De oamenilor nu le plac oamenii directi?

De la: florin_c76, la data 2010-04-19 23:46:03Draga Irina esti o femeie matura!
mersi fain
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Aprilie 2010 15:52
Celleste,iti multumesc ,nici nu stii ce serviciu mi-ai facut,cu acele scrieri,si ce deserviciu i-ai facut celui care le-a pus in seama mea.ramai tu la parerea ta,ca as fi scris eu asemenea lucruri,nu am vb cu acea persoana ,asa cum sustine.dar ca sa scrie in numele meu expresiile proprii lui,care se recunosc si in locurile unde el a tastat injurand anumite persoane,exact cu asemenea expresii,asta inseamna .....ma abtin.am copiat tot ce ai scris.multumesc.daca mai ai te rog scoate-le la iveala.de cand il astept.e foarte interesant ca tu detii asemenea discutii si specifici ca nu sunt ale tale.vom vedea si despre acest lucru,cum discutam.ai dovada ca ar fi scrise de mine,asemenea expresii?
alexxandra
Postat pe 20 Aprilie 2010 16:03
De la: Alexxandra, la data 2010-04-20 16:03:26Celleste,iti multumesc ,nici nu stii ce serviciu mi-ai facut,cu acele scrieri,si ce deserviciu i-ai facut celui care le-a pus in seama mea.ramai tu la parerea ta,ca as fi scris eu asemenea lucruri,nu am vb cu acea persoana ,asa cum sustine.dar ca sa scrie in numele meu expresiile proprii lui,care se recunosc si in locurile unde el a tastat injurand anumite persoane,exact cu asemenea expresii,asta inseamna .....ma abtin.am copiat tot ce ai scris.multumesc.daca mai ai te rog scoate-le la iveala.de cand il astept.e foarte interesant ca tu detii asemenea discutii si specifici ca nu sunt ale tale.vom vedea si despre acest lucru,cum discutam.ai dovada ca ar fi scrise de mine,asemenea expresii?


sigur ca da... tipic pentru tine... bagi capul in nisip perecum strutul.
asa fetita, scoate in evidenta greselile altora si acopera-le bine pe ale tale.
daca esti cu adevarat onesta, spune-mi ce gandesti acum, citind cele scrise de tine. doar cuvintele tale, cele pe care le-ai gandit si le-ai scris cu degetelele-ti proprii.
esti mandra de tine? astept sa-mi raspunzi.
Tylly
Postat pe 20 Aprilie 2010 16:44
De la: Celleste_, la data 2010-04-20 16:44:45
De la: Alexxandra, la data 2010-04-20 16:03:26Celleste,iti multumesc ,nici nu stii ce serviciu mi-ai facut,cu acele scrieri,si ce deserviciu i-ai facut celui care le-a pus in seama mea.ramai tu la parerea ta,ca as fi scris eu asemenea lucruri,nu am vb cu acea persoana ,asa cum sustine.dar ca sa scrie in numele meu expresiile proprii lui,care se recunosc si in locurile unde el a tastat injurand anumite persoane,exact cu asemenea expresii,asta inseamna .....ma abtin.am copiat tot ce ai scris.multumesc.daca mai ai te rog scoate-le la iveala.de cand il astept.e foarte interesant ca tu detii asemenea discutii si specifici ca nu sunt ale tale.vom vedea si despre acest lucru,cum discutam.ai dovada ca ar fi scrise de mine,asemenea expresii?


sigur ca da... tipic pentru tine... bagi capul in nisip perecum strutul.
asa fetita, scoate in evidenta greselile altora si acopera-le bine pe ale tale.
daca esti cu adevarat onesta, spune-mi ce gandesti acum, citind cele scrise de tine. doar cuvintele tale, cele pe care le-ai gandit si le-ai scris cu degetelele-ti proprii.
esti mandra de tine? astept sa-mi raspunzi.





celleste ,nu iti face iluzii,ca cineva se ascunde,ci am verificat arhiva,pe care eu am inregistrat-o de mult.curios este ca nu gasesc nicaieri,cele scrise de tine.si am o intrebare,cine era cel care spui ca a scris acele lucruri?si in ce topic?daca esti corecta scrie numele topicului sa vada toata lumea ce am scris.am toata arhiva inregistrata ,din anumite motive.deci spune topicul pe care sunt aceste cv scrise.astept.daca nu imi arati topicul,inseamna ca esti partasa cu persoana care minte.si atunci....
alexxandra
Postat pe 20 Aprilie 2010 17:00
De la: Alexxandra, la data 2010-04-20 17:00:47
De la: Celleste_, la data 2010-04-20 16:44:45
De la: Alexxandra, la data 2010-04-20 16:03:26Celleste,iti multumesc ,nici nu stii ce serviciu mi-ai facut,cu acele scrieri,si ce deserviciu i-ai facut celui care le-a pus in seama mea.ramai tu la parerea ta,ca as fi scris eu asemenea lucruri,nu am vb cu acea persoana ,asa cum sustine.dar ca sa scrie in numele meu expresiile proprii lui,care se recunosc si in locurile unde el a tastat injurand anumite persoane,exact cu asemenea expresii,asta inseamna .....ma abtin.am copiat tot ce ai scris.multumesc.daca mai ai te rog scoate-le la iveala.de cand il astept.e foarte interesant ca tu detii asemenea discutii si specifici ca nu sunt ale tale.vom vedea si despre acest lucru,cum discutam.ai dovada ca ar fi scrise de mine,asemenea expresii?


sigur ca da... tipic pentru tine... bagi capul in nisip perecum strutul.
asa fetita, scoate in evidenta greselile altora si acopera-le bine pe ale tale.
daca esti cu adevarat onesta, spune-mi ce gandesti acum, citind cele scrise de tine. doar cuvintele tale, cele pe care le-ai gandit si le-ai scris cu degetelele-ti proprii.
esti mandra de tine? astept sa-mi raspunzi.





celleste ,nu iti face iluzii,ca cineva se ascunde,ci am verificat arhiva,pe care eu am inregistrat-o de mult.curios este ca nu gasesc nicaieri,cele scrise de tine.si am o intrebare,cine era cel care spui ca a scris acele lucruri?si in ce topic?daca esti corecta scrie numele topicului sa vada toata lumea ce am scris.am toata arhiva inregistrata ,din anumite motive.deci spune topicul pe care sunt aceste cv scrise.astept.daca nu imi arati topicul,inseamna ca esti partasa cu persoana care minte.si atunci....





ASTEPT SA IMI ARATI TOPICUL,CELLESTE..
alexxandra
Postat pe 20 Aprilie 2010 17:04
De la: Alexxandra, la data 2010-04-20 17:04:11
De la: Alexxandra, la data 2010-04-20 17:00:47
De la: Celleste_, la data 2010-04-20 16:44:45
De la: Alexxandra, la data 2010-04-20 16:03:26Celleste,iti multumesc ,nici nu stii ce serviciu mi-ai facut,cu acele scrieri,si ce deserviciu i-ai facut celui care le-a pus in seama mea.ramai tu la parerea ta,ca as fi scris eu asemenea lucruri,nu am vb cu acea persoana ,asa cum sustine.dar ca sa scrie in numele meu expresiile proprii lui,care se recunosc si in locurile unde el a tastat injurand anumite persoane,exact cu asemenea expresii,asta inseamna .....ma abtin.am copiat tot ce ai scris.multumesc.daca mai ai te rog scoate-le la iveala.de cand il astept.e foarte interesant ca tu detii asemenea discutii si specifici ca nu sunt ale tale.vom vedea si despre acest lucru,cum discutam.ai dovada ca ar fi scrise de mine,asemenea expresii?


sigur ca da... tipic pentru tine... bagi capul in nisip perecum strutul.
asa fetita, scoate in evidenta greselile altora si acopera-le bine pe ale tale.
daca esti cu adevarat onesta, spune-mi ce gandesti acum, citind cele scrise de tine. doar cuvintele tale, cele pe care le-ai gandit si le-ai scris cu degetelele-ti proprii.
esti mandra de tine? astept sa-mi raspunzi.





celleste ,nu iti face iluzii,ca cineva se ascunde,ci am verificat arhiva,pe care eu am inregistrat-o de mult.curios este ca nu gasesc nicaieri,cele scrise de tine.si am o intrebare,cine era cel care spui ca a scris acele lucruri?si in ce topic?daca esti corecta scrie numele topicului sa vada toata lumea ce am scris.am toata arhiva inregistrata ,din anumite motive.deci spune topicul pe care sunt aceste cv scrise.astept.daca nu imi arati topicul,inseamna ca esti partasa cu persoana care minte.si atunci....





ASTEPT SA IMI ARATI TOPICUL,CELLESTE..





CA SA DOVEDESTI ADEVARUL CELOR SCRISE DE TINE,ARATA PE CE TOPIC SUNT SCRISE.ASTEPT CELLESTE
alexxandra
Postat pe 20 Aprilie 2010 17:07
fata, lasa-ti dreaq nasul ala jos si sterge-l, ca picura!
esti de-a dreptul ridicola! ridicola, ingamfata, obtuza, si-mi vine sa-ti spun ceva mai dur, dar nu meriti sa-mi stric stilul cu tine.
vai de capul tau!
uite topicul:

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/6764/Subiectul-meu/Subiectul-meu-pagina-60.html

lectureaza-l si ia cate o lecitina... se pare ca uiti cat de nesimtita poti fi in anumite momente.
si mai lasa naibi rafuielile personale! ocupa-te de tine si de caracterul tau indoielnic, narcisisto!
esti incredibil de nesuferita, femeie!
Tylly
Postat pe 20 Aprilie 2010 17:11
De la: Celleste_, la data 2010-04-20 17:11:19fata, lasa-ti dreaq nasul ala jos si sterge-l, ca picura!
esti de-a dreptul ridicola! ridicola, ingamfata, obtuza, si-mi vine sa-ti spun ceva mai dur, dar nu meriti sa-mi stric stilul cu tine.
vai de capul tau!
uite topicul:

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/6764/Subiectul-meu/Subiectul-meu-pagina-60.html

lectureaza-l si ia cate o lecitina... se pare ca uiti cat de nesimtita poti fi in anumite momente.
si mai lasa naibi rafuielile personale! ocupa-te de tine si de caracterul tau indoielnic, narcisisto!
esti incredibil de nesuferita, femeie!


Cell dc esti asa dura cu lumea?
blondina_X
Postat pe 20 Aprilie 2010 17:13
blondino, tu ce vrei?
Tylly
Postat pe 20 Aprilie 2010 17:16
Cu ocazia asta, s-a raspuns si la topic cumva
blue_dream
Postat pe 20 Aprilie 2010 17:17
De la: Celleste_, la data 2010-04-20 17:16:27blondino, tu ce vrei?


nu mai vreau sa fi rea cu cei de pe forum...calmeazate
blondina_X
Postat pe 20 Aprilie 2010 17:20
De la: Celleste_, la data 2010-04-20 15:18:30
De la: Alexxandra, la data 2010-04-20 14:53:01
ce se intampla Iasomia?ai citit vre-un cv jignitor la mine?te rog sa il arati.sau faptul ca stiinta nu te intereseaza,ca sa ma exprim elegant,incepi sa jignesti?eu pot face dovada cu copy-paste la expresiile voastre jignitoare.voi la ce puteti face dovada?ca nu va plac oamenii culti?va simtiti jigniti,de nestiinta voastra?vezi eu vb intotdeauna civilizat,dar voi?imediat va readuc acum la vedere tot ce ati scris fiecare.eu am scris despre stiinta,voi ati scris despre cat de inraita este umanitatea!!!in loc sa faceti dovada inteligentei umane,voi aratati cat de decazuta este constiinta umana,la unele persoane.apropo stii ce inseamna CONSTIINTA?


ma vad nevoita sa-ti reimprospatez memoria...
de mizeria asta iti amintesti?
De la: allexanndrra, la data 2009-11-19 06:09:56
zici ca esti insurat,asa este nevasta-ta,janghina inchisa in casa cu medicamente,poate ea cauta morcovi si cere web

dar de asta?

De la: allexanndrra, la data 2009-11-19 06:15:49
De la: pik_nik, la data 2009-11-19 06:04:35
vezi babo sa nu incurci iar pastilele, daca tot te-am inveselit de dimineata



cat de fraier esti.baba e mama ta si nevasta ta.de aici m-am intalnit cu 3 prs,la o conferinta.intreaba-le cat de 'baba ' si cum arat,janghinosule!

pe asta ai uitat-o?

De la: allexanndrra, la data 2009-11-19 06:35:23
De la: pik_nik, la data 2009-11-19 06:29:22javra asta drogata a trecut la mesaje private!
probabil dupa conferinta aia de care zicea, cu electrosocuri si scufundari in apa rece
a, si mai e si analfabeta "absolventa asta de facultate"

Subiect: de ce vi dupa mine/

Mesaj:
de la inceput ,ai cautat ,sa primesti atentie dar cine te-a bagat in seama,creier murat/




Kiss me us!

mai vrei, ca mai avem...?

De la: allexanndrra, la data 2009-11-19 08:50:53
De la: Celleste, la data 2009-11-19 06:47:31Mai, pikule, las-o dreaq, ca nu-i singura dezaxata de pe forumlul asta, care in loc sa faca ceva pentru viata ei mizerabila, sta si urla la luna ca-s strugurii acri!

Oameni bolnavi, frate!
Nu-ti murdari sufletul cu ei!



nu va e usine site de dezaxati si de putori,de frustrati si babaciuni
huoooo incultilor



Asa e, tu esti o doamna... inteligenta, eleganta in exprimare, care nu vorbeste urat niciodata! NICIODATA!!!






SA RECAPITULAM CELLESTE,DE CE SUB UN NICK ALLEXANNDRRA,APARE DOAR SCRISUL LUI PIK-NIK CARE VB MIZERABIL?CREZI CA EU NU AS PUTEA FACE LA FEL?SA TE TREC PE TINE,APOI SA COPIEZ SUB TINE PORCARIILE LUI PIK-NIC SI SA SPUN CA SUNT ALE TALE?IN CONCLUZIE VREAU SA VAD TOPICUL UNDE SCRIE ,CA ACEASTA ALLEXANNDRRA SI NU ALEXXANDRAA SCRIS CE AI PUS TU CA AS FI SCRIS EU.ASTEPT CELLESTE DACA NU FACI DOVADA O CHEM PE ANDRA.REPET O SUNT LA TELEFON PE ANDRA.DECI FA DOVADA CELOR SCRISE DE TINE.ALTFEL VB ASTAZI CU ANDRA.
alexxandra
Postat pe 20 Aprilie 2010 17:20
fata, fa-ti un bine si trateaza-te!
aceasta ALEXXANDRAA a fost pe rand, ALLEXANNDRRA, CEZAR si alte id-uri pe care nici tu nu ti le mai amintesti.
dupa cum vezi, in dreptul postarilor este avatarul tau din vremea aceea, pe alocuri aceeasi exprimare fortat eleganta cu care te scremi si astazi, acelasi mod alambicat si pretentios-gretos de exprimare... esti tu 100%.
las-o jos! recunoaste ca esti o nesimtita si gata.
eu nu-mi mai pierd timpul cu un om bolnav ca tine... am lucruri mult mai inportante de facut. tu trateaza-te!
Tylly
Postat pe 20 Aprilie 2010 17:28
De la: Celleste_, la data 2010-04-20 17:28:43fata, fa-ti un bine si trateaza-te!
aceasta ALEXXANDRAA a fost pe rand, ALLEXANNDRRA, CEZAR si alte id-uri pe care nici tu nu ti le mai amintesti.
dupa cum vezi, in dreptul postarilor este avatarul tau din vremea aceea, pe alocuri aceeasi exprimare fortat eleganta cu care te scremi si astazi, acelasi mod alambicat si pretentios-gretos de exprimare... esti tu 100%.
las-o jos! recunoaste ca esti o nesimtita si gata.
eu nu-mi mai pierd timpul cu un om bolnav ca tine... am lucruri mult mai inportante de facut. tu trateaza-te!


auzi cell scz k ma bag...dar nu cred k ii problema ta cine ii ea sau ce id-uri a mai avut...ce atat te bagi u in treaba altora daca vrei vb cu ea daca nu nu o bagi in seama...dar observ k sh tie frate iti place sa atati omu de numa...asa k nu ai nici un drept sa ii vb asa sa se trateze
blondina_X
Postat pe 20 Aprilie 2010 17:33
celleste si acum ;momentul adevarului.deci sa vedem exact cine a scris si ce .Nu esti logatx Login Username:
Parola:
--------------------------------------------------------------
pg lui pik-nik
Nu ai cont pe Garbo.ro? Inregistreaza-te GRATUIT
Infox
Toate forumurile Relatii Barbati
Subiectul meu
Activitate | Top | Vezi toate mesajel

Raporteaza abuz de limbaj


allexanndrra

839 mesaje
Membru din: 30/05/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2009, ora 05:01 Citeaza Raspunde

De la: pik_nik, la data 2009-10-14 23:50:24
[/quote
833....ia mama o lamuye.....aaa...pardon..o lamaie....sa-ti treaca greata...









Raporteaza abuz de limbaj

andrada
allexanndrra

839 mesaje
Membru din: 30/05/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2009, ora 05:05 Citeaza Raspunde

De la: allexanndrra, la data 2009-11-19 05:01:32
De la: pik_nik, la data 2009-10-14 23:50:24
[/quote
833....ia mama o lamuye.....aaa...pardon..o lamaie....sa-ti treaca greata...










postata de tuth in intr-un topic,si mai vreti respect
pt aceea ce ai incercat sa pui in seama mea ca as fi scris,desi se vede mai jos ca pik-nik scrie,iti vei lasa tu nasul in jos si voi vb cu andra.dar mai intai sa vada toata lumea cum ai suprapus scrisul lui pik peste numele meu;



alexxandra
Postat pe 20 Aprilie 2010 18:12
LILO
Postat pe 20 Aprilie 2010 18:19
iarasi pe aceeasi pg cineva posteaza sub numele meu;
allexanndrra

839 mesaje
Membru din: 30/05/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2009, ora 05:13 Citeaza Raspunde
-------------------------------------------------------------------
De la: tutankhamon, la data 2009-10-14 23:09:04
eu sunt multumita ca in seara asta am mai invatat ceva......cum se face domle automatizat painea la americani.....am ramas tampita.....ce curatenie si ce siguranta......auzi...cica dupa coacerea painilor, acestea se trec pe sub detectorul de metale....sa nu cumva sa se fi scapat ceva in aluat......pai la nooi.....gasesti si muste in aluat....
tutankhamon

11097 mesaje
Membru din: 21/11/2007
Postat pe: 16 Noiembrie 2009, ora 14:02 Citeaza Raspunde


833....ia mama o lamuye.....aaa...pardon..o lamaie....sa-ti treaca greata...
postat in topic Alexandra de Tutaankhamon.de ce vrei respct/
Raporteaza abuz de limbaj





alexxandra
Postat pe 20 Aprilie 2010 18:26
Cell, nu ai observat labilitatea - rotirea cu 180 de grade de la o zi la alta - se explica la personalitati multiple? - nu stie una ce face si spune alta

Pana si acum, pe acest topic, chiar in acest moment, a avut loc o dedublare

Iar cand se enerveaza - chiar nu mai intelegi nimic din postarile "explicative", luate cu copy/paste - cu tot ce e pe pagina - dar rasucite de nu mai stii unde e inceputul si unde sfarsitul!

Cell - FLEOSC!
panty_C
Postat pe 20 Aprilie 2010 18:30
De la: pantera_neagra, la data 2010-04-20 18:30:59Cell, nu ai observat labilitatea - rotirea cu 180 de grade de la o zi la alta - se explica la personalitati multiple? - nu stie una ce face si spune alta

Pana si acum, pe acest topic, chiar in acest moment, a avut loc o dedublare

Iar cand se enerveaza - chiar nu mai intelegi nimic din postarile "explicative", luate cu copy/paste - cu tot ce e pe pagina - dar rasucite de nu mai stii unde e inceputul si unde sfarsitul!

Cell - FLEOSC!





celleste o alta scriere sub numele meu dar scris de pik-nik




---------------------------------------------------------------


RIP, alehooooooooooooo...!

Raporteaza abuz de limbaj

allexanndrra

839 mesaje
Membru din: 30/05/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2009, ora 05:53 Citeaza Raspunde

De la: pik_nik, la data 2009-11-19 05:14:26
bai vacutza atomica, cine a postat aia???
uite ce am postat eu, daca n-ai invatat pana acum pe de rost:



cu mintea-i lata
sau prea lunga,
nici nu conteaza,
ca-i in dunga,
apare ea cu topice,
si gesturi filantropice,
sa tragem toti de-un penis mic
sa il prefacem in limbric,
sa invatzam vocabularul
de' nu, ne-nvatza ea cu parul,
ca-i pisaloaga de serviciu,
si face dragoste cu biciu'
isi pune mainile in X
piciorele pe-un crucifix,
si-asteapta V-ul s-o strabata
pana-n plamani, pe la culata;
zice ca are facultate
facuta-n strada, pe la spate,
si da-i si-omoara cu sondaje
ca lucratoarea la vidanje.
a incercat ea si la bare,
da' si-a luat-o-n felinare
deci, fara alte intrebari,
ca trecem la amenintari.

daca v-a placut bufoana
chiar de e nemernica,
v-o prezint:
"cu drag, aleha,
baba schizofrenica"!



baba la care te referi e mama ta/

Raporteaza abuz de limbaj

andrada
allexanndrra

839 mesaje
Membru din: 30/05/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2009, ora 05:56 Citeaza Raspunde

De la: pik_nik, la data 2009-11-19 05:31:14
gata, fah kaephaum, ti-ai inghitit limba?
hai, continua, mai am cate ceva sa-ti servesc





de minciunile tale sunt satula.ti-amfacut proba cum poti sa faci o pg ,punand minciuni pe ea.vrei sa iti mai fac/
vrei sa pui capace/ti le iei tu pe scafarlie.vezi cum pecutezi.

Raporteaza abuz de limbaj

andrada
pik_nik

15432 mesaje
Membru din: 21/06/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2009, ora 05:57 Citeaza Raspunde

mama mea e in varsta, si-si creste nepotii, nu vaneaza morcovi tineri prin net, janghino
nici nu e inchisa in casa de catre familie, cu kg de pastile zilnic, ca se crede ba psiholog, ba maica tereza, ba dalai lama, ba dracula wife

apropos, te-a lasat groparul sa iesi la o tigara?

Raporteaza abuz de limbaj

allexanndrra

839 mesaje
Membru din: 30/05/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2009, ora 06:00 Citeaza Raspunde

De la: pik_nik, la data 2009-11-19 05:37:37
RIP, alehooooooooooooo...! [/quot





Raporteaza abuz de limbaj

andrada
allexanndrra

839 mesaje
Membru din: 30/05/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2009, ora 06:04 Citeaza Raspunde

De la: pik_nik, la data 2009-11-19 05:57:30
mama mea e in varsta, si-si creste nepotii, nu vaneaza morcovi tineri prin net, janghino
nici nu e inchisa in casa de catre familie, cu kg de pastile zilnic, ca se crede ba psiholog, ba maica tereza, ba dalai lama, ba dracula wife

apropos, te-a lasat groparul sa iesi la o tigara?



Raporteaza abuz de limbaj

andrada
pik_nik

15432 mesaje
Membru din: 21/06/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2009, ora 06:04 Citeaza Raspunde


vezi babo sa nu incurci iar pastilele, daca tot te-am inveselit de dimineata


Raporteaza abuz de limbaj

allexanndrra

839 mesaje
Membru din: 30/05/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2009, ora 06:09 Citeaza Raspunde

De la: pik_nik, la data 2009-11-19 05:57:30
mama mea e in varsta, si-si creste nepotii, nu vaneaza morcovi tineri prin net, janghino
nici nu e inchisa in casa de catre familie, cu kg de pastile zilnic, ca se crede ba psiholog, ba maica tereza, ba dalai lama, ba dracula wife

apropos, te-a lasat groparul sa iesi la o tigara?

aici pik-nik se referea la CEZAR(un alt nick-name)

---------------------------------------------------
zici ca esti insurat,asa este nevasta-ta,janghina inchisa in casa cu medicamente,poate ea cauta morcovi si cere web

Raporteaza abuz de limbaj

andrada
pik_nik

15432 mesaje
Membru din: 21/06/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2009, ora 06:12 Citeaza Raspunde

daca spui tu, babutzo...
da' uite, dupa ce se mai trezeste lumea, o sa mai postez niste fragmente dintr-o discutie cu o oarecare drogata...... o cunosti?

si sa mai repetam refrenul
daca v-a placut bufoana
chiar de e nemernica,
v-o prezint:
"cu drag, aleha,
baba schizofrenica"!

Raporteaza abuz de limbaj

allexanndrra

839 mesaje
Membru din: 30/05/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2009, ora 06:15 Citeaza Raspunde

De la: pik_nik, la data 2009-11-19 06:04:35

vezi babo sa nu incurci iar pastilele, daca tot te-am inveselit de dimineata





cat de fraier esti.baba e mama ta si nevasta ta.de aici m-am intalnit cu 3 prs,la o conferinta.intreaba-le cat de 'baba ' si cum arat,janghinosule!

Raporteaza abuz de limbaj
----------------------------------------iarasi sris ,sub numele meu
andrada
pik_nik

15432 mesaje
Membru din: 21/06/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2009, ora 06:16 Citeaza Raspunde



daca v-a placut bufoana
chiar de e nemernica,
v-o prezint:
"cu drag, aleha,
baba schizofrenica"!

Raporteaza abuz de limbaj

pik_nik

15432 mesaje
Membru din: 21/06/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2009, ora 06:29 Citeaza Raspunde

javra asta drogata a trecut la mesaje private!
probabil dupa conferinta aia de care zicea, cu electrosocuri si scufundari in apa rece
a, si mai e si analfabeta "absolventa asta de facultate"


Subiect: de ce vi dupa mine/

Mesaj:
de la inceput ,ai cautat ,sa primesti atentie dar cine te-a bagat in seama,creier murat/




Raporteaza abuz de limbaj

allexanndrra

839 mesaje
Membru din: 30/05/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2009, ora 06:35 Citeaza Raspunde

De la: pik_nik, la data 2009-11-19 06:29:22
javra asta drogata a trecut la mesaje private!
probabil dupa conferinta aia de care zicea, cu electrosocuri si scufundari in apa rece
a, si mai e si analfabeta "absolventa asta de facultate"


Subiect: de ce vi dupa mine/

Mesaj:
de la inceput ,ai cautat ,sa primesti atentie dar cine te-a bagat in seama,creier murat/








Kiss me us!

Raporteaza abuz de limbaj

andrada
pik_nik

15432 mesaje
Membru din: 21/06/2009
Postat pe: 19 Noiembrie 2009, ora 06:36 Citeaza Raspunde

da, vad ca ai simtit sarutul mortii


daca v-a placut bufoana
chiar de e nemernica,
v-o prezint:
"cu drag, aleha,
baba schizofrenica"!

Raporteaza abuz de limbaj







alexxandra
Postat pe 20 Aprilie 2010 18:59
De la: pantera_neagra, la data 2010-04-20 18:30:59Cell, nu ai observat labilitatea - rotirea cu 180 de grade de la o zi la alta - se explica la personalitati multiple? - nu stie una ce face si spune alta

Pana si acum, pe acest topic, chiar in acest moment, a avut loc o dedublare

Iar cand se enerveaza - chiar nu mai intelegi nimic din postarile "explicative", luate cu copy/paste - cu tot ce e pe pagina - dar rasucite de nu mai stii unde e inceputul si unde sfarsitul!

Cell - FLEOSC!




pantero si celleste daca va pretati la asemenea magarii,femei mature,cu familie,soti si copiii,ce prententii sa avem la voi???sunteti niste calomniatoare,se vede si la nr de pg.ca eu raman cu acelasi nr de pg,ori daca as fi postat trebuia sa imi creasca nr.de pg.RUSINE SA VA FIE,SI VA NUMITI SI FEMEI!!!ACEASTA MARSAVIE SA O VADA TOTI USERII DE CE AI FOST IN STARE CELLESTE SA FACI.PT CA NU SUFERI PE CINEVA ,ESTI IN STARE SA IL BAGI LA BELELE NEVINOVAT?NU MA ASTEPTAM CA O FEMEIE,SA FACA O ASEMENEA INFAMIE.AM SA SCRIU INTAMPLAREA ASTA PE TOATE SITE-URILE,IN MASS -MEDIA SI UNDE MAI SCRIU EU CA SI CORESPONDENT.AM REVISTE STRAINE,IN CARE SCRIU.SI ACOLO VOI SCRIE PURTAREA UNEI FEMEI ,PE CARE MA ABTIN SA O CLASIFIC AICI.RUSINE!ABIA ASTEPT SA VB CU ANDRA.IL VOI CHEMA SI PE VANGHELIS SA VADA,CE SUNT IN STARE UNII USERI.SI RESTUL ,USERILOR LUATI AMINTE,DACA ARATATI CA SUNTETI CULTI,FERITI-VA.....
alexxandra
Postat pe 20 Aprilie 2010 19:15
Eu nu stiu despre ce e vorba in tirada asta de copy/paste dar un lucru pot sa mentionez:
Alexxandra, iti amintesti anul trecut cind ai intrat pe Garbo si aveai ca avatar fata cu fusta scurta sprijinita de un calorifer?
Ei, daca iti amintesti asta probabil ca iti amintesti si de faptul ca ai cerut si primit acceptul de a fii in lista de prieteni a utilizatorului MICABIS. Cind Micabis si-a dat seama ce-ti poate mintea te-a sters frumusel din lista ei de prieteni.Mai tii tu minte care a FOST REACTIA TA LA ASTA? aI DESCHIS UN TOPIC NUMIT (mICABIS TU TI POsT" SI TI-AI VARSAT TOATA FURIA PE EA SI FAPTuL CA TI-A ANULAT PRIETENIA.

Asta e doar un mic exemplu ca sa nu mai spun despre mesajele private trimise...

Femeie/barbat ce oi fi ca nimeni nu stie esti mitomana, ai probleme de caracter si un psihoterapeut ti-ar ajuta.Trebuie numai sa depasesti etape de negare si sa intri in etapa de acceptare a faptului ca ai nevoie de ajutor.

Nu ti s-a vorbit frumos pentru ca tu nu vorbesti frumos.

Esti o fiinta umana (care inca nu si-a descoperit sexul) fara pic de rusine si bun simt.
Ciresica
Postat pe 20 Aprilie 2010 19:23
bluelight
Postat pe 20 Aprilie 2010 19:24
Alexandra ia-ti medicatia.
Doara
Postat pe 20 Aprilie 2010 19:25
LILO
Postat pe 20 Aprilie 2010 19:25
nazirra
Postat pe 20 Aprilie 2010 19:27
Aaaasi mai am o intrebare: Alexandra, pe tine te mai cheama si Dorin????????
Ciresica
Postat pe 20 Aprilie 2010 19:28
Iarasi bla, bla-uri nesfarsite. Doh!
Doara
Postat pe 20 Aprilie 2010 19:28
De oamenilor nu le plac oamenii directi?

DE CE? oare
LILO
Postat pe 20 Aprilie 2010 19:29
ca e prea directi??????????
nazirra
Postat pe 20 Aprilie 2010 19:30
de la un om "direct"
te poti pomeni cu un par pe "schinare"
LILO
Postat pe 20 Aprilie 2010 19:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex fara prejudecati 243 De la: CristianBaciu 26 Iunie 2018 12:07
De oamenilor nu le plac oamenii directi? 364 De la: garbo109411 19 Iunie 2010 20:34
Mai poate fi ce a fost candva??? 16 De la: reyya 6 Mai 2010 23:54
Exista femei care nu pot face fata unui barbat? 143 De la: quasaria 19 Septembrie 2009 23:54
ce credeti ? 29 De la: eu_geminy 26 Octombrie 2010 20:11
Setari Cookie-uri