De ce sunt oamenii singuri?

La naiba.....iar se freaca netul...
nuti_vio
Postat pe 16 Septembrie 2010 17:31
mariakin, "pas" ramane!
mai conteaza motivele?! important e sa fim noi fericiti!

dar mi-ai "pictat" degeaba si cam prost portretul, nu te pricepi chiar deloc! ca io-s exact opusul a ceea ce ai scris!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps: bre lacramioarakin, da' tu intrashi sa-mi vezi ochii, si nu varsta, asa-i? hai ca nu mai spun la nimeni, ramane intre noi................ca si "pas"ul ala, de altfel!

samburica
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:10
De la: Thor_again, la data 2010-09-16 17:28:34Samburelu'... io te-am avertizat pe undeva prin alt loc ...


da, am citit "avertizarea" ta, dar nu m-am regasit in ea! .............nici in "viteza", nici in "balta"...........
floareakin a initiat "provocarea", ba chiar a insistat in visele lui cu esenta mea..............ci nu invers!

eu m-am purtat firesc, am fost deschisa la "idei" si dornica de "cooperare".............ca prea stia cum sa ma-ncante! ............socializam si eu, atata tot!
samburica
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:18
De la: nuti_vio, la data 2010-09-16 17:31:28Deci e un barbat....?


nu, nu sunt barbat..........sunt o "samburica" de femeie!

irinakin s-o trezit cu fata la perna, in dimineata respectiva, si m-o considerat "barbat" (motivul? el il stie), iar restul a luat-o ca atare...........lucru des intalnit aici pe forum! ...........d-aia nici nu m-agit!

sunt femeie, n-am eu exact 90-60-90, da' tot femeie is!
samburica
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:24
De la: samburica, la data 2010-09-16 23:24:07sunt femeie, n-am eu exact 90-60-90, da' tot femeie is!


da' cat ai? si io, care speram...
samburoaico, nu esti proasta, asta se cam vede. de ce insa continui sa intepi, cand stii ca nu ai dreptate 100%?
Thor_again
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:27
89,5 - 60,5 - 89,5

nu pot, bre, sa zic! intelege si mata, ca iscam invidie pe-aici...........si zic eu ca-i deja destula!

mi-aduc aminte ca moshu' a mai fost interesat el, acum ceva vreme, de "formele mele apetisante", insa prefer sa pastrez misterul...............adrenalina-ti face bine!

acum serios vorbind, nu am pretins ca as avea dreptate in ceva (100% nici macar!), dar nu inteleg de ce va deranjeaza "intepaturile"?!?!?!?!?! tocmai pe voi, care asta obisnuiti sa faceti?!?!? nu doar voi puteti, deci nu doar voi "aveti voie"...........da, zambila?

.........mai mult de-atat, nu stiu cum sa "ma mai scuz"! .........
samburica
Postat pe 16 Septembrie 2010 23:36
nu esti tu proasta samburico dar nici rotitele nu se mai invart cum trebuie......
ai fi fost si tu isteata daca nu erai toanta...hai sa nu te superi ca tie asa iti place,sa ti se vorbeasca cu un iz de inaltime si pe la spate sa fi intepata..... ,na sa nu spui tu ca eu nu am dreptate.
anaROBERT
Postat pe 17 Septembrie 2010 00:45
da' eu nu spun NIMIC fata de ce "emani" tu!!!!!!!!!!!!! desi insisti!!!!!!!!!!!!!

nu observashi, de cand ne-am cunoscut?!?!?!?!?!?
samburica
Postat pe 17 Septembrie 2010 00:49
De la: samburica, la data 2010-09-17 00:49:54da' eu nu spun NIMIC fata de ce "emani" tu!!!!!!!!!!!!! desi insisti!!!!!!!!!!!!!

nu observashi, de cand ne-am cunoscut?!?!?!?!?!?



