nu inteleg.......

salutare,spuneti-mi va rog daca stie cineva,sunt lauza in a 17-a zi,si am observat dupa o spalatura ca am o formatie de volum pe peretele lateral drept al vaginului,aproape de intrare,am avut doar 2 rupturi la nastere,micute care au trecut deja,dar despre formatiune ce sa cred?e ceva normal?va rog.....
ninella
Postat pe 19 Martie 2010 12:54
exact asa am fost si eu.. acum te intreb eu.. scaun ai avut???
k eu tare greu am avut scaun si cand mergeam la toaleta era o durere de numa.. si din cauza cum mam chinuit la scaun mi sa umflat! dar a trecut
ale_micutza
Postat pe 19 Martie 2010 13:12
stai ca nu inteleg: "am avut 2 rupturi micute care au trecut deja": nu te-au taiat, nu ai cusatura??
pinicuta
Postat pe 19 Martie 2010 13:56
din cate inteleg are.. sau a avut fire din alea care pica ele singure.. mie mi-au picat dupa 1 saptamana jumate!
ale_micutza
Postat pe 19 Martie 2010 14:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MAMICI DIN JUDETUL SIBIU 5 De la: tatusilvia 9 Aprilie 2009 21:32
Intoarcerea la serviciu dupa concediul prenatal 17 De la: bronzie1999 14 August 2010 19:34
contractiile 3 De la: felideni 9 Noiembrie 2008 22:55
Bona iubitoare de copii-caut loc de munca 1 De la: supercami 29 Octombrie 2011 16:47
O INTREBARE URGENTA 2 De la: pinicuta 29 Iulie 2009 21:10
Setari Cookie-uri