De ce sunt oamenii singuri?

De la: anakin, la data 2010-09-15 23:51:52Lasa, bre, ca si tu, cat timp ai doua maini, niciodata nu esti singur


[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/2578/2578444o9d933163w.gif[/img][/url]
KNIGHT_31
Postat pe 16 Septembrie 2010 00:14
mda, nu pot sa-ti intorc complimentul, din pacate....................ca n-o nimerishi deloc, bre!!!!!!!!!!!!!!!


dar ai totusi ceva imaginatie-n bagaj, poate fi si asta ceva de apreciat!

da' acu' vezi si tu, controleaza cat si ce visezi cu ochii deschisi.................ca-n ziua de azi, optimistii mor primii!

samburica
Postat pe 16 Septembrie 2010 00:14
bine, bre samburico, banuiam ca esti si tu fata de salon, sa ne intelegem fara cuvinte.

Ca tot vorbisi de visele proprii, ia uite la vacaler, nici una nici doua si isi scoase pe mezat textila.
anakin
Postat pe 16 Septembrie 2010 00:18





--------------------------
office_salinasusesi_ro
Postat pe 16 Septembrie 2010 00:19
anakine, fara cuvinte zici?! vrei doar din priviri?!?!

ok, atunci uita-te in ochii mei si spune-mi daca nu vezi intreg universul (chiar si pe tine, cu doua maini libere)!!!!!!!!!!!!! iar daca-l vezi, ramai acolo!
.............io-s a sasea de la dreapta!

sau poate-n avatar e mai evident!
da' hai sa te , c-ai vrut sa "ne-ntelegem"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
samburica
Postat pe 16 Septembrie 2010 00:29
samburico, asa, ca idee, esti ruda cu vacaleru malahistl? sau ai fi chiar una din mainile lui, sub alta forma?...

Free advice, imi displac bagatorii in seama cu orice pret, iar politetea mea are si ea o limita.
anakin
Postat pe 16 Septembrie 2010 01:04
anakine, om serios esti tu?!

pai daca ti-ar fi displacut "bagatorii in seama", m-ai fi "refuzat" de la bun inceput................in schimb, tu incercashi sa-mi propui una-alta, mai direct, mai indirect
...................acu' o dai la-ntors, cand vazushi ca nu ma inrosesc in obraji si nu m-ascund dupa principii ieftine si apuse de ceva ani ! hotaraste-te, sa nu-mi fac iluzii degeaba!!!!!!!!!!!! ca io ma si vazui maritata si cu plozi!!!!!!!!!!!

politetea nu exista pe acest forum, sarmane om, tu chiar nu remarcashi?
cei care o "practica" sunt, paradoxal, invinuiti de mahalagism, considerati tristi, neintegrati in societate si trimisi urgent la psihiatru!
in plus, scuza-ma ca-ti remarc politetea incantatoare revarsata asupra mea, inca de la primul mesaj................(sau sa-i zic "primul nostru contact"?!).................sau politetea-ti "evolueaza" de la minus infinit la zero?!

n-am nici-o legatura cu sus-numitul, dar poti sa ma consideri si ruda de-a lui base, e dreptul tau sa-ti imaginezi ce vrei (te stiu un mare visator cu ochii deschisi, deci nu am putere/drept sa ma impotrivesc firii tale )!...........dar "mana lui, sub alta forma"?!?!?!? bre, o dai in science-fiction aici si io-s cat se poate de ...........samburica!

so, free advice back to you: daca vrei politete si "nebagatori in seama", incearca si tu ............"emotiile" respective! V - peace!
samburica
Postat pe 16 Septembrie 2010 04:00
Samburele, nene..
Faptul ca postezi raspunsuri pe la 4 noaptea pe un forum spune multe despre tine.

Deci, haide pas.
anakin
Postat pe 16 Septembrie 2010 08:46
fleurdelis
Postat pe 16 Septembrie 2010 09:02
margaretakin,
faptul ca tu-mi studiezi programul meu de somn sau "actiune", denota lipsa ta de imaginatie...........de altfel, daunatoare unei dezvoltari armonioase a unei "relatii"............in consecinta, sunt intru totul de acord cu "haide, pas"ul tau!!!!!!

ca poate ca aici unde-s eu e lumina, bre!? poate CA CAnd tu esti "de serviciu" aici pe forum, in plina zi, la mine-i noapte si program de somn! hai ca nu-i asa greu, n-am dat-o in science-fiction, ca tine! e doar un alt punct de vedere, nu asa rigid ca al tau...................sau un alt punct cardinal, de pe glob!!!!!!!!!!!!!!!!!
si in ajutor, daca ceasul tau arata 04:60 (stiu, stiu, dar e un simplu exercitiu de imaginatie! ) asta nu inseamna ca restul lumii vede aceeasi ora!!!!!

