PETRECERE LA 2 ANI

SE APROPIE ZIUA LUI ALEX SI MA TOT GANDESC UNDE SI CUM SA-L SARBATORIM ,DACA AVETI NISTE IDEI VA ROG SA MI LE IMPARTASITI SAU CUM ATI PROCEDAT VOI LA IMPLINIREA A 2 ANISORI.
ALEXANDRU28
Postat pe 9 Iulie 2009 12:47
din ce oras sunteti?
daca sunteti din buc, vezi ca in militari, pe langa autogara militari, e un restaurant cocosul rosu, unde au o curte mare cu terasa,si au pus acolo tobogan, leagan, casute pt copii, masinute, caluti balansoar etc, fac multi copii ziua lor acolo.

altfel, cauta pe net ca exista trupe de actori sa zic, care fac petreceri pt copii, cu diverse teme: sa zicem pirati. si vin ei imbrcati in pirati, le zici cati copii sunt, si ei organizeaza jocuri si concursuri, desigur..piratertesti...

tortul poti sa il faci cu desene animate, sau in forma de animalut, sau cu jucatori de fotbal deasupra, intrweaba la cofetarie ca iti dau destule idei...
pinicuta
Postat pe 9 Iulie 2009 14:40
din Bucuresti (Piata Unirii),este o idee buna mai asteptam si alte pareri
ALEXANDRU28
Postat pe 9 Iulie 2009 16:15
Buna Alexandru:) Ce ati facut pana la urma? Pentru mai multe idei, iti recomand Bluparty (www.bluparty.ro), e o firma de evenimente pentru copii super ok.
dianadimofte32
Postat pe 3 August 2009 17:19

hmmm!

mie mi-o adus mam a mea un tort, iote asa di maRe! si am adus o droaie di copii din cartier in gradina si dupa ce am mancat jumate ne-am spoit cu restu pisti tat pana o batut un copil di 4 ani in masa si o zas sa ne astamparam.....

pai ala stia sa vb. mai ghini, nu ca mini....
si ci daca?! cotu si piscotu, labele si botu'



Fss_ssu
Postat pe 3 Decembrie 2013 17:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intrebare 8 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 16:29
calcul concediu medical si indemnizatie pt concediu de crestere a copilului 2 De la: kidz006349 14 Ianuarie 2010 15:47
cum scapam de hemoroizi?? 10 De la: oanaoaky 4 Aprilie 2014 15:44
Stie cineva???? 12 De la: ina_rebeca 10 Septembrie 2010 12:21
buna 3 De la: selia 26 Februarie 2011 10:11
Setari Cookie-uri