disperat

Zi cat vrei ca sa iti cumparam tacerea? Ca daca aud fetele or sa vrea si ele.
Doara
Postat pe 19 Iunie 2010 09:07
la banii tai n-are nimic daca mai imparti si la altii
vezi si tu... cat mai mult ca doar e criza hai ca o sa lucrez sub acoperire sa nu mai dau afacerile din casa de gol
Laura_M
Postat pe 19 Iunie 2010 09:12
Asa te vreau. Ia de-aci plicul si fa-te ca n-ai vazut nimic.
Doara
Postat pe 19 Iunie 2010 09:17
Daca nu dai din casa, esti binevenita, Laura!
moniq_
Postat pe 19 Iunie 2010 09:19
pai nu prea am avut cum sa vad... de somnul ce-l am... e bun si atat cat ai pus acolo, de o cafea si un pampers ajunge sau trebuie sa ma trezesc sa-ti mai cer?
Laura_M
Postat pe 19 Iunie 2010 09:21

Stai linistita, Dor e generoasa!
moniq_
Postat pe 19 Iunie 2010 09:22
ce sa fac si cu voi... treaca de la mine, ii spun lui andreiutzu al meu si poate mai scoatem ceva bani de la voi
Laura_M
Postat pe 19 Iunie 2010 09:22
Ei hai, nu fi lacoma acum santajista mica ce esti. Nici macar n-am incasat asa mult.
Doara
Postat pe 19 Iunie 2010 09:23
De la: moniq_, la data 2010-06-19 09:22:30
Stai linistita, Dor e generoasa!

Ai vazut? Ea a fost multumita.
Doara
Postat pe 19 Iunie 2010 09:23
Si discreta e Dor!
moniq_
Postat pe 19 Iunie 2010 09:24
De la: Dor_marunt, la data 2010-06-19 08:52:24Da. Dar nu gratis. Ca de obicei pe forumul asta eu sunt cea care stange banii.


si ce pozitii "prestezi" pentru banii pe care "ii strangi" ? Sau ai iesit la pensie si esti doar matroana ?
Mi se pare penibil sa dezvoltati un subiect scris "cu picioarele", de un agramat complet, care dupa cum se exprima,nici nu avea cum sa aiba altfel de asteptari de la copilul lui (sper ca are doar unul / una ), ce-ar fi putut sa-o invete? Este un prost si in viata ! Iar voi nu aveti altceva de facut si cum apare "un subiect", "sariti" pe el din lipsa de alta ocupatie. Nu mai difuzeaza tv'ul telenovele ?
2cool
Postat pe 19 Iunie 2010 09:26
mah, numa seminte sa nu-mi dati, ca am mancat si eu
santajista nu sunt, da' am si io un copil de crescut, alea alea hai sa mai traim o data
Laura_M
Postat pe 19 Iunie 2010 09:26
2cool, desteapta fata, sa inteleg ca pana la urma ai reusit sa citesti ce voia omul? Sa inteleg ca citisei deja dar voiai doar sa scoti in evideta ca tu stii gramatica? Nu pot sa cred.
Doara
Postat pe 19 Iunie 2010 09:28
imi pare rau, sunt si eu prea cool ca sa ma uit la telenovele, daca stii de ele inseamna ca te-ai uitat si tu... si daca nu vezi prea bine nu mai vb de subiectul in sine
Laura_M
Postat pe 19 Iunie 2010 09:28
daca e sa o luam asa, "sa-o" nu cred ca se scrie asa, hai nu mai fiti simandicoase voi unele ca nu va iese, unde incape atata desteptaciune in voi, ha?
Laura_M
Postat pe 19 Iunie 2010 09:30
Nu incape, mai, tocmai pentru asta o impart cu noi, astialalti!
moniq_
Postat pe 19 Iunie 2010 09:32
Lasati, ca ea nu se uita la telenovele la fel cum nu a citit nici ce scria garbo157888. Dar ce le mai are fata asta cu gramatica. Bine fato. Tine-o tot asa.
Doara
Postat pe 19 Iunie 2010 09:33
au impartit cam mult ca au ramas ele fara minte
Laura_M
Postat pe 19 Iunie 2010 09:33
buna ziua.v-am citit mesajul disperat si nu m-am putut abtine sa nu va raspund.inteleg ce e in sufletul d-voastra dar trebuie sa va straduiti sa fiti alasturi de fata,nu o indepartati aratatii ca sunteti alaturi de ea indiferent de deciziile ei,fara amenintari certuri politie pt ca nu faceti decat sa inrautatiti dituatia.o aduceti cu forta acasa si o puteti pierde iar cine stie poate definitif de data aceasta.sunati-o,intrebati-o ce mai face,daca o puteti ajuta cu ceva,aratatii cat de bine era acasa.ea acum e indragostita si il vede doar pe el in fata ochilor dar curand ii va vedea adevarata fata si e bine pt ea sa stie ca are niste parinti iubitori care o vor primi cu bratele deschise.inca o dataNU O INDEPARTATI SI FITI ALATURI DE EA.sper ca raspunsul meu va va ajuta si fiti tari.
adelaarva
Postat pe 19 Iunie 2010 09:36
eeeeeeeeeeeee, haideti mai, fetelor..........cum sa-mparti ce n-ai avut????????????
jeanette40
Postat pe 19 Iunie 2010 09:37
De la: Dor_marunt, la data 2010-06-19 09:28:062cool, desteapta fata, sa inteleg ca pana la urma ai reusit sa citesti ce voia omul? Sa inteleg ca citisei deja dar voiai doar sa scoti in evideta ca tu stii gramatica? Nu pot sa cred.

