in plimbare prin padurea Google :)

Buna tuturor,
Intr-o zi din plictiseala mai mult si din incercarea de a-mi gasi o ocupatie (ca sa uit de dorul tigarii ) am intrat pe un site despre tarot. Am citit despre origini si despre cate raspunsuri are pentru el noi si mi-a atras atentia ceva ce nu mai vazusem pana atunci.... un domn Mihai Popescu il cheama scria pe blogul lui despre tarot ca ofera consultatii gratuite de tarot prin telefon...La inceput am fost sceptica dar ca tot romanul ma gandeam ca daca e gratuit merita incercat nu? Asa ca inarmata cu o lista de intrebari...un pix si o foaie mi-am luat inima in dinti si am sunat. Era ocupat evident...se pare ca nu doar eu vroiam sa descopar ce imi rezerva viitorul sau ce am fost eu intr-o viata anterioara si asa am incercat cateva zile la rand... dar cum sunt o persoana incapatanata si perseverenta nu m-am lasat pana nu am reusit si prin urmare am aflat raspunsurile la ce ma framanta si nu numai... am aflat cauzele si cum functioneaza mintea omului... A fost exact asa cum a scris in prezentare, fara costuri doar intrebari, raspunsuri si discutii despre muntea omului...
Am primit raspunsuri si ce e mai important am primit sfaturi de la un om care stie cum functioneaza mintea omului...E o experienta interesanta... Voi daca ati fi in locul meu ati fi acceptat aceasta plimbare prin lumea tarotului...trecut, prezent si viitor?
delia_diana
Postat pe 29 Iunie 2010 14:01
nu!
dancris
Postat pe 29 Iunie 2010 14:05
si cat ti-a venit factura telefonica????
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2010 23:22
tariful e tarif normal si cum am 2000 de minute in retea m-am rasfatat:)
persoana respectiva poate fi apelat din mai multe retele si tarifele sunt normale.... deci nu e asta o problema :)
delia_diana
Postat pe 29 Iunie 2010 23:24
..



Tarif normal...si are minute in retea!!!!!...
Seara buna fetele!!!!
ultramoava
Postat pe 29 Iunie 2010 23:28
De la: ultramoava, la data 2010-06-29 23:28:47 ..



Tarif normal...si are minute in retea!!!!!...
Seara buna fetele!!!!


ha ha ha imi pare rau ca nu am fost destul de explicita pentru unii... RECTIFIC: am minute gratuite in reteaua din care am vorbit...
asa ca doar s-au scazut din minutele respective minutele vorbite ... suficient de explicita?! Multumesc
delia_diana
Postat pe 30 Iunie 2010 01:41
De la: delia_diana, la data 2010-06-29 14:01:42Buna tuturor,
Intr-o zi din plictiseala mai mult si din incercarea de a-mi gasi o ocupatie (ca sa uit de dorul tigarii ) am intrat pe un site despre tarot. Am citit despre origini si despre cate raspunsuri are pentru el noi si mi-a atras atentia ceva ce nu mai vazusem pana atunci.... un domn Mihai Popescu il cheama scria pe blogul lui despre tarot ca ofera consultatii gratuite de tarot prin telefon...La inceput am fost sceptica dar ca tot romanul ma gandeam ca daca e gratuit merita incercat nu? Asa ca inarmata cu o lista de intrebari...un pix si o foaie mi-am luat inima in dinti si am sunat. Era ocupat evident...se pare ca nu doar eu vroiam sa descopar ce imi rezerva viitorul sau ce am fost eu intr-o viata anterioara si asa am incercat cateva zile la rand... dar cum sunt o persoana incapatanata si perseverenta nu m-am lasat pana nu am reusit si prin urmare am aflat raspunsurile la ce ma framanta si nu numai... am aflat cauzele si cum functioneaza mintea omului... A fost exact asa cum a scris in prezentare, fara costuri doar intrebari, raspunsuri si discutii despre muntea omului...
Am primit raspunsuri si ce e mai important am primit sfaturi de la un om care stie cum functioneaza mintea omului...E o experienta interesanta... Voi daca ati fi in locul meu ati fi acceptat aceasta plimbare prin lumea tarotului...trecut, prezent si viitor?



da as fi acceptat.dar sa stii ca nu e gratuit.platesti minutele vb la telefon.acest stimabil domn are un contract cu reteaua de telefonie pe care ai sunat.e chestie de procent financiar,sau nu isi plateste abonamentul daca stie sa ghiceasca si depaseste suma ce ii revine de plata,castigand la telefon,convorbiri.
vuvuzela
Postat pe 30 Iunie 2010 01:52
De la: delia_diana, la data 2010-06-30 01:41:53
De la: ultramoava, la data 2010-06-29 23:28:47 ..



Tarif normal...si are minute in retea!!!!!...
Seara buna fetele!!!!


ha ha ha imi pare rau ca nu am fost destul de explicita pentru unii... RECTIFIC: am minute gratuite in reteaua din care am vorbit...
asa ca doar s-au scazut din minutele respective minutele vorbite ... suficient de explicita?! Multumesc




din ce retele poti vb?
vuvuzela
Postat pe 30 Iunie 2010 01:55
bre, traiasca epoca comunicarii si a dezvoltarii tehnologice exhaustive! Io' una, totdeauna am spus ca raman indatorata zeuli Cosmote! Iote', cum mai afla tante asta misterul care misca rotitele creierului uman?!
Cat despre contract, io zic ca tante il are, cu nenea dicatelea!
PS: doar asa, de plictiseala! si pun pariu ca nici nu trebe' sa asteptati cateva zile la portile destinului!
moniq_
Postat pe 30 Iunie 2010 05:20
Mai, parca si eu as sti sa ghicesc in tarotul asta. Moniq, o afacere asa de criza pentru fraieri?
Doara
Postat pe 30 Iunie 2010 06:19
Madame delia, pentru a face reclama mascata trebuie sa fii mai subtila bre...
so... nu ne lua drept prosti, bine?!

Tylly
Postat pe 30 Iunie 2010 06:22
eu zic ca mai subtire....
nu mai subtila...
fleurdelis
Postat pe 30 Iunie 2010 06:34
Pai cica e subtire... factura.
In atentia cardiacilor: nu incercati asta acasa!

Tylly
Postat pe 30 Iunie 2010 06:41

bravo cell
da oricum doamnaaa
era de la vreo companie de telefoane cevaaa....avea 2000 de minute gratuitee!
si bat pariu ca...mia are vreo 1999 asaaaa
fleurdelis
Postat pe 30 Iunie 2010 06:47
Stiu despre cine e vorba. Daca e ala, e unul Mihai Popescu Deci va spun sigur, e pe bune. Omul isi face reclama. Ofera 30-45 de min gratuite de consultatie la tel, in speranta ca persoana care suna va dori o sedinta sau mai multe dupa aceia.
Sedinta este de 2 ore si costa 25 euroi adica 100 de lei. Deci e pe bani nu e pe degeaba..
Dar in alea 50 de min cit a vorbit cu mine a avut timp sa-mi spuna destule.. eu personal nu am mers mai departe. Nu stiu ce face in sedintele alea. Dar prima mi s-a parut super ok..
adik le are
Eu aveam o matusa care ghicea in carti, dar asta chiar stie.. si mi-a spus chestii despre mine pe care le stiam doar eu.
garbo160606
Postat pe 30 Iunie 2010 16:52
DOOOOR! Ma bag!
moniq_
Postat pe 30 Iunie 2010 16:56
si ioo....ma npinje careva????????????????
nazirra
Postat pe 30 Iunie 2010 17:00
eu nu ma mai joc
umblu cu sfecla asta rosie dupa mine degeaba? adica,ce,eu nu ghicesc bine?
elodia
Postat pe 30 Iunie 2010 17:02
elo,poti sa-mi vezi destinu' in sfecla rosie?
dancris
Postat pe 30 Iunie 2010 17:05
ei,nu chiar destinul cateva zile,acolo...
elodia
Postat pe 30 Iunie 2010 17:08
da' stai sa merg acasa sa mananc,ca nu pot pe stomacul gol...va pup
elodia
Postat pe 30 Iunie 2010 17:09
auzi,da nu mai bine o punem noi de o salata cu sfecla aia

pune sanjele-n miscare bre
dancris
Postat pe 30 Iunie 2010 17:10
hai,va pupa Jean1
pardon,Cristina

o zi faina sa aveti!
dancris
Postat pe 30 Iunie 2010 17:14
taci,ca mi/e foame!
gata,papapapa,vorba irinucai
elodia
Postat pe 30 Iunie 2010 17:14
De la: vuvuzela, la data 2010-06-30 01:55:29
De la: delia_diana, la data 2010-06-30 01:41:53
De la: ultramoava, la data 2010-06-29 23:28:47 ..



Tarif normal...si are minute in retea!!!!!...
Seara buna fetele!!!!


ha ha ha imi pare rau ca nu am fost destul de explicita pentru unii... RECTIFIC: am minute gratuite in reteaua din care am vorbit...
asa ca doar s-au scazut din minutele respective minutele vorbite ... suficient de explicita?! Multumesc




din ce retele poti vb?


orange, cosmote, vodafone, rds...gasesti nr de tel pe site lui si acolo vezi sigur retelele...si inca ceva se poate vb cu el si de pe skype si de pe yahoo...deci gratis....
delia_diana
Postat pe 30 Iunie 2010 17:51
L-am sunat mai demult si mi-e cam trșa, da eu chiar l-as mai suna odata tot la gratuiti.. ca nu cred ca-si mai aminteste de mine. Totusi omul e binevoitor si mi-e asa un pic de el. Mi-am luat odata o teapa de la unu cu astrologia.. mi-a luat banii si nu mi-a spus nimic Nici macar minciuni. A disparut pur si simplu. Asta nu e batrin, cred ca are vreo 40 de ani. nu stiu de la ce baba stie el tarot dar mi-a vorbit despre esoterism (cred ca asa se scrie) si despre psihoterapie (!!!) Nu stiu exact care e legatura da mi-a zis ca face tarot si psihoterapie si ca asta face in sedintele platite. Sunt curios ce a facut cu Delia ca ea zice ca avorbit mai mult cu ea.
DECI DRAGA DELIA CE TI-A ZIS TIPUL/ POTI SA NE SPUI SI NOUA?
ma gindesc ca sunt chestii personale.
garbo160606
Postat pe 30 Iunie 2010 18:30
Si eu ma gandesc ca nu ma intereseaza.
Doara
Postat pe 30 Iunie 2010 19:13
Nu, nu as suna pentru ca nu am incredere in acest gen de consultatie.
m_ada
Postat pe 30 Iunie 2010 19:28
ma bucur ca macar pe cineva chiar a starnit subiectul acesta...si nu se gandeste nici la publicitate (pe care nu o fac) si nici la cate minute gratuite am sau la ce companie de telefonie lucrez (apropos 2000 de minute se gasesc pentru oricine la Cosmote)...
Nu pot sa spun ce mi-a zis... insa pot sa spun ca in acel moment viata mea era cu susul in jos...nimic nu mergea bine, pe nicunul dintre planuri.Cum ziceam am gasit site-ul intamplator...iar ceea ce am citit despre tarot m-a facut sa caut mai multe...aveam atatea intrebari cu "de ce" si nu aveam raspunsuri... Acest domn m-a facut sa imi dau seama de raspunsuri cu ajutorul tarotului si nu numai...Dupa 20 de minute parca vorbeam cu cel mai bun prieten al meu...Ce a facut pentru mine? M-a ajutat sa nu imi mai fie frica de furtuna, sa nu mai imi fie frica de reusita, sa ma las de fumat si cel mai important m-a ajutat sa vad ce am de facut cu viata mea de acum inainte si toate astea prin psihoterapie...pentru ca am ales sa fac sedintele platite.
Daca pe cineva a dranjat subiectul imi pare rau..dar vreau sa clarific un lucru nu e o publicitate...cerusem doar pareri, ma gandeam ca e voie acest lucru pe forum...sau m-am inselat?
delia_diana
Postat pe 30 Iunie 2010 23:13
Da draga. Ce noroc pe capul tau. Cum s-a inregistrat userul de mai sus cum a gasit acest topic si a postat doar aici ca sa iti dea dreptate tie. Curat noroc.
Doara
Postat pe 1 Iulie 2010 06:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Copiii tarilor subdezvoltate (eseu) 4 De la: Melanie 2 Octombrie 2009 14:40
prostie sau doar orgoliu...? 21 De la: irina31 23 Noiembrie 2009 22:35
Destinul fiecaruia este prestabilit? 209 De la: fleurdelis 17 Martie 2010 02:19
bonaaa 1 De la: garbo109752 18 Aprilie 2010 08:34
intalnire karmica??? 36 De la: garbo107589 24 Februarie 2011 18:47
Setari Cookie-uri