De oamenilor nu le plac oamenii directi?

sau un pumn in freza!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 20 Aprilie 2010 19:32
ioi doamne .de la ce ma enervai io azi ?
daca stiam mai bine taceam din gura cu Einstein-ul meu ...
flordavis
Postat pe 20 Aprilie 2010 19:35
De la: Ciresica, la data 2010-04-20 19:23:56Eu nu stiu despre ce e vorba in tirada asta de copy/paste dar un lucru pot sa mentionez:
Alexxandra, iti amintesti anul trecut cind ai intrat pe Garbo si aveai ca avatar fata cu fusta scurta sprijinita de un calorifer?
Ei, daca iti amintesti asta probabil ca iti amintesti si de faptul ca ai cerut si primit acceptul de a fii in lista de prieteni a utilizatorului MICABIS. Cind Micabis si-a dat seama ce-ti poate mintea te-a sters frumusel din lista ei de prieteni.Mai tii tu minte care a FOST REACTIA TA LA ASTA? aI DESCHIS UN TOPIC NUMIT (mICABIS TU TI POsT" SI TI-AI VARSAT TOATA FURIA PE EA SI FAPTuL CA TI-A ANULAT PRIETENIA.

Asta e doar un mic exemplu ca sa nu mai spun despre mesajele private trimise...

Femeie/barbat ce oi fi ca nimeni nu stie esti mitomana, ai probleme de caracter si un psihoterapeut ti-ar ajuta.Trebuie numai sa depasesti etape de negare si sa intri in etapa de acceptare a faptului ca ai nevoie de ajutor.

Nu ti s-a vorbit frumos pentru ca tu nu vorbesti frumos.

Esti o fiinta umana (care inca nu si-a descoperit sexul) fara pic de rusine si bun simt.





CE AI DE SPUS DESPRE FAPTA MARSAVA A LUI CELLESTE???NU MA INTERESEAZA MODUL DE CIVILIZATIE IN DISCUTIE.ATATA STIE ATATA SPUNE.DAR CA SA SCRII MINCIUNI SI CV SCARBOASE SUB NICK-NAME-UL MEU,CE AI DE SPUS?NU CONTEAZA FUSTE,CALORIFERE SI ALTE NIMICURI.CUM POTI SA MINTI UN SITE INTREG CELLESTE CA EU AM SCRIS CAND AI VAZUT CA MI S-A FOLOSIT CONTUL???CIRESICA DESPRE ASTA ESTE VB,IN CONCLUZIE ESTI DE ACORD CU CE A FACUT CELLESTE??


CRED CA ,CONFUNZI BORCANELE CU ANULAREA.
alexxandra
Postat pe 20 Aprilie 2010 20:00
De la: LILO, la data 2010-04-20 19:30:40de la un om "direct"
te poti pomeni cu un par pe "schinare"




SI CU O MARE MRSAVIE.AUZI SA SCRI PE CONTUL ALTUIA .SPUNAND CA EL A SCRIS.
alexxandra
Postat pe 20 Aprilie 2010 20:07
Oare cum de toate ti se intimpla numai tie??????
Ca nimeni altcineva de pe forum nu s-a plins de asta in afara de tine.

Deci ia spune mai bine: te cheama Dorin, sau Valentin?
Ciresica
Postat pe 20 Aprilie 2010 20:10
oof off
fleurdelis
Postat pe 20 Aprilie 2010 20:12

ciresico,bun subiect ar fi acesta sugerat de tine:
toate mi se intampla numai mie
LILO
Postat pe 20 Aprilie 2010 20:14
Misto

by Aleha

senzational, in direct, inregistrat si in reluare.
anakin
Postat pe 20 Aprilie 2010 20:16
De la: Alexxandra, la data 2010-04-20 20:00:21

CE AI DE SPUS DESPRE FAPTA MARSAVA A LUI CELLESTE???NU MA INTERESEAZA MODUL DE CIVILIZATIE IN DISCUTIE.ATATA STIE ATATA SPUNE.DAR CA SA SCRII MINCIUNI SI CV SCARBOASE SUB NICK-NAME-UL MEU,CE AI DE SPUS?NU CONTEAZA FUSTE,CALORIFERE SI ALTE NIMICURI.CUM POTI SA MINTI UN SITE INTREG CELLESTE CA EU AM SCRIS CAND AI VAZUT CA MI S-A FOLOSIT CONTUL???CIRESICA DESPRE ASTA ESTE VB,IN CONCLUZIE ESTI DE ACORD CU CE A FACUT CELLESTE??