Draga, daca ma gandesc bine esti doar o frustrata pusa pe cearta aiurea, ca orice chivuta de taraba ! De-aia se duce tara asta "la vale" pentru ca oameni ca voi, ii lasa pe cei ca autorul subiectului in cauza sa se exprime si-l mai si trateze ca pe o persoana demna de dialog . "Nimeni nu e atat de inteligent incat sa convinga un prost, ca e prost " La Fontaine
2cool
Postat pe 19 Iunie 2010 09:38
ce-mi place, ajung la vorba lui ameno, am murit si am ajuns in rai
hai ca v-am tzucat, am vrut si eu sa va dau neata, am treaba p-acilea cu piciulica, imi demoleaza tot
Laura_M
Postat pe 19 Iunie 2010 09:39
Eu zic sa nu mai faci asa ceva!
Ganditul dauneaza grav sanatatii!! De aia a ajuns tara asta aici: pentru ca unii ca tine au crezut si ei ca "gandesc"!
moniq_
Postat pe 19 Iunie 2010 09:40
nu cita pe altu' spune de la tine... tara se duce de rapa din cauza celor care baga de vina, sa nu-mi spui darga ca tu esti intr-un cerc numai de intelectuali ca nu te cred
Laura_M
Postat pe 19 Iunie 2010 09:41
draga era acolo da? ca nu bagi de vina
Laura_M
Postat pe 19 Iunie 2010 09:42
Puteam sa jur ca asta spui. Cand cineva nu mai are argumete, scoate asul din maneca: "esti frustrat" Cred ca nici nu stii ce inseamna dar parca suna bine.
Mai sunt oameni disperati care n-au facultate si nu inseamna ca nu au nevoie de sfaturi. DAr esti de-a dreptul jenibila de acum cu porcariile pe care le scoti din tine. Ai voie sa ceri sfaturi doar daca scrii corect? Dar nu stiu de ce imi bat capul cu una ca tine.Mai mult decat varful pantofilor nu-l vezi. Iar cand nu mai ai argumente jignesti. Asta arata clar nivelul tau. E asa usor sa jigesti si atat de greu sa poti sa sustii o discutie. Chiar si cu ironii.
Doara
Postat pe 19 Iunie 2010 09:44
@cula
Ei, da! Acum incepi sa semeni cu ceea ce esti tu, de fapt!
O intelectuala pasionata de gramatica limbii romane!
moniq_
Postat pe 19 Iunie 2010 09:44
Fratilor, invatati sa scrieti corect romaneste!!!!!
Iar tu, daca iti pleca fata de acasa, nu stateai sa ceri sfaturi pe site-uri...

yna_bubu
Postat pe 19 Iunie 2010 09:45
Alta acum.
Doara
Postat pe 19 Iunie 2010 09:46
E din cauza ploii! S-a defectat canalizarea!
moniq_
Postat pe 19 Iunie 2010 09:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TULBURARE DE COMPORTAMENT 1 De la: garbo083248 2 Ianuarie 2011 11:50
Tabara de vara pentru adolescenti la Escapade Adventure Park - DISCOVER YOURSELF IN ESCAPADE ADVENTURE - Editia II 2 De la: EscapadeAdventurePark 20 Ianuarie 2015 13:10
EPILARE 2 De la: rosioara61 26 Septembrie 2009 08:39
Iubesc si nu sint iubit!!! 10 De la: dragosion 16 Aprilie 2012 19:51
tulburare de comportament - boala psihica de temut 148 De la: arca 12 Aprilie 2020 01:59
Setari Cookie-uri