pastila de a 2 a zi

inteleg ca ati folosit si baioneta... sau sarma ghimpata...:DDD
:)))
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2010 11:19
s-a spart si sacul cu...destainuri vad eu
fleurdelis
Postat pe 9 Octombrie 2010 11:19
eu cred ca ar fi bine sa spuna si ce numar purta la prezervativ... ca e mai stiintific...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2010 11:29
sau daca prezervativul nu era cumva vulcanizat sau reshapat... ca si asta poate fi o cauza...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2010 11:30
DA!! GHEISO !!
in lumea asta, plina de mistere, fenomene neelucidate, paranormal si suspans, ...da ...e posibil sa ramai insarcinata, totul e posibil...ba chiar ca unele dictionare nu mai au inregistrat cuvantul imposibil...acesta fiind toxic...
un exemplu...poti ramane insarcinata chiar si atunci cand te tute sefu la cap, ramai cu ideile lui in mansarda.....deci, e posibil
uram de pe acum bun venit viitorului bebelus!!
H_N_
Postat pe 9 Octombrie 2010 11:47
mi mi s-a reprosat ca sunt sarcastic, ca fac glume nepotrivite... da'Tu esti de-a dreptul sadica...:D
:))

PS: nici verbul "a tute" nu exista in dictionar. oare ce-o fi insemnand?:O
:))))
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2010 12:06
poti sta linistita...nu ai cum sa fii..
andrea2
Postat pe 9 Octombrie 2010 12:54
Dovada graitoare a involutiei. Genul de specimene care sunt capabile de a enunta asemenea ineptie ar trebui sa incerce sa mai iasa la aer curat , sa mai auda si altceva decat urletele propriilor frustratii.
Yamaha
Postat pe 9 Octombrie 2010 12:55
193, tare faina poza ta
fleurdelis
Postat pe 9 Octombrie 2010 12:58
De la: Doara, la data 2010-09-12 07:34:46Cu ce sa ramai insarcinata daca nu si-a dat drumu? Nu e normal sa se intample schimbari in corpul tau daca declansezi ciclu fortat? V-am mai zis, inainte de a va cracana nu va puteti intrebari de astea. Dupa ce deja ati comis-o va ingrijorati. Sper ca cel cu care ai facut-o e ok si nu ai luat altceva mai grav decat o sarcina. Prezervativul nu stiti sa-l folositi.



Dovada graitoare a involutiei. Genul de specimene care sunt capabile de a enunta asemenea ineptie ar trebui sa incerce sa mai iasa la aer curat , sa mai auda si altceva decat urletele propriilor frustratii. Abtine-te cand te mai trec asemenea chinuri ale gandirii.
mihaelllatya
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:03
miha... nu se spune cumva "frustrari"? Scuze!...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:08
dap! asta veneam sa intreb si eu...
fleurdelis
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:10
eu zic ...........s-a trezit vorbind........
jeanette40
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:11
da'poate vine Doara si ne explica...:))):P
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:11
Propriilor "frustratii"? Si cam de la ce crezi tu ca eu am "frustratii"?
Doara
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:13
cu un test de sarcina raspunzi la intrebare
vax
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:15
io tot nu inteleg unde nu are dreptate Doara, si de ce ar fi un "urlet" ceea ce ea a spus... s-a simtit cineva ca face obiectul spuselor ei, cumva??:PP
:))
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:16
Nu stiu de unde se deduce duduia ca am eu "frustratii". Poate o explica ea. Poate oi fi frustrata ca e al n-ulea topic in care o juna naiva si nescolita il deschide intrebandu-se dupa ce a facut-o daca e insarcinata. Fara sa mearga la medic si fara sa isi puna intrebari inainte de a o face.
Doara
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:16
Doara... eu cred ca ai atins o coarda mai sensibila...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:22
De la: roby_cado, la data 2010-10-09 08:24:05
De la: Doara, la data 2010-10-09 07:20:05Aspirina. Tinuta intre genunchi.


deci, tehnic vorbind, nu-si mai poate desface picioarele..,corect..
dar daca sta in genunchi ("capra" in termeni populari)..?ha..?,poa' sa tina toata tableta intre genunchi..,ca tot nu-si face efectul aspirina aia..
acu' intelegi ce am inteles ca ar fi trebuit sa intelegi..?



va credeti destepti?unde este bunul simt de care trebuie sa dati dovada,indiferent de tema?are dreptul sa intrebe,voi nu aveti dreptul sa jigniti.credeti ca sunteti mai trandy,fiind mojici?este doar o tanara care intreaba.nu raspundeti,ca tot sunteti in afara medicinii.dar puteti sa-i spuneti insa in mod civilizat,ca acest site nu are colaborari cu medici,deci trebuie sa mearga la un ginecolog.restul se descurca tanara acolo.cata stupiditate,asta ca sa ma refer onorabil.


ps.puteti sa comentati orice dupa mine.nu ma atinge nimic.nici macar nu ma obosesc sa va citesc.sunteti penibili.
vuvuzela
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:23
Asa cred si eu Ge.

Vuvu, dispari.
Doara
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:25
Ai scris prea scurt, Doara... involuntar, o sa te citeasca:))):P
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:26
Crezi? Eu am incercat sa vad. Poate totusi n-o sa ma citeasca.
Doara
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:27
De la: fleurdelis, la data 2010-10-09 13:10:01dap! asta veneam sa intreb si eu... [/qu
Ai dreptate...nu am nici o scuza.
mihaelllatya
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:27
De la: Yamaha, la data 2010-10-09 12:55:21Dovada graitoare a involutiei. Genul de specimene care sunt capabile de a enunta asemenea ineptie ar trebui sa incerce sa mai iasa la aer curat , sa mai auda si altceva decat urletele propriilor frustratii.



daca te referi la tanara,as vrea daca esti asa inteligenta sa ne faci dovada celor sustinute de tine,citite cine stie pe unde.in situatia acestei tinere,initiatoarea topicului,explica-mi si mie,dar fii atenta la intrebare,ca are si ea un talc,unde vezi in subiectul ei ,toate expresiile folosite de tine cu atata emfaza?
vuvuzela
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:35
De la: Doara, la data 2010-10-09 13:16:17Nu stiu de unde se deduce duduia ca am eu "frustratii". Poate o explica ea. Poate oi fi frustrata ca e al n-ulea topic in care o juna naiva si nescolita il deschide intrebandu-se dupa ce a facut-o daca e insarcinata. Fara sa mearga la medic si fara sa isi puna intrebari inainte de a o face.


Trecand peste faptul ca am scris gresit un cuvant, modul tau de a iti exprima parerea personala (cand de fapt fata cerea o informatie) despre cat sau cum se cracaneaza una si alta , e total nelalocul lui . Pari un cadru medical de la ginecologie care le stie pe toate si isi exprima "frustratiile" (asta asa ca sa nu ma dezic) printr-un limbaj gen matroana.
mihaelllatya
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:37
De la: Doara, la data 2010-10-09 13:25:35Asa cred si eu Ge.

Vuvu, dispari.



dispari tu,plina de rusine,daca ai asa ceva.
vuvuzela
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:38
De la: vuvuzela, la data 2010-10-09 13:35:34
De la: Yamaha, la data 2010-10-09 12:55:21Dovada graitoare a involutiei. Genul de specimene care sunt capabile de a enunta asemenea ineptie ar trebui sa incerce sa mai iasa la aer curat , sa mai auda si altceva decat urletele propriilor frustratii.



daca te referi la tanara,as vrea daca esti asa inteligenta sa ne faci dovada celor sustinute de tine,citite cine stie pe unde.in situatia acestei tinere,initiatoarea topicului,explica-mi si mie,dar fii atenta la intrebare,ca are si ea un talc,unde vezi in subiectul ei ,toate expresiile folosite de tine cu atata emfaza?

Ma refer la stimabila "duduie" Doara. Sunt noua pe aici si nu stiam cum stau treburile.
mihaelllatya
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:39
De la: vuvuzela, la data 2010-10-09 13:23:13
De la: roby_cado, la data 2010-10-09 08:24:05
De la: Doara, la data 2010-10-09 07:20:05Aspirina. Tinuta intre genunchi.


deci, tehnic vorbind, nu-si mai poate desface picioarele..,corect..
dar daca sta in genunchi ("capra" in termeni populari)..?ha..?,poa' sa tina toata tableta intre genunchi..,ca tot nu-si face efectul aspirina aia..
acu' intelegi ce am inteles ca ar fi trebuit sa intelegi..?



va credeti destepti?unde este bunul simt de care trebuie sa dati dovada,indiferent de tema?are dreptul sa intrebe,voi nu aveti dreptul sa jigniti.credeti ca sunteti mai trandy,fiind mojici?este doar o tanara care intreaba.nu raspundeti,ca tot sunteti in afara medicinii.dar puteti sa-i spuneti insa in mod civilizat,ca acest site nu are colaborari cu medici,deci trebuie sa mearga la un ginecolog.restul se descurca tanara acolo.cata stupiditate,asta ca sa ma refer onorabil.


ps.puteti sa comentati orice dupa mine.nu ma atinge nimic.nici macar nu ma obosesc sa va citesc.sunteti penibili.
mihaelllatya
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:42
Mihaela,insa daca te referi la comentarii,iti dau dreptate si imi cer scuze numai in acest caz.
vuvuzela
Postat pe 9 Octombrie 2010 13:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Metode clare de anihilat"dracusorul" si .....dezvoltat INGERUL- 28 De la: crina86_c 9 Iulie 2010 01:17
mita preotilor si crimele in numele bisericii ortodoxe 29 De la: CARMENMIRELA 14 Ianuarie 2015 15:36
buna fetelor 7 De la: garbo_7992 19 Februarie 2013 17:34
vreau un sfat 45 De la: garbo202120 19 Aprilie 2011 14:51
antibiotic in sarcina? 10 De la: RamonaPopescu 26 Martie 2020 10:35
Setari Cookie-uri