A nascut cineva la Municipal cu doctorita danilceac ALA??

va rog mult spuneti-mi si mie ... ca mai am cateva sapatamani pana la nastere si mi-am schimbat medicul care ma supraveghea ... in ultima instanta si vreau sa imi spuneti si mie mai multe.. va multumesc si va pup.. apropo mai e cineva care naste in septembrie?
rashela
Postat pe 27 August 2009 15:01
BUNA EU AM NASCUT IN APRILIE CU DR ALA SI ESTE O DR F BUNA.ASTEPT RASPUNS.AM UN BAIETEL.
EUGENIA32
Postat pe 7 Septembrie 2009 16:12
initial am fost la o doctorita de la maternitatea Bucur, doctorita cu care am nascut in 2005 prin cezariana, dar acum avea un prost obicei de a nu raspunde la telefon cand aveam nevoie. Asa ca am decis sa o schimb si am ajuns la dr.Ala cu care am nascut in aprilie tot prin cezariana.
Este o doctorita super, nici nu se compara cu prima; si-a dat tot interesul, dupa nastere venea mereu sa ma vada. Asa ca am facut cea mai buna alegere ca am fost la ea. O recomand din tot sufletu, ca doctor, ca om.
kidz004040
Postat pe 10 Octombrie 2009 12:39
eu am nascut anul trecut pe 13.07 un baietel cu dr Ala,in aceea noapte 3 spitale cu cate 2-3 medici de garda mi-au refuzat internare cu toate ca eram in travaliu iar apa si membranele le aveam rupte pe motiv ca am o sarcina prematura de 34 de saptamani,cand am ajuns la spitalul universitar un medic bland mi-a intins bratele si mi-a spus stai linistita eu te voi ajuta ,acel medic era dr ,Danilceac A la ,era de garda iar dimineata la 7 iesiea ma supravegheat toata noapte dar a si ramas cu mine peste zi pana la 5-6 dupa amiaza, un medic minunat,care ma incuraja si nu pleca de langa mine,la 12.45 am nascut un baietel superb deloc prematur de 3.200 kg deloc prematur sau cum mi-au spus medici din polizu nu ne bagam pt ca ai sa nasti o lingura de copil,eram tare dezamagita si disperata dar dr Ala mia redat increderea si fericirea de a fii mama,nu stiu cum am sa-i pot multumi vreodata,este un medic bun,sufletist si plin de devotament. Ii multumesc din suflet . : Aura Culicov :
kidz005894
Postat pe 8 Decembrie 2009 17:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Schimbarea patutului la bebei??? 3 De la: alinakatt 2 Decembrie 2009 10:41
Dupa 1 an de gradi tot nu vrea sa mearga si plange 6 De la: Lya_Maris_1 12 Iunie 2013 19:28
sarcina 52 De la: vasilicasavoiu 15 Mai 2009 15:08
Criza vigantolului 100 De la: pinky 8 Mai 2009 13:54
buna! 8 De la: anaROBERT 1 Aprilie 2010 23:29
Setari Cookie-uri