ne-am cunoscut?????
anaROBERT
Postat pe 17 Septembrie 2010 00:53
esti genul de femeie care te tii scai,nici nu te lasi dar nici nu te potolesti.... intrebarea mea ar fi,de ce continuii?crezi ca vei primi medalie?.....nu te obosi sa imi raspunzi,o vei face in stilul tau caracteristic,un stil destul de depasit si lipsit de bun simt.......nu te judec,nu e vina ta...privind din exterior natura nu a fost darnica cu tine.....
problema este ca ai nevoie de ajutor si simti nevoia sa atragi atentia asupra ta,ai invatat ca facand circ inevitabil vei atrage mai multe priviri.....


tupeul tau este un tupeu fantastic de nesimtit,si sti bine la ce ma refer cand o spun,te-ai dezbract de vocabularul de acum o luna......dar ai aprobat altul.


Ps:nu intra in bocanci in casa omului.
anaROBERT
Postat pe 17 Septembrie 2010 01:43
De la: garbo120005, la data 2010-08-03 17:45:04Singuratatea este universala.




cum adica singuratatea este universala?e cel mai mare neadevar auzit pana acum.tot vb de divinitate.va parasit vre-odata divinul?niciodata nu esti singura.daca te referi ca tu ca entitate esti fara o o alta entitate in cuplu,este numai problema ta.ai probleme cu comunicarea?iesi pe strada,nu sta inchisa in casa,mergi prin parcuri,la spectacole,in excursii,razi,fii deschisa sufleteste atat cat iti poti permite,comunica cu cei din jurul tau.de cate ori ai intrebat persoanele din jurul tau,cunoscute,:"ce mai faci"?sa stii ca nici un fat frumos ,pe vre-un cal alb nu iti va batea la usa,asa fara sa te vada in lume.in casa esti doar o necunoscuta,in lume devi deja o prezenta.deci problema e la tine,daca nu ai parteneri.indiferent cat de frumoasa sau urata esti.mai exista si alte criterii de a iti alege un partener.si nu mai generaliza:"de ce sunt oamenii singuri?".ori stai incuiata in casa ori ai o problema cu "incuietoarea" mentala.unde vezi tu pe strada numai oameni singuri?sunt atatea perechi fericite,incat ma intreb,ce te-a facut sa arunci asa o vb fara"subiect si predicat"!pana si sintagma,cand te nasti esti singur si cand mori esti tot singur.total neadevarat.cand te nasti esti cu mama care te ajuta ,inclusiv cadrele medicale.iar in univers te vegheaza Divinitatea.la moarte la fel.cand sufletul tau pleaca este inconjurat de cei care te vegheaza si iti aprind mereu lumina pt a gasi drumul pe care sa te indrepti intr-o alta lume.toti cei care te vegheazi pana iti pleaca duhul,te insotesc si la inmormantare.te conduc pe ultimul drum din aceasta lume.deci cand esti singur?niciodata.nici oamenii si nici Dumnezeu nu te parasesc.daca gandesti asa,problema este la tine.
vuvuzela
Postat pe 17 Septembrie 2010 04:07
De la: samburica, la data 2010-09-16 23:36:1489,5 - 60,5 - 89,5 .........


ejdi gumva o bomba zegzi?

Gat luam la deduranari de abioane?
achmed
Postat pe 17 Septembrie 2010 08:47
spuse ........89,5 negociabil pana la 60,5....... ce??? lei .............ma , n-ar fi scump...
jeanette40
Postat pe 17 Septembrie 2010 08:52
da, bre, da' nu observashi c-am revenit la 89.5......deci, stiu ce vreau, ce pot si cat ma tine!!!!!!!!! nu-s chiar asa "usoara" pe cat ati vrea voi!

is cu caracter......is cu personalitate, bre!

...............unde vazushi matale bomba cu virgula, bre?!?!?!?!?!?!? fie ea sexi ori ba!!!!!!!!!!!!!!
samburica
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:07
Nea Thorele, are si samburelul problemele sale. Trebuie sa iasa in evidenta cu ceva, si cum traieste intr-o societate bolnava, de ce sa fie si dumnealui altfel?
Bine, lehamitea ramane.
anakin
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:30
tu, pentru ca nu poti sa ma ai, preferi sa ma consideri barbat, asa-i?!?!?!?!?!?

aproape ca-mi dadui si "latitudinea" si "longitudinea", bre........si tu tot insisti!!!!!!
..................ce parere pot sa-mi mai fac despre dumneata, bre?...............

acu' ma si cutremur, cand ma gandesc ca eram pe punctul de a te lasa sa te topesti in adancul ochilor mei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ntz, ntz, ntz
samburica
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:36
...

http://www.youtube.com/watch?v=NNC0kIzM1Fo
nuti_vio
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:40
De la: samburica, la data 2010-09-16 23:36:14[...] dar nu inteleg de ce va deranjeaza "intepaturile"?!?!?!?!?! tocmai pe voi, care asta obisnuiti sa faceti?!?!? [...]


Pe mine, unul, nu m-ar deranja, daca ar fi un pic mai inteligente, mai subtile, mai punatoare de neuroni la incercare Cam asa, ca un careu de cuvinte incrucisate din revista Rebus Flacara, de pe paginile din dreapta (paginile cu numar impar, careuri cu definitii cu piste false, daca iti sunt cunoscute).
In caz contrar, intepaturile de care vorbesti matale nu sunt decat niste meltenisme E drept, sunt bune si ele cateodata, dar NUMAI la anumiti useri care nu depasesc o anumita cantitate de conexiuni neuro
Thor_again
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:42
In alta ordine de idei, samburico, daca imi amintesc eu bine -da', nah! s-ar putea sa imi mai joace si memoria feste- nu Anakinu a fost cel care a inceput sa se ia de tine, ci vitzavercea, vorba cuiva... Si asta nu acum, ci cu un pic de timp in urma
Atat ti-am spus si iti repet: gresisi oamenii. Daca insa tot insisti sa continui asa, n-ai decat... material exista cat cuprinde. Nu as vrea totusi sa te vad peste vreo cateva zile plangand pe aici pentru simplul motiv ca ai ajuns in corzi dupa crosheul Anakinului
Sunt deja cam multe lacrimogene pe forumul asta, una in plus e deja prea mult
Thor_again
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:45
Bre samburele, daca tii mortis sa fii femeie, eu nu am nimic impotriva. Pana la urma, este o tara libera, unde pana si Naomi are sansa ei.
Doar ca imi vei provoca aceeasi greata.
Si apoi, vorba lui Thor, comentariile tale aduc cu compunerile unui elev de gimnaziu de nivel acceptabil , ajuns meltean printr-o combinatie hazlie a sortii.
anakin
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:48
Anakine, lume necajita, tati...
Multa!
Iote, in momente d-astea parca mi-e dor de bitch-a aia de wifa!
Thor_again
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:50
Necajita, Thorache ? eu cred ca suferinta nedureroasa a inteligentei sale o poate face chiar fericita (vezi "Amurgul gandurilor" lui Cioran)

anakin
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:55
Ochi de vultur......hai zambeste....
http://www.youtube.com/watch?v=Uj3Cs2ZmZz0
nuti_vio
Postat pe 17 Septembrie 2010 09:58

Iooiii, Anakine, iote de unde au apa la moara alde perfectii aia care mai apareau pe aici
Cioran, ha?
Thor_again
Postat pe 17 Septembrie 2010 10:00
daca-mi vii cu reviste de pe timpul comunismului, bre, n-am de unde sa le cunosc ................. ca io-s din alta generatie!

mai, nu facem concurs de "intepaturi" aici! .................... poate voi sa le cantariti la modul asta, ca o fi strans legat de domeniul in care profesati ........... dar nu face nimeni concurs, ci doar "inteapa"! asta e farmecul!!!!!!!!!!!!!! doar atat!!!!!!!!!!!!!
bine, ca mai vin si 2-3 amici, sa rada, aplaude sau imparta flori, va multumeste si mai mult!..............dar eu stau la locul meu, ca mi l-am aranjat bine!

in privinta "initiatului", da!............. iti joaca memoria feste! n-o mai chinui!

hai, mai thor, acum cat se poate de serios!!!!!!!!!! renunta la fantezia asta de a ma vedea bocind printre randurile forumului!!!!!!!!!!!!!!! that never happend!!!!!!!!!!!!! never ever!!!!!!!!!! ok?
samburica
Postat pe 17 Septembrie 2010 10:00
De la: samburica, la data 2010-09-17 09:07:28da, bre, da' nu observashi c-am revenit la 89.5......deci, stiu ce vreau, ce pot si cat ma tine!!!!!!!!! nu-s chiar asa "usoara" pe cat ati vrea voi!

is cu caracter......is cu personalitate, bre!

...............unde vazushi matale bomba cu virgula, bre?!?!?!?!?!?!? fie ea sexi ori ba!!!!!!!!!!!!!!


samburico, ma bagi in ceata... uneori pot sa jur ca esti o alta fatza a lunii (in capricorn)...
Tylly
Postat pe 17 Septembrie 2010 10:04
De la: samburica, la data 2010-09-17 10:00:42daca-mi vii cu reviste de pe timpul comunismului, bre, n-am de unde sa le cunosc ................. ca io-s din alta generatie!


Samburico... aici ai dat tare de tot cu mucii in fasole! TARE! Acum m-ai lamurit

PS: Revista aia de pe timpul comunismului mai exista si azi. E vorba de REBUS flacara, nu de flacara aia cu care probabil confunzi Caut-o pe la chioscurile de ziare, da' la chioscurile alea mai spalate... cu toate ca e mai greu de gasit, de regula se epuizeaza in primele zile de la aparitie. A, si e lunara... adica apare o data la 30 de zile
Thor_again
Postat pe 17 Septembrie 2010 10:05
Thorele..............fa-i un desen .., poate intelege mai bine.........
jeanette40
Postat pe 17 Septembrie 2010 10:08
De la: anakin, la data 2010-09-17 09:48:13Bre samburele, daca tii mortis sa fii femeie, eu nu am nimic impotriva.


da' io insist sa fiu femeie, pentru mine, mioarakin!!!!!!!!!!!!!!! nu pentru tine!!!!!!!!!!!!!!

eu sunt buricul pamantului meu!!!! tu esti buricul pamantului tau......... si amandoi suntem mai nimic pe si din pamantul asta! ..............fie ca ne cunoastem, admiram, iubim sau nu!

da' hai, merci de "aprobare", oricum!
samburica
Postat pe 17 Septembrie 2010 10:09
bre, thor, te prinseshi prea tare de "comunismul" ala si n-ai mai ajuns si pana la "alta generatie"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
generatia aia imediat urmatoare, cu calculator, internet, telefon mobil, etc..............pai, crezi ca, in conditiile date, mai stau sa strang "maculatura"?!?!?!?!?!?!?

acum imi impui si cum sa-mi petrec timpul liber, bre?!?! nu-i de-ajuns ca-mi oferi "harta" forumului, cu toate punctele ei turistice?! fii serios, bre!
samburica
Postat pe 17 Septembrie 2010 10:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia gemeni-barbatul leu 6 De la: preciouss 3 Ianuarie 2010 22:39
Femeia Varsator - Barbatul Sagetator???? 3 De la: pik_nik 12 Iulie 2009 23:24
eu scorpion el geaman 2 De la: eu_geminy 5 Decembrie 2011 02:16
Cum marcheza divortul psihicul unei persoana feminine? 99 De la: KNIGHT_31 9 Decembrie 2010 21:32
eu varsator-el scorpion 4 De la: gyulya 31 August 2009 17:34
Setari Cookie-uri