mie rusine dar mno...

buna ziua tuturor! am si eu o mare rugaminte la voi si sincer nu am gasit nicaieri asa un forum cu tema asta... problema mea care este... pfff.... va rog sa nu radeti de mine dar mno... am 35 de saptamani si problema este k foarte foarte rau ma mananca fundul (adik gaura curului ) va rog sa ma iartati pt ce am scris dar nu stiu ce sa fac... ma spal in fiecare zi de 2 chiar 3 ori si ma cam mananca! am folosit clotrimazol unguent dar... nimic va rog dak cumva careva ati trecut prin asa ceva spunetimi si mie sa procedez! va multumesc si din nou scuze
ale_micutza
Postat pe 17 Noiembrie 2009 13:34
buna sa te uiti in scaun daca nu ai oxiuri acestea dau senzatia de mancarime
raluca08_kidz
Postat pe 17 Noiembrie 2009 13:51
buna! dc te mananca mai rau seara inainte de culcare sigur ai oxiuri pt ca atunci ies ei sa depuna oua.ai mare grija cu scarpinatul si pe unde pui mana dupa pt ca ii contaminezi pe toti din casa .oricum dc se dovedeste ca ai oxiuri eventual dupa un ex coproparazitologic ar trebui sa urmeze din cate stiu eu toti din casa un tratament.dc inainte sa te "manance "fundul ai avut mancarimi si la niv labiilor atunci s-ar putea sa ai o candidoza.dar daca ai dat cu clotrimazol si nu a trecut nu cred ca e candida.astea sunt pareri poti merge la med de fam si el iti va spune ce sa faci.
tuka
Postat pe 17 Noiembrie 2009 16:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre fertilitate 2 De la: pana_oana 27 Iulie 2009 12:22
carucior triplrti 1 De la: kidz006414 18 Ianuarie 2010 13:38
cresa sau bona? 24 De la: kidz000740 22 Aprilie 2009 20:05
metrocloparomid fiole in sarcina.....e indicat? 2 De la: anafaraon 6 Ianuarie 2010 22:05
laptele humana 2 De la: alinastinga 11 Decembrie 2010 12:01
Setari Cookie-uri