Cu ce sa incepem diversificarea? Voi ce ati ales?

Bebele meu are doua luni jumate, si nu mai stiu cu ce as putea incepe...normal tot lichide.. supa de morcovi, supe de legume? Voi ce ati inceput sa le dati la bebei sa bea si sa manance in prima faza??
aly_fab
Postat pe 18 Februarie 2010 19:25
buna.cred ca mai exista un topic asemanator,sau identic.Nu e prea devreme sa incepi diversificarea de pe acum?
chanty
Postat pe 18 Februarie 2010 19:27
eu te-as sfatui sa nu incepi inca diversificarea. cel putin o luna mai lasa-l
aliadi_kidz
Postat pe 18 Februarie 2010 19:28
am gasit ...topicul,,cand incepe diversificarea?".Sanatate
chanty
Postat pe 18 Februarie 2010 19:29
scuze, n-am vazut! si daa, il mai las sa se bucure doar de lapte, de abia peste o luna, dar vroiam sa alfu idei, pareri!! o sa caut topicul respectiv sa vad ce-au spus celelalte mamici! pupici
aly_fab
Postat pe 18 Februarie 2010 19:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
meniu la 10-11 luni 7 De la: monica_sofia 4 Iulie 2011 12:32
Diversificare la 6 luni - baby led weaning 18 De la: vasilicasavoiu 23 Aprilie 2009 12:40
vand carut sport 3 De la: irci 16 August 2009 19:25
infacol (impotriva colicilor) - 25 ron 1 De la: infacolromania 28 Noiembrie 2009 17:37
Prima baita! 13 De la: office_salinasusesi_ro 18 Martie 2010 09:34
Setari Cookie-uri