femeie gameni-barbat taur

bre, da' avion n-are nimeni pe acilea?

cu pista proprie de aterizare pe domeniul cu vila/castelul cu tz-spe camere, se intelege

diplome/facultati - n-am nici io decat una da' am si doua post-blablablabla - una cu licenta, alta nu - se pune?

si despre "facultati" - lungi sau scurte (colegii) nu discutam - nu facem diferenta - nu? ca poate o fi facut careva "douamna" din inalta societate "colegiul" - cateva luni - de "managementul gospodariei" sau de "rasucitul polonicului in ciorba"
panty_C
Postat pe 21 Aprilie 2010 21:07
ma, a mea e lunga! atat pot sa spun
fleurdelis
Postat pe 21 Aprilie 2010 21:09
eu sper k s e intelege bine ce!
fleurdelis
Postat pe 21 Aprilie 2010 21:10
panty_C
Postat pe 21 Aprilie 2010 21:10
Ati uitat de facultatile mintale ,asta e proba de baraj la unele,dar vor posta,totusi,nu se lasa ele cu una cu doua.
scrichy
Postat pe 21 Aprilie 2010 23:10
is cele mai importante
fleurdelis
Postat pe 21 Aprilie 2010 23:12
Ideea era ca nu diplomele pe care le ai de la nu stiu cate facultati iti dau valoare. Nu poti veni aici sa te lauzi ca ai multe facultati, masini tari sa-ti bati joc de oameni care nu ti-au facut nimic. E odios sa mai si povestesti cum ai mers tu sa-ti speli masina pentru ca ai murdarit-o cand ai calcat un caine. Sa te lauzi cu ce? Cu o situatie materiala pentru care cu siguranta nu ai muncit, altfel erai cu mult mai responsabil? De scoala bunului simt a auzit cineva? Se pare ca tot mai putini o au in ziua de azi. Iar de facultatile mintale, ce sa mai vorbim. Probabil le-au pierdut pe drum pentru ca mi-e greu sa cred ca s-a nascut fara ele. Printre bani, diplome sau pe sub scaunele masinilor detinute. De fapt nu e nimic de ras aici. Situatia e de plans si reflecta societatea in care am ajuns sa traim.
Lidiaolteanu
Postat pe 22 Aprilie 2010 16:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intrebare 30 De la: mira_bella 11 Iulie 2010 13:12
el Pesti ea Taur 18 De la: Mariana_Paun_1 7 Februarie 2014 12:18
O sa mearga vreodata??? 28 De la: garbo063661 4 Februarie 2010 00:24
el scorpion cu ascendent in fecioara, ea fecioara cu ascendent in scorpion 1 De la: diddy 29 Iunie 2009 01:56
gemeni-gemeni ? 7 De la: lady_DY 16 Februarie 2010 21:32
Setari Cookie-uri