carti personalizate pentru copii

Realizez carti personalizate pentru copii si parinti.
Copiii si nu numai, adora sa-si vada numele printat intr-o carte al carei erou este chiar el.
Cartile personalizate au un impact pozitiv asupra dezvoltarii ulterioare a copilului induicandu-i un sentiment de siguranta si incredere in fortele proprii.
Textele povestilor sunt pozitive si interactive, copilul participand direct la actiune. In carte apar numele, varsta, prietenii copilului, orasul, numele invatatoarei sau educatoarei, dedicatia, data cadoului, etc.
Psihologii sunt unanim de acord ca nu este o metoda mai buna pentru a face un copil sa iubesca lectura si cartile, decat aceea de a-l face erou principal intr-o carte personalizata.
Reactiile parintilor si copiilor sunt entuziasmante la primirea cartilor. Coperta cartonata, paginile color care reprezinta jumatate din carte, calitatea hartiei si nu in cele din urma textul, fac din cartile personalizate un produs atragator. Pretul este de 20 lei bucata. Cei interesati ma pot contacta la tel 0745040376 sau pe mail macoveialbertina@yahoo.fr
xenna_kidz
Postat pe 11 Octombrie 2009 16:02
as vrea si eu o carte personalizata pen tru baiatul meu:CATANA DAVID AURELIAN,5 ANI,EDUCATOARE SZAS PETRUTA si GHERASIM DANA,colegi de grupa DAMARIS,DENISA,DELIA,LAVINIA,PATRICIA,SONIA,PAUL,CATALIN,ADRIAN,FLAVIU,FELIX,VLAD,ROBERT,ERIC,oras LUDUS,judetul MURES
davidiana
Postat pe 19 Octombrie 2009 08:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
diaree si voma 15 De la: vasilicasavoiu 23 Februarie 2009 11:11
despre vaccinul hepavax si tetraxim 3 De la: kidz007899 26 Iunie 2010 18:04
VOTEAZ-O PE MAYA.. 1 De la: iulmari 16 Martie 2009 16:17
Ne-am ingrasat in timpul sarinii, hai sa slabim, caci se poate 4 De la: anita_maria 20 Iulie 2009 23:36
Laptele lactovit 8 De la: ina_rebeca 15 Noiembrie 2010 11:40
Setari Cookie-uri