Barbatul VARSATOR

Cum este barbatul VARSATOR ??? cele care stiu ... cite ceva, poate ma luminati si pe mine, ca eu incerc sa inteleg un varsator ,,,,, ma straduiesc....

Va multumesc tuturor celor care-mi veti impartasi din experientele voastre, precum si din ... bagajul vostru de informatii

dana_filote
Postat pe 17 Februarie 2010 20:22
acceseaza ..horoscop acvaria si cere orice despre barb varsator exemplu..defectele barb. varsator si vei primi raspunsul. nu e greu
garbo065737
Postat pe 17 Februarie 2010 20:33
din experienta`ti spun ca n`ai cu cine...nici eu n`am inteles de ce la un moment dat cand era totul mai roz,a plecat si n`am mai stiut nimic de el!
Dar depinde...poate u ai noroc! Bafta
AdrianaR
Postat pe 17 Februarie 2010 20:35
daca ai sa cauti, sunt topicuri pe care vei gasi raspunsuri - sau cauta aici:

http://horoscop.rol.ro/horoscop-zilnic/varsator/

succes!

P.S. eu zic sa te iei dupa ceea ce simti tu
panty_C
Postat pe 17 Februarie 2010 20:40
de ce nu-l intrebi pe el, ce nu intelegi?
daca nu primesti raspuns, nu-ti mai trebuie nici un horoscop
bluelight
Postat pe 17 Februarie 2010 21:15
ma intreb,Julia ,tu ai accesat saitul ptr .varsator din curiozitate sa vazi cum sunt ?eu sunt un Varsator ,ce salasueste pe malurile Pontului Euxin,unde soarele saruta marea cu razele lui firbinti iar Ovidiu a scris poeme de dragoste si nu numai nemuritoare.Oare cum e un Varsator?romantic ,asculta muzica anilor 80-90 si citeodata clasica,Ravel,Bach,Bethovan,Motzard s.a,ii place sa daruiasca dar sa si primeasca sau sa-i se raspunda poate in acelas mod daca sepoate,sufera enorm cind este tradatsi totodata parasit.
garbo063255
Postat pe 18 Februarie 2010 22:15
Fratioare... Puntus Euxinus cafea frapea... Thats LAME! Vrajeala de 2 lei.
sierra_ig
Postat pe 18 Februarie 2010 22:20
panty_C
Postat pe 18 Februarie 2010 22:22
sierra ce ai cu omul ? poate e romantic :-)
reyya
Postat pe 18 Februarie 2010 22:22
De la: garbo063255, la data 2010-02-18 22:15:37 ma intreb,Julia ,tu ai accesat saitul ptr .varsator din curiozitate sa vazi cum sunt ?eu sunt un Varsator ,ce salasueste pe malurile Pontului Euxin,unde soarele saruta marea cu razele lui firbinti iar Ovidiu a scris poeme de dragoste si nu numai nemuritoare.Oare cum e un Varsator?romantic ,asculta muzica anilor 80-90 si citeodata clasica,Ravel,Bach,Bethovan,Motzard s.a,ii place sa daruiasca dar sa si primeasca sau sa-i se raspunda poate in acelas mod daca sepoate,sufera enorm cind este tradatsi totodata parasit.
/hai ma ca facusi marea de bafta .pai asa barbati avem noi la mare parasiti si victime???/da reclamaaaa
garbo074997
Postat pe 18 Februarie 2010 22:26
romantic bine hai fii romantic te ascult
garbo074997
Postat pe 18 Februarie 2010 22:28
haide, mai, ca e romantic!
si nu e zodia de vina, e marea, iti zic io!
Tylly
Postat pe 18 Februarie 2010 22:29
de la statuia lui Eminescu li se trage... :-) Sau cred ca a vazut cum pica un edificiu arhitectural ,,Casa cu lei" si l-a apucat depresia...De asta pare usor trist :-)
reyya
Postat pe 18 Februarie 2010 22:29
si io zic la fel

sigur de la mare i se trage!

zici tu reyya?
panty_C
Postat pe 18 Februarie 2010 22:30
da..eu cand trec pe langa Casa cu lei ...ce-i drept devin trista..cum vad cum se deterioreaza o cladire emblematica a Constantei. De cate ori revin in tara primul lucru pe care-l fac este plimbarea pe faleza, sunt dependenta de mare , :-)
reyya
Postat pe 18 Februarie 2010 22:34
lasa sa pice, ca n-o pica toata... daca raman ceva ziduri le introducem in circuitul turistic.
sa avem si noi "colosseumul" nostru!
Tylly
Postat pe 18 Februarie 2010 22:35
reyya, te inteleg...
panty_C
Postat pe 18 Februarie 2010 22:36
pey Celleste e deja ca si picata , poate o incendiaza vreun ,,baiat investitor" pt pozitie , sa construiasca vreo banca sau firma ,,importanta" ca vad ca in Bucuresti in zona istorica se practica incendierea ,,accidentala" a imobilelor protejate si care fac parte din patrimoniul cultural , dar in Ro totul e posibil...
reyya
Postat pe 18 Februarie 2010 22:39
bre 255, ma faci sa-mi fie jena de incultura mea muzicala
unde gasesc ceva opere de Bethovan, Motzard si altii de care n-am auzit pana acum?
pik_nik
Postat pe 19 Februarie 2010 05:49
De la: garbo063255, la data 2010-02-18 22:15:37 ma intreb,Julia ,tu ai accesat saitul ptr .varsator din curiozitate sa vazi cum sunt ?eu sunt un Varsator ,ce salasueste pe malurile Pontului Euxin,unde soarele saruta marea cu razele lui firbinti iar Ovidiu a scris poeme de dragoste si nu numai nemuritoare.Oare cum e un Varsator?romantic ,asculta muzica anilor 80-90 si citeodata clasica,Ravel,Bach,Bethovan,Motzard s.a,ii place sa daruiasca dar sa si primeasca sau sa-i se raspunda poate in acelas mod daca sepoate,sufera enorm cind este tradatsi totodata parasit.
.nu am accesat saitul din curiozitate pentru tine..am dat un sfat acelei fete.Nu stiu ce muzica asculta varsatorul dar stiu ca poate sa fie un prieten bun ...
garbo065737
Postat pe 20 Februarie 2010 19:22
tinere 677 "bre" e apelativ turcesc,din pacate eu sunt constantean cu origini mehedinti-banat,iar muzica clasica o gasesti in oricare suer market la standul muzica clasica,simplu daca iti place
garbo063255
Postat pe 21 Februarie 2010 16:26
o fi el barbatul varsator romantic,iubitor de muzica si un bun prieten, dar de obicei el este cel care inseala si tradeaza primu intr-o relatie. asa ca deschideti bine ochii cand va incurcati cu un varsator.....
chery
Postat pe 21 Februarie 2010 19:55
Buna seara,
va multumesc tuturor pt pareri... fara sa mai citesc "n" zodiace ... incep sa cred ca este in zadar, asa ca ... probabil ca voi renunta in curind, am obosit si nu mai pot sa acord circumstante atenuante... nu vorbeste daca e intrebat, vorbeste ...neintrebat, este extrem de egoist, foarte orgolios,,,,nu am intilnit pina acum asa un orgoliu exacerbat, prin urmare, or fi ei Varsatorii buni prieteni, acesta ...o fi, dar cu ... prietenii lui :(

va multumesc si va doresc numai bine, tuturor !!!
dana_filote
Postat pe 6 Martie 2010 21:50
De la: bluelight, la data 2010-02-17 21:15:43de ce nu-l intrebi pe el, ce nu intelegi?
daca nu primesti raspuns, nu-ti mai trebuie nici un horoscop




Buna seara,

am incercat si asa, am intrebat cite cave, uneori..are un cliseu "sunt asa cum vrei tu"...fac cum zici tu ...cu toate ca face cum ii trece prin mine, uite nu-mi amintesc acum ceva concret ca sa-ti dau un exemplu... poate pt ca deja nu mai am rabdare si pt ca deja am luat o hotarire .... este inutil sa ai rabdare ...este ascuns, minte si este meschin....

off... ai dreptate, nu-mi mai trebuie nici un horoscop,

numai bine iti doresc,
D.
dana_filote
Postat pe 6 Martie 2010 21:54
Nativul Varsator este imprevizibil, imaginativ, dornic sa si dezvolte ideile. Poate fi o fire rebela si rece. Este un om neobisnuit. Planeta Uranus, care l patroneaza, i confera vioiciune si originalitate. Nativul Varsator este activ, deloc plicticos. Are multe idei bune. Este atras de tot ceea ce este vechi, tainic si indescifrabil.

Nativul Varsator este un progresist. Pentru el, viitorul a nceput deja. Desi este individualist, i place societatea, n care straluceste. Apreciaza modul modern de viata si progresul nseamna totul pentru el.

Soarele prost aspectat indica ncordare si instabilitate. Ciudateniile lui l fac pe nativul din Varsator sa para excentric. Din cauza modului lui contradictoriu de a gndi si simti, ia uneori decizii incorecte si este deseori nedrept n aprecieri.



dar tu dana ce zodie esti?
LILO
Postat pe 6 Martie 2010 21:55
De la: garbo096628, la data 2010-02-21 19:55:28o fi el barbatul varsator romantic,iubitor de muzica si un bun prieten, dar de obicei el este cel care inseala si tradeaza primu intr-o relatie. asa ca deschideti bine ochii cand va incurcati cu un varsator.....




Buna seara,

cita dreptate ai !!!!
:(:(

numai bine iti doresc !
D.
dana_filote
Postat pe 6 Martie 2010 21:59
De la: LILO, la data 2010-03-06 21:55:57Nativul Varsator este imprevizibil, imaginativ, dornic sa si dezvolte ideile. Poate fi o fire rebela si rece. Este un om neobisnuit. Planeta Uranus, care l patroneaza, i confera vioiciune si originalitate. Nativul Varsator este activ, deloc plicticos. Are multe idei bune. Este atras de tot ceea ce este vechi, tainic si indescifrabil.

Nativul Varsator este un progresist. Pentru el, viitorul a nceput deja. Desi este individualist, i place societatea, n care straluceste. Apreciaza modul modern de viata si progresul nseamna totul pentru el.

Soarele prost aspectat indica ncordare si instabilitate. Ciudateniile lui l fac pe nativul din Varsator sa para excentric. Din cauza modului lui contradictoriