Cat de sanatoase sunt relatiile cu barbatii casatoriti........???

incearca sa scapi cat mai poti.O sa iti dai seama ca nu merita sa fii pre locul doi
garbo117245
Postat pe 26 Mai 2010 20:51
incearca sa scapi cat mai poti.O sa iti dai seama ca nu merita sa fii pre locul doi
garbo117245
Postat pe 26 Mai 2010 20:51
pe mine chiar m-a distrat ce a scris elena aia din cucuieti, ca din troia nu cred ca e... aia din troia avea alta logica ascunsa

Adevarul e ca femeia chiar isi atinge scopul: pe unul care a stat cu asa ceva in casa nu-l mai ia nici dreak, daca atit l-a dus pe el capul sa aleaga la un moment dat! Asta e, unele greseli sint definitorii...
quasaria
Postat pe 26 Mai 2010 22:52
D=NE IARTAMA POATE M-AM FALIT CU DRAGOSTEA MEA DE PE ACEST PAMANT DAR TU ESTI DRAGOSTE TU ESTI CEL MAI MARE DOCTOR IARTA-MA PE TINE DOAMNE TE IUBESC SI MA MUSTRA CUGETUL CA TREBUIA SA SPUN VIATA MEA SI TOT CE MI S-A INTAMPLAT LA O BISERICA,IARTA-MA D-ZEUL CEL MARE IARTA-MA IN FATA TA A FOST O FALA ,MA MUSTRA CUGETUL DAR PE TINE TE IUBESC SI O SA MERG LA BISERICA
garbo036887
Postat pe 27 Mai 2010 00:20
la ora asta?
nuti_vio
Postat pe 27 Mai 2010 00:23
dute fata mami...duteeeeeeeeee.....
ultramoava
Postat pe 27 Mai 2010 00:28
Moavo, e inchis la h asta...
nuti_vio
Postat pe 27 Mai 2010 00:30
NUTI,poti sa ai remuscari ,la orice ora
scrichy
Postat pe 27 Mai 2010 00:30
si ce?...poate daca da ocol...
ultramoava
Postat pe 27 Mai 2010 00:31
De la: ultramoava, la data 2010-05-27 00:31:44si ce?...poate daca da ocol...


O femeie avea un amant care o vizita cand sotul era plecat la serviciu.
Intr-una din zile fiul ei de 9 ani se ascunde in sifonierul din dormitor.
Ea il primeste pe amant, sotul ei vine casa pe neasteptate, asa ca il
ascunde pe amant tot in sifonier.
Baietelul spune: - E intuneric aici.
Barbatul sopteste: - Da, este.
Baiatul: - Am o minge debaseball.
Barbatul: - Foartebine.
Baiatul: - Vrei s-o cumperi?
Barbatul: - Nu, multumesc.
Baiatul: - Tata e afara.
Barbatul: - OK, cat costa?
Baiatul: - $250.

Peste o saptamana, cei doi nimeresc din nou impreuna in sifonier.
Baiatul: - E intuneric aici.
Barbatul: - Da, este.
Baiatul: - Am o manusa de baseball.
Barbatul: - Catvrei pe ea?
Baiatul: - $750.
Barbatul: - Fie.

Dupa cateva zile, tatal ii spune baiatului:
- Ia-ti mingea si manusa si hai afara sa jucam baseball.
Baiatul: - Nu pot. Le-am vandut.
Tatal: - Si cu cat le-ai vandut?
Fiul: - $1000.
Tatal spune: - Nu e frumos sa-ti jefuiesti prietenii asa.
Te duc la biserica, trebuie sa te spovedesti.

Se duc la biserica si tatal il pune pe baietel sa intre in confesional si inchide usa :
Baiatul: - E intuneric aici.
Preotul: - Iar incepi?
scorpionultau
Postat pe 27 Mai 2010 00:33
...buna treaba!... si tu Brutus?...
ultramoava
Postat pe 27 Mai 2010 00:37
Eu nu am facut dragoste cu acest medic,decat l-am iubit din priviri, si pur si simplu m-a chinuit aceasta dragoste, dar a fost poate o nebunie ,nu mi-a spus ca ma iubeste ,deoarece un medic nu raneste , un medic nu ucide , un medic nu desface o casnicie, dar nu trebuia sa intervin m-am simtit foarte rau ,si sa va rugati la toate bisericile pentru acest pacat, deoarece trebuia sa ma duc la biserica
Va multumesc pentru intelegere
garbo036887
Postat pe 27 Mai 2010 00:49
Eu nu am facut dragoste cu acest medic,decat l-am iubit din priviri, si pur si simplu m-a chinuit aceasta dragoste, dar a fost poate o nebunie ,nu mi-a spus ca ma iubeste ,deoarece un medic nu raneste , un medic nu ucide , un medic nu desface o casnicie, dar nu trebuia sa intervin m-am simtit foarte rau ,si sa va rugati la toate bisericile pentru acest pacat, deoarece trebuia sa ma duc la biserica
Va multumesc pentru intelegere
garbo036887
Postat pe 27 Mai 2010 00:49
Doamne-mare ti-e gradina !
Daca un medic e dragut si amabil-gata, l-am cucerit, cata minte trebuie sa ai sa ajungi la o asemenea concluzie, omul isi face pur si simplu datoria si se comporta civilizat...
anisoaraf
Postat pe 27 Mai 2010 07:24
a facut dragoste ......din priviri???????????
jeanette40
Postat pe 27 Mai 2010 08:51
Si pentru asta exista prezervative.Trebuia sa cumpere unul biodegradabil cu gust de capsuni.Daca ramanea gravida, la nastere putea sa il boteze daca era baiat, Capsunarul, iar daca era fata, Capsunica.
Ioana007
Postat pe 27 Mai 2010 08:59
nu este etic ce faci tu!gindeste-te ca puteai fi tu in locul sotiei lui.cum te-ai simti sa afli ca sotul tau are o amanta?iti place sa fii vioara a doua?chiar daca exista el in viata ta tu tot singura vei fi!de sarbatori va fi cu familia,in concedii va fi cu familia ,iar tu va trebui sa te multumesti cu firimiturile.crede-ma ca stiu ce vorbesc.una din prietenele mele traieste asa ceva si i-am spus de la inceput ca asta o va astepta si nu a vrut sa ma creada.acum sufera!esti tanara ,ai abea 25 de ani,ai viata inainte.crezi ca nu se va gasi un barbat care sa nu aiba oki decit pt tine?e lumea plina de barbati fata draga,nu te crampona de unul deja adjudecat.iti spune ca este neinteles,sau neglijat de sotie dar tu nu ai de unde stii adevarul.daca ai putea sa o asculti si pe sotia lui sigur ai fi uimita sa constati ca sit este cu totul alta decit cea prezentata de casanova.trezeste-te cit nu este prea tarziu! bafta!
GBRL_PAULA
Postat pe 27 Mai 2010 09:14
gabril_paula ai dreptate recunosc in fata intregi lumi ca am gresit , ca am fost o pacatoasa ,poate a fost boala atasamentul pacientului fata de medic, este adevarat la concluzia aceasta am ajuns, dar trebuia sa ma gandesc ca cel mai mare medic este DUMNEZEU, sunt o pacatoasa , si nu vreau sa ma falesc cu aceasta iubire care nu a fost reala a fost dar in imaginatia mea ,dar D-ZEU ESTE MILOSTIV SI DREPT. SA MA IERTATI
garbo036887
Postat pe 27 Mai 2010 10:08
paula...aici nu este vorba de etica... pentru ca etica este impusa de societate, nu de inima.
cand am avut un iubit casatorit la fel am gandit si eu...cum spui tu si pana la urma l-am lasat. am rezolvat ceva cu asta??? relatia lor nu s-a schimbat iar eu am ramas singura.
chiar daca eram "vioara a doua" (e discutabila chestia asta) totusi cineva canta la ea...si crede-ma era un "muzician" desavarsit.
poate tocmai de asta nu s-a mai legat nimic dupa el pentru ca cei pe care i-am intalnit ...i-am comparat cu el si relatiile esuau iremediabil.
ElenaRX
Postat pe 27 Mai 2010 12:33
Da, da. Sigur se gandeste amanta la nevasta. Sa nu cumva sa-i prinda.
Doara
Postat pe 27 Mai 2010 14:09
LILO
Postat pe 27 Mai 2010 14:11
De la: garbo036887, la data 2010-05-27 00:49:20Eu nu am facut dragoste cu acest medic,decat l-am iubit din priviri, si pur si simplu m-a chinuit aceasta dragoste, dar a fost poate o nebunie ,nu mi-a spus ca ma iubeste ,deoarece un medic nu raneste , un medic nu ucide , un medic nu desface o casnicie, dar nu trebuia sa intervin m-am simtit foarte rau ,si sa va rugati la toate bisericile pentru acest pacat, deoarece trebuia sa ma duc la biserica
Va multumesc pentru intelegere



Da' un loc de dat cu capul, nu posteaza nimeni?
moniq_
Postat pe 27 Mai 2010 14:14
auch...
LILO
Postat pe 27 Mai 2010 14:16
subscriu!
moniq_
Postat pe 27 Mai 2010 14:17

oare si medicul meu,cand imi zambeste...

hm...
sa mai dau o data cu capul?
sau nu!
mai bine il intreb
ca sa nu am iar o dilema
LILO
Postat pe 27 Mai 2010 14:18
dilema veche...
moniq_
Postat pe 27 Mai 2010 14:19
noh vedeti,mai fete?
si atunci daca le dau replici,asa cum BINE ma pricep,iar imi trimit mesaje in PRIVATA
sa ma jigneasca
LILO
Postat pe 27 Mai 2010 14:20
io ma dau cu capu' numa' pe topicul lui wife
zambila
Postat pe 27 Mai 2010 14:21
dap..zambilo...dar de data aceasta ii cam departe acel topic
si ma "trecea" cam tare
LILO
Postat pe 27 Mai 2010 14:22
Cui si-a gasit sa trimita private de astea. Tocmai lui Lilo care e printre cele mai blande de aici.
Doara
Postat pe 27 Mai 2010 14:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce nu...???? 35 De la: cely 11 Decembrie 2009 13:31
O problema 63 De la: pantera_neagra 22 Mai 2011 00:15
Mi-am impins barbatu in bratele alteia...ce fac acum 572 De la: anisoaraf 25 Martie 2010 14:06
Ce ar trebui sa fac ca sa il uit? 14 De la: klarakla 12 Noiembrie 2010 01:25
Ce s-a intamplat de fapt? Ma doreste sau nu? 29 De la: garbo096571 7 Mai 2010 17:13
Setari Cookie-uri