010 14:58
doamneee ce intrebari, cred ca din cauza asta am ramas insarcinata
Laura_M
Postat pe 11 Octombrie 2010 15:42
o chemam pe super Neny,sau cum ii zice?sunt
vuvuzela
Postat pe 11 Octombrie 2010 16:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sotul meu nu ma lasa sa alaptez! 20 De la: garbo_1708 7 Mai 2012 07:56
Pe 1 aprilie trebuie sa-mi apara rindunelele ,abia le astept !!!! Voi ce asteptari aveti? 100 De la: fengari 4 Aprilie 2013 20:50
ce trebuie sa stie o viitoare mamica despre sarcina? 3 De la: garbo_1568 26 Aprilie 2012 10:53
Mi-a intarziat ciclul menstrual 16 zile. Ce pot sa fac sa imi vina mai repede? 22 De la: qwertyuiop 30 Noiembrie 2016 20:35
Pot concepe un bebe imediat dupa un tratament cu antibiotic? 9 De la: RamonaPopescu 26 Martie 2020 10:33
Setari Cookie-uri