CRED CA ,CONFUNZI BORCANELE CU ANULAREA.


Poftim??? "fapta marsava"?
Fata, esti nebuna rau!
Mi-ai cerut linkul topicului de unde am cules abjectiile aruncate de tine intr-un moment de furie oarba, si ti l-am dat. Iata, il mai scriu o data:

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/6764/Subiectul-meu/Subiectul-meu-pagina-61.html

Mizeriile alea sunt scrise de tine. Clar!
In alta ordine de idei, ce spuneai, ca am vazut eu cu ti-a fost folosit contul? Am vazut eu??? Esti absolut ilogica! Si cine putea, si mai ales cum, sa-ti foloseasca contul?
Esti nebuna de legat.
De ce nu te-ai scandalizat pana acum de acest fapt? De ce tocmai acum? Iti spun eu de ce. Pentru ca ai sperat sa mu-si mai aminteasca nimeni cum ai alunecat in groapa cu mocirla.
Ei uite ca acolo sta scris negru pe alb: asta este adevarata Alexxandra, nu mironosita care se agita din rasputeri sa para culta.
Ia-ti pastilele, fata!
Tylly
Postat pe 20 Aprilie 2010 20:16
Celleste, e barbat nu femeie.Dar pentru ca este inca in faza de negare propun sa-i spunem :IT (stiti voi, "genul neutru" din engleza)
Ciresica
Postat pe 20 Aprilie 2010 20:20
cellu....las o in sant mai.....nu i mai intinde mina....
nazirra
Postat pe 20 Aprilie 2010 20:24
inclin sa cred ca ai dreptate ciresico... posibil ca asta sa fie sursa starii de confuzie in care se scalda.

o las, nazi, ca-i irecuperabila...
Tylly
Postat pe 20 Aprilie 2010 20:25
Nu cumva o fi si politist/a ?
anakin
Postat pe 20 Aprilie 2010 20:27
in mintea ei....probabil....
nazirra
Postat pe 20 Aprilie 2010 20:30
mda, are sechele saracu'
De la Revolutie i se trage cred.
Ciresica
Postat pe 20 Aprilie 2010 20:32
De la: Ciresica, la data 2010-04-20 20:10:27Oare cum de toate ti se intimpla numai tie??????
Ca nimeni altcineva de pe forum nu s-a plins de asta in afara de tine.

Deci ia spune mai bine: te cheama Dorin, sau Valentin?





ciresica,ma cheama Alexandra.dar nu asta e marea problema ci folosirea unui cont care nu este al tau sa zicem,pe care scrii tot felul de cv marsave.CE AI DESPUS?DACA O PRIETENA TE CARA DUPA EA LA PUSCARIE ,ESTI DE ACORD CU FAPTA EI,PREFERI SA NU O JUDECI SI FACI PEDEAPSA CU EA SAU IN LOCUL EI?ASCULTA CIRESICA,EU AM CONT FINANCIAR,PE INTERNET.MAINE SUNT OBLIGATA SA FAC CUNOSCUT POLITIEI CE MI S-A INTAMPLAT SI SA CER VERIFICAREA CONTULUI SI SA SPUN NUME,CINE MI-A INTRAT PE CONTUL DIN GARBO.DE ACEEA SUNT F SUPARATA,CACI DACA TOTUSI IMI GASESC BANI LIPSA,PRINTRE BANUITI II VOI DA SI PE CEI DOI DIN GARBO.MAINE VOI LUA LEGATURA SI CU ANDRA.VOM VEDEA MAINECE SURPRIZE AM CU CONTUL IN BANI.STI PROVERBL CU OUL?AZI AI INTRAT IN CONT NICK-NAME PE UN SITE DE SOCIALIZARE PROST INTELEASA SI MAINE INTRI INTR-UN CONT REAL CU BANI....EEEE CELLESTE TE-AI PUS CU CINE NU TREBUIA.DAR ITI MULTUMESC TOTUSI CA AM DESCOPERIT MAI MULTE,NEREGULI.
alexxandra
Postat pe 20 Aprilie 2010 22:56
De la: Celleste_, la data 2010-04-20 20:16:32
De la: Alexxandra, la data 2010-04-20 20:00:21

CE AI DE SPUS DESPRE FAPTA MARSAVA A LUI CELLESTE???NU MA INTERESEAZA MODUL DE CIVILIZATIE IN DISCUTIE.ATATA STIE ATATA SPUNE.DAR CA SA SCRII MINCIUNI SI CV SCARBOASE SUB NICK-NAME-UL MEU,CE AI DE SPUS?NU CONTEAZA FUSTE,CALORIFERE SI ALTE NIMICURI.CUM POTI SA MINTI UN SITE INTREG CELLESTE CA EU AM SCRIS CAND AI VAZUT CA MI S-A FOLOSIT CONTUL???CIRESICA DESPRE ASTA ESTE VB,IN CONCLUZIE ESTI DE ACORD CU CE A FACUT CELLESTE??


CRED CA ,CONFUNZI BORCANELE CU ANULAREA.


Poftim??? "fapta marsava"?
Fata, esti nebuna rau!
Mi-ai cerut linkul topicului de unde am cules abjectiile aruncate de tine intr-un moment de furie oarba, si ti l-am dat. Iata, il mai scriu o data:

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/6764/Subiectul-meu/Subiectul-meu-pagina-61.html

Mizeriile alea sunt scrise de tine. Clar!
In alta ordine de idei, ce spuneai, ca am vazut eu cu ti-a fost folosit contul? Am vazut eu??? Esti absolut ilogica! Si cine putea, si mai ales cum, sa-ti foloseasca contul?
Esti nebuna de legat.
De ce nu te-ai scandalizat pana acum de acest fapt? De ce tocmai acum? Iti spun eu de ce. Pentru ca ai sperat sa mu-si mai aminteasca nimeni cum ai alunecat in groapa cu mocirla.
Ei uite ca acolo sta scris negru pe alb: asta este adevarata Alexxandra, nu mironosita care se agita din rasputeri sa para culta.
Ia-ti pastilele, fata!




CELLESTE FIECARE INFORMATIE DE-ATA IMI ESTE UTILA.SPUNE CA ACUM VERIFIC TOT.MAINE INSA VOM VEDEA CE IESE.
alexxandra
Postat pe 20 Aprilie 2010 22:59
aleho, pas...

Tylly
Postat pe 20 Aprilie 2010 23:00
o doamneeeeee
garbo074997
Postat pe 20 Aprilie 2010 23:04
aleho...mai sa fie a dracului de treaba...cum paula mea ti se intampla toate numai tie?? tie ti se fura poze, tie ti se subtilizeaza conturi...paula mea....mai potoleste-te femeie cu acuzatiile inutile sau iti place sa-ti bati joc mereu de cei din jurul tau si tu sa razi ca o proasta???

esti jalnica...dupa ce ca esti inculta, esti si tzacanita...femeieee....suferi de lipsa de atentie...asta ai...e o boala psihica....se trateaza...asa ca dispari si ia-ti pastilele, si nu ne mai intoxica forumul cu aberatii de doi lei la adresa unor persoane care nu au nici in clin, si nici in maneca cu persoana ta...singura bolnava esti chiar tu insati...

celleste nu are absolut nici o vina si nici o treaba in porcariile de care o acuzi...esti bolnava....vezi-ti de minciunile si porcariile tale perverse....si trateaza-te dracului o data...
tutankhamon
Postat pe 20 Aprilie 2010 23:04
ei, n-auzi ca-s capabila de fapte marsave?!?
vai de capul ei!
Tylly
Postat pe 20 Aprilie 2010 23:08
oaaaaaaau.....alehandrooooo.....
nazirra
Postat pe 20 Aprilie 2010 23:11
De la: tutankhamon, la data 2010-04-20 23:04:50aleho...mai sa fie a dracului de treaba...cum paula mea ti se intampla toate numai tie?? tie ti se fura poze, tie ti se subtilizeaza conturi...paula mea....mai potoleste-te femeie cu acuzatiile inutile sau iti place sa-ti bati joc mereu de cei din jurul tau si tu sa razi ca o proasta???

esti jalnica...dupa ce ca esti inculta, esti si tzacanita...femeieee....suferi de lipsa de atentie...asta ai...e o boala psihica....se trateaza...asa ca dispari si ia-ti pastilele, si nu ne mai intoxica forumul cu aberatii de doi lei la adresa unor persoane care nu au nici in clin, si nici in maneca cu persoana ta...singura bolnava esti chiar tu insati...

celleste nu are absolut nici o vina si nici o treaba in porcariile de care o acuzi...esti bolnava....vezi-ti de minciunile si porcariile tale perverse....si trateaza-te dracului o data...




tutankhamon,nu ma face s-mi schimb parerea despre tine.pik-nik a scris peste pg mea porcarii.sti bine.deasupra e numele meu si sub mine pe aceeasi pg scrie pik fara sa scriu eu nimic.apoi vine celleste cu copy-paste spunand tuturor ca eu am scris.dar apare la cel ce scrie pe pg suprapusa pik.tu stii f bine ce vreau sa spun ..voi vb si cu andra.nu este normalsa scri peste pg mea goala,ceva suprapus.unii nu cunosc aceste manevre tehnice de pe net.maine vom vedea,ce parere are si politia.
alexxandra
Postat pe 20 Aprilie 2010 23:43
aleho...tine minte ce-ti spun acuma....MI SE RUPE DE CE CREZI TU DESPRE MINE...NU ESTI MAMA MEA, NU ESTI PROFESOARA MEA, NU AM NICI O LEGATURA CU TINE....DECI MI SE RUPE, SINCER.....

pentru mine nu esti decat o mare nulitate, mai ales cu porcariile care le faci aici, pe acest forum...nu ai dovedit nimic pana acuma...esti o inculta care se vrea citita numai pentru faptul ca rasfoiesti niste pagini amarate virtuale...te dai mare si tare si vrei sa ne verifici.....

ma lasa rece atitudinea ta...eu nu am nevoie de astfel de prieteni langa mine si in preajma mea....ca sa nu mai spun ca multitudinea de personalitati pe care le ai, reprezinta un mare semn de intrebare pentru mine, daca nu cumva nu esti deranjata serios la bibilica....asa ca vezi-ti de derumul tau si lasa-ma pe mine in pace si nu ma mai dascali atata...nu te mai obosi...
tutankhamon
Postat pe 20 Aprilie 2010 23:54
De la: Celleste_, la data 2010-04-20 23:08:48ei, n-auzi ca-s capabila de fapte marsave?!?
vai de capul ei!



tu ai spus ca eu am scris.deci vei avea si tu repercusiuni.acum vom verifica tot site-ul.toti ati scris cv urate.nu asta intereseaza.ci folosirea paginilor unui user,pe care scrie alt user.politia este interesata de nesiguranta securitatii pe internet ,si de hackeri.
alexxandra
Postat pe 20 Aprilie 2010 23:57
De la: tutankhamon, la data 2010-04-20 23:54:28aleho...sti ca tin la tine.f bine ce faci,si de mine au spus multe, astea.si ca sa facem o proba cum se scrie pe pg altcuiva,demonstrez acum SPUNAND IN FATA TUTUROR,CA ESTI O FATA INTELIGENTA.PUPICI.




ai sa vedeti stimati useri,cum se scrie pe pg altuia.
alexxandra
Postat pe 21 Aprilie 2010 00:05
,,veti vedea" stimati useri ..poate asa..,,ai sa vedeti" pica sigur :-)
reyya
Postat pe 21 Aprilie 2010 00:08
De la: Alexxandra, la data 2010-04-20 20:07:50
De la: Alexxandra, la data 2010-04-20 19:30:40de la un om "direct"
te poti pomeni cu un par pe "schinare"




SI CU O MARE MRSAVIE.AUZI SA SCRI PE CONTUL ALTUIA .SPUNAND CA EL A SCRIS.


Asa Alexaandra?
Am facut bine?
Am dat "citeaza" si am schimbat un nume si gata?
Ciresica
Postat pe 21 Aprilie 2010 00:10
adevarul e ca si hackerii astia urmaresc doar conturile alehei de pe garbo, fiindca altceva nu le-a mai ramas de facut... la cremenal cu ei!!!...
anakin
Postat pe 21 Aprilie 2010 00:11
Nu intra nimeni in contul nimanui.
Dar o minte bolnava si cu mult timp poate face exact ce am facut eu mai sus spre exemplificare.

Uite asa in loc sa apara ca a scris Lilo a reiesit ca a scris Alexxandra mesajul cu "schinarea"
Ciresica
Postat pe 21 Aprilie 2010 00:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am probleme de intimitate cu partenerul meu. Ce fac? 25 De la: garbo_1155 7 Iunie 2012 13:24
problema delicata... 16 De la: ana_maria_spat 22 Octombrie 2012 21:53
Cat de dificil este sa cuceresti un barbat divortat? 102 De la: snowflake 18 Decembrie 2009 17:02
Oare nu ma iubeste? atunci de ce s-a casatorit cu mine? 13 De la: garbo185704 8 Februarie 2011 13:28
NU STIU CE SA FAC!!! 128 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:51
Setari Cookie-uri