.............dar ciudat cum mai toti "salutati" cu spatele, din mers (ba chiar fuga as zice), cand argumentele descresc in mod considerabil.................s-a predat un curs pe-aici?!?!?!?! .............ca prea recunosc stilul, de la unul la altul!!!!!!!!!!!!



fleur, io zic sa ceri drepturi de autor pentru maimutoiul ala, ca-l acaparashi cu totul, bre!
iti intra in vene, ti-e ca o semnatura......................nici nu ma chinui sa-ti tin minte nickul, ca-ti recunosc "fatza".................peste tot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
samburica
Postat pe 16 Septembrie 2010 09:49
uite de ce sunt oamenii singuri....
blondy_made_to_love
Postat pe 16 Septembrie 2010 09:53
mai si intreaba.......
jeanette40
Postat pe 16 Septembrie 2010 09:56
mei sambburici!
eu nu vb cu toti sambureii asa....
tu asa sa stii!
fleurdelis
Postat pe 16 Septembrie 2010 11:14

moamaaaaaaa, cata' discursul!
hai, ia o pauza, sa nu-ti oboseasca neuronu!
zambila
Postat pe 16 Septembrie 2010 11:24
Pai deh, daca are destul timp liber... ca oricare alt pensionar.
anakin
Postat pe 16 Septembrie 2010 13:41
minte odihnita domnle
ameno
Postat pe 16 Septembrie 2010 13:50

eu ma abtins a zic *(ce e cu unii samburei)
si ncii n-am vreme
fleurdelis
Postat pe 16 Septembrie 2010 13:51
De la: fleurdelis, la data 2010-09-16 11:14:42mei sambburici!
eu nu vb cu toti sambureii asa....


................as completa eu ca tu nu "vorbesti" cu multa lume, nu doar cu anumiti samburei! la cate "fetze-fetze" ai facut pe intreg forumul ....................am fost pe partea de real, la viata mea, m-au fascinat cifrele, asa ca nu ma pot abtine sa nu fac o presupunere (chiar daca-i din aia "prin absurd"), cum ca din 12390mesaje ale tale, mai mult ca sigur ca 11972 sunt exact ceea ce spuneam mai devreme:

ca vorbesti sau nu cu "sambureii", io-ti urez cat mai multe "semnaturi", ca vad ca te simti in largul tau atunci
samburica
Postat pe 16 Septembrie 2010 13:56
De la: anakin, la data 2010-09-16 13:41:37Pai deh, daca are destul timp liber... ca oricare alt pensionar.


larisakin,
nu e vorba de timp liber, pensionar sau nu, cat dorinta de a lupta pentru dezvoltarea "relatiei" ce se nastea-ntre noi doi...............sub clarul lunii (tale)!
tu chiar credeai ca ma voi mai putea gandi la altceva, ca ma voi mai putea bucura de noapte, cand tu-mi puneai la indoiala tocmai "somnul de frumusete"?!?!?!?!?!?!?!?

stateam cu ochii pe forum si pe "miscarile" tale................dar e clar ca dai inapoi acum! nu rezisti in fata unei samburici cu personalitate si placere de viata!!!!!!!!!!!!

.............poate daca as fi o pensionara, care abia ar mai putea vorbi, abia s-ar mai putea misca............atunci sa fi avut sanse?!.........
samburica
Postat pe 16 Septembrie 2010 14:12
nu zau ca ti sa pus pata pe el.....
esti luata la misto si tot nu stai in banca ta
penibilo.......
anaROBERT
Postat pe 16 Septembrie 2010 14:17
ioi! anakin, ma inseli cu samburica???
da' chiar asa, mai! ru-si-ni-caaa
zambila
Postat pe 16 Septembrie 2010 14:26
nu cred....
fata de nebagata in seama face asa.....sare de la o extrema la alta
ai grija samburico ca asa cazi bre in depresie si-ti tai naibii venele
anaROBERT
Postat pe 16 Septembrie 2010 15:45
nu mai, sa le lase sa creasca...asa e trendul
zambila
Postat pe 16 Septembrie 2010 15:48
asa am propus si eu dar...nu ai cu cine,nu ai cu cine si gata
una si una care mai de care mai rasarita
anaROBERT
Postat pe 16 Septembrie 2010 15:50
Zambilutzo, cum sa insel eu bizigul cu mizilicuri radacionase?? stii doar ca la mine sentimentul e baza, si nu ce arunci la gunoi.

samburel.. asa cum mai spus: pas. SI nu din lipsa cuvintelor, ori a argumentelor. Ci pentru ca imi este sila de tine, de multimea de conturi pe care le faci pe aici doar pentru a capta atentia unei anumite persoane, de lubricul unde duci orice discutie, de jenibilul situatiei in care te afli.
La varsta ta ar trebui sa intelegi mai multe.
anakin
Postat pe 16 Septembrie 2010 17:11
Stiu, stiu!!! Samburica a facut o pasiune pentru anakin!!!
O singura problema ii sta in cale insa... lui anakin nu-i plac barbatii.
Samburica, iar ti-ai luat-o.

Tylly
Postat pe 16 Septembrie 2010 17:18
Sau sa spunem ca samburel nu reprezinta intocmai dezideratul meu in viata ...
anakin
Postat pe 16 Septembrie 2010 17:19
nuti_vio
Postat pe 16 Septembrie 2010 17:24
Samburelu'... io te-am avertizat pe undeva prin alt loc ...
Thor_again
Postat pe 16 Septembrie 2010 17:28
Deci e un barbat....?
nuti_vio
Postat pe 16 Septembrie 2010 17:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum marcheza divortul psihicul unei persoana feminine? 99 De la: KNIGHT_31 9 Decembrie 2010 21:32
compatibilitate 23 De la: Greta55 22 Decembrie 2009 23:06
o parere 2 De la: eladaela 20 Martie 2011 00:17
compatibilitate 27 De la: Celleste 14 Ianuarie 2010 09:02
De ce femeile isi educa baietii in asa fel,incat nu sunt in stare sa faca nimica cand se casatoresc 38 De la: cory_emy 3 Octombrie 2010 23:11
Setari Cookie-uri