piticul meu nu vreasa doarma in patut

Nu stiu cum sa l obisnuiesc sa doarma in patut datimi va rog un sfat.Baietelul meu are 9 luni si nu adormit nici o data toata noaptea in patut,il adorm si il pun in patut se trezeste pt ca el se trezeste o data pe noapte si cand vreau sa l pun dupa ce l-am adormit iarasi se trezeste dupa cateva minute si tot asa.Va multumesc.
scheiro
Postat pe 15 Decembrie 2008 13:27
CE SA-TI SPUN.....?
FETITA MEA ARE 1 AN SI 3 LUNI SI NU A DORMIT O NOAPTE IN PATUL EI. CUM O PUNEAM IN PATUT CUM SE TREZEA SI PLANGEA PANA SE FACEA VANATA.EU AM SI ALAPTAT-O LA CERERE(DIN 2 IN 2 ORE)SI ERAM EPUIZATA DE CAT DE MULT SCANDAL FACEA DACA NU OLUAM LANGA MINE.
ACUM DOARME CU NOI CA UN MIELUSEL LA SPATELE MEU SI PANA NU SE BAGA CU NASUL IN SPATELE MEU , NU SE POATE.
NU STIU CE SA ZIC DAR ATATA TIMP CAT EA SE SIMTE IN SIGURANTA ASA CE POT SA-I FAC.
EU TE SFATUIESC SA FACI ASA CUM ITI DICTEAZA SUFLETUL.SFATURILE DE LA ALTII................NU PREA AU VALOARE.FIECARE COPIL E UNIC
JOJO29
Postat pe 15 Decembrie 2008 16:47
Salutare! poate ar fi de folos o lampa haiosa de veghe sau o lampa cu proiectie lumini pe tavan, sunete..ceva sa-l tina pe piticul tau preocupat. te asteptam pe www.epitic.ro sa gasim o solutie impreuna!
epiticro
Postat pe 25 Iunie 2010 12:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Medic homeopat bun in Arad 7 De la: garbo176232 15 Noiembrie 2010 19:51
oare nasc? 5 De la: ubita 21 Noiembrie 2009 22:39
regurgitarea 4 De la: horobeanu 7 Decembrie 2008 20:34
Daca acceptam sa le fim nasi, stricam prietenia? 16 De la: SEBY1YEAR 22 Septembrie 2009 15:35
scurgeri .................albe-transparente............ 4 De la: pinicuta 17 August 2009 18:10
Setari Cookie-uri