in plimbare prin padurea Google :)

OOO sunt onorat. Deja tin cu cineva.. hm
in definitv nu ma intereseaza ce crezi sau ce pareri ai tu in legatura cu subiectul. Si nici nu tin prea tare la parerea mea. Nu sunt genul care sa-mi pese daca am ultimul cuvint.
NU MI-A FACUT PLACERE
dor marunt? e un sat? sau o calitate de-a ta?
nu-ti las ocazia sa-mi dai vreo replica pt ca nu am sa mai intru niciodata pe acest topic
p.s. si chiar n-o cunosc pe tipa
garbo160606
Postat pe 1 Iulie 2010 18:51
ai dreptate e un forum pt femei si ar trebui sa ne dam cu parerea daca ne este ceruta, dar unele doamne de pe forum le place sa nu ia in serios unele topicuri!!! asa cred eu
camelyya
Postat pe 13 Iulie 2010 08:21
buna.scuze ca ma bag dar santeti cateva care tot timpul aveti ceva de comentat la orice subiect deschis pe forum,poate nu aveti nimic de facut mai bun numai sa va bateti joc de lume.ce aveti de castigat?
selia
Postat pe 13 Iulie 2010 09:51


Sa ma scuzi , Camy , revizuieste-ti scrisul si exprimarea si-ai sa fii apreciata .Fara suparare , da ?

Selia , aici se intra pentru comentarii .
liaiedera
Postat pe 13 Iulie 2010 10:28
De la: delia_diana, la data 2010-06-30 23:13:05ma bucur ca macar pe cineva chiar a starnit subiectul acesta...si nu se gandeste nici la publicitate (pe care nu o fac) si nici la cate minute gratuite am sau la ce companie de telefonie lucrez (apropos 2000 de minute se gasesc pentru oricine la Cosmote)...
Nu pot sa spun ce mi-a zis... insa pot sa spun ca in acel moment viata mea era cu susul in jos...nimic nu mergea bine, pe nicunul dintre planuri.Cum ziceam am gasit site-ul intamplator...iar ceea ce am citit despre tarot m-a facut sa caut mai multe...aveam atatea intrebari cu "de ce" si nu aveam raspunsuri... Acest domn m-a facut sa imi dau seama de raspunsuri cu ajutorul tarotului si nu numai...Dupa 20 de minute parca vorbeam cu cel mai bun prieten al meu...Ce a facut pentru mine? M-a ajutat sa nu imi mai fie frica de furtuna, sa nu mai imi fie frica de reusita, sa ma las de fumat si cel mai important m-a ajutat sa vad ce am de facut cu viata mea de acum inainte si toate astea prin psihoterapie...pentru ca am ales sa fac sedintele platite.
Daca pe cineva a dranjat subiectul imi pare rau..dar vreau sa clarific un lucru nu e o publicitate...cerusem doar pareri, ma gandeam ca e voie acest lucru pe forum...sau m-am inselat?




Draga mea daca te-a ajutat sa te lasi de FUMAT... ESTE EXCEPTIONAl...

Dar esti sigura ca ai nevoie de un psihiatru sa te tratezi???

De ce te tratezi??? De frica???

Poate ai nevoie de un PIC MAI MULTA INCREDERE IN TINE...

Si acest lucru il poti face si tu singura...
anca_53
Postat pe 13 Iulie 2010 14:49
De la: nazirra, la data 2010-06-30 17:00:44si ioo....ma npinje careva????????????????


iote ca eu te-mpinjeam da tu, nu si nu. cica sa trec eu prima.

daca nenea ista-i amiral, hai ca ma bag si eu
si_totusi
Postat pe 13 Iulie 2010 14:58
De la: selia, la data 2010-07-13 09:51:35buna.scuze ca ma bag dar santeti cateva care tot timpul aveti ceva de comentat la orice subiect deschis pe forum,poate nu aveti nimic de facut mai bun numai sa va bateti joc de lume.ce aveti de castigat?


Da, ai dreptate... parca si-au cumparat unele doamne de pe aici... forum
Ce au de castigat?! ...Increderea pe care o caut eu la "psihiatru"
si felicitarile lumii ca sunt bune la gramatica...
delia_diana
Postat pe 13 Iulie 2010 17:16
Cam cat ai asteptat sa iti dea si tie cineva dreptate? De cate ori ai intrat pe forum si ai dat refresh?

Na ca iar am comentat. Ma duc sa marc banul la Garbo.
Doara
Postat pe 13 Iulie 2010 19:35
nu toata lumea e frustrata pe aici...sa stii stimata"dor marunt"...cum era o calitate sau in sat?! ups am comentat si eu...
delia_diana
Postat pe 14 Iulie 2010 14:43

Incredere
Postat pe 14 Iulie 2010 14:50
frustratelor ia nu mai faceti pe victimele si dati din gene subtil...cine va pune ma sa intrati si sa cititi ha?aaaa vreti sa va bagati in fata ???la coada cu voi!....

Dorulet nu baga in seama au dat drumul la vanturi fetile astea si au uitat sa inchida geamul
ameno
Postat pe 14 Iulie 2010 14:53
de ce va cerati fetelor e loc pentru toata lumea
Incredere
Postat pe 14 Iulie 2010 15:01
de ce va cerati fetelor e loc pentru toata lumea
Incredere
Postat pe 14 Iulie 2010 15:06
se pare ca totusi e inghesuiala
ameno
Postat pe 14 Iulie 2010 15:16
Incredere
Postat pe 14 Iulie 2010 15:19
m-am chinuti sa imi fac drum pana la florariei, am dat din coate, m-am batut cu cei care imi stateau in fata si iaca pentru tine
ameno
Postat pe 14 Iulie 2010 15:23
Incredere
Postat pe 14 Iulie 2010 15:32
Ameno , pe caldura asta , merge ... ca unsa . Mai da un rand !
liaiedera
Postat pe 23 Iulie 2010 13:10
buna!as dori sa intru si eu in legatura cu acel domn?poti sa-mi lasi un nr de telefon?sau sa-mi trimiti prin email eventual.
garbo_10585
Postat pe 11 Ianuarie 2013 13:15
sau pe ce site il pot gasi?
garbo_10585
Postat pe 11 Ianuarie 2013 13:30
totusi... dupa 3 ani????
o fi si asta vreo previziune tot din tarot?
heartbit
Postat pe 11 Ianuarie 2013 13:43
oooo nu cred ca ar fi vreo previziune din tarot.doar eram curioasa si nimic mai mult.doar daca ai amabilitatea sa-mi zici unde-l pot gasi apreciez.multumesc frumos
garbo_10585
Postat pe 11 Ianuarie 2013 16:34
nu ai vazut ca scrie clar... il gasesti pe google... sau pe goagal ... sau pe gugle... sau pe gogule ...
ti-au spus cum il cheama ... i-au facut destula reclama... n-ai cum sa-l ratezi...
nu sunt doi ca el in lume...! cel putin asa suna promo-ul...
eu unul habar nu am nici cine e si nici cu ce se mananca si nici pe departe nu ma intereseaza...
insa incercam sa-ti spun ca vrei sa-ti raspunda initiatorii topicului... dupa 3 ani... e cam dificil .. dar nu imposibil!
heartbit
Postat pe 11 Ianuarie 2013 23:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bonaaa 1 De la: garbo109752 18 Aprilie 2010 08:34
Din suflet cu suflet, pentru suflet! 1 De la: garbo085400 6 Iulie 2010 12:24
uite ca spun eu 2 De la: elodia 22 Aprilie 2010 16:03
Luptam sa fim fericiti sau.... ? 1 De la: irinalaiu 5 Februarie 2011 11:33
Ma poate ajuta cineva cu un LIKE? 1 De la: selladeal 24 Aprilie 2012 20:24
Setari Cookie-uri