un job part time cat stai cu bebe acasa

sigur cred ca ai dat 1000 de mesaje cu site-ul asta minune. s-a inscris careva macar?
ruschita
Postat pe 10 Martie 2009 11:39
Vai de voi , nu mai credeti in minciuni fetelor ancamts!!!! mare porcarie
IRINUSKA
Postat pe 11 Martie 2009 10:59
Minciuni, prostii si diferite porcarii..........in nici un caz munca la domiciliu si venit financiar avantajos . Prin luna septembrie 2008, cand a inceput copilul garadinita, am trimis mesje pe toate adresele de mail pe care le-am gasit....... cateva zile la rand, pentru a obtine informatii referitor la oferta si nici pana in ziua de azi nu am primit nici un raspuns .
Sa nu credeti nici in porcariile cu " insirat margele, redactare documente, lipit plicuri etc..... Pentru informatii suplimentare trimiteti un plic autoadresat la OP......CP......." am incercat-o si pe aceasta, ca raspuns am primit un teanc de hartzoage care nu aveau nici o legatura cu munca la domiciliu si pentru care am achitat la OP suma de 20 RON . Am incercat sa sun si pe nr. de tel. specificate in anunturile de genul asta......degeaba.....de fiecare data iti da ton de ocupat sau nu-ti raspunde nimeni.

Dupa toata peripetia mi-a venit o ideie, la inceputul lunii noiembrie 2008 mi-am cumparat 2m de material (16 RON) si doua coli de hartie cartonata ( 3 RON ), ata si ace potrivite.... Din aceste materiale, care m-au costat 20 RON, am confectionat palarioare (pentru baietei) pentru serbarile de iarna.... Mi-au iesit 4 palarii si le-am vandut cu 15 RON/buc. Deci, am investit 20 RON, am vandut cu 60 RON, castigul meu 40 RON. In concluzie, se poate face munca la domiciliu avand ideile noastre proprii si fara sa fim duse de nas de niste profitori si mincinosi......
Mult succes in continuare.
cerbu1979
Postat pe 24 Martie 2009 10:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bebele si spalatul pe dinti!!! 12 De la: kidz003776 10 Octombrie 2009 16:08
gimnastica pentru gravide 4 De la: iasomia 22 Iunie 2011 11:52
lapte de capra 1 De la: UADINA 7 Ianuarie 2010 13:31
CAMPANIE DE CRACIUN-CASTIGATI 100 EURO 1 De la: crys_1976 17 Decembrie 2009 17:14
ce papa bebeii de 6 luni ? 2 De la: eu_mino 21 Decembrie 2009 22:41
Setari Cookie-uri