sfaturi pt inca un suflet pierdut ..plzz

daca vrei sa divortezi, fa-o pentru tine si nu pentru cineva, nu stii de fapt si de drept cum e barbatul acela ca nu ai trait cu el, asa prin internet, mobil si cateva intalniri nu e nimic si nu poti fi sigura... trebuie sa-ti traiesti si viata pana nu trece pe langa tine si dupa aceea iti pare rau, copii vor creste si vor fi la casa lor, tu vei sta cu sotul cu care nu te intelegi si poate mai sunt si altele, fiecare le stie pe ale lui, trebuie sa stii sigur de pasul pe care-l faci, de divortat poti s-o faci si fara sa stai cu barbatul care l-ai cunoscut acum cateva luni, o faci pentru tine ca nu te mai intelegi cu actualul sot, daca nu merge casnicia, spune la revedere si ia-o de la capat ce mare branza, trebuie sa te gandesti si la tine, sa-ti fie bine
Laura_M
Postat pe 16 Iulie 2010 11:57
De la: Incredere, la data 2010-07-16 11:46:57Nimeni,nu i-a spus ce sa faca, ea a cerut parerea..noi i-am oferit niste opinii, ramane la latitudinea ei ce sa faca, desi e posibil ca atatea pareri controversate mai mult sa o bage in ceata,insa repet...ea a cerut niste opinii...
NU AM DAT CU PARUL.....

imi cer scuze, nu am vrut sa par ca te acuz de ceva ...doar ca uneori ai nevoie de sfaturi de la niste straini detasati de problema ta,in afara obiectivi, uneori fara ca sa vezi toate fetele unei probleme risti sa iei decizii gresite, asa....e bine sa intelegi tot ce se poate intampla inainte sa iei o decizie....imi pare rau daca am fost rea,nu am vrut
small_lady
Postat pe 16 Iulie 2010 12:05
esti o dulce stai linistita apreciez gestul .Si intradevar uneori simtim nevoia de a evada de a cauta, mai departe de noi. NOI SUNTEM SINGURII CARE NE CUNOASTEM CEL MAI BINE
Incredere
Postat pe 16 Iulie 2010 12:11
De la: Incredere, la data 2010-07-16 12:11:17esti o dulce stai linistita apreciez gestul .Si intradevar uneori simtim nevoia de a evada de a cauta, mai departe de noi. NOI SUNTEM SINGURII CARE NE CUNOASTEM CEL MAI BINE

small_lady
Postat pe 16 Iulie 2010 12:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
singuratatea in doi 13 De la: garbo174567 23 Aprilie 2012 21:26
amantA? 482 De la: neversaynever 25 August 2011 08:48
MOTEL 95 De la: Axl_22 23 Februarie 2012 12:34
ce urasc barbatii la femei 113 De la: roby_cado 24 Iunie 2010 23:23
Fa postul sexual mai usor! 23 De la: the_voice 31 Martie 2011 21:03
Setari Cookie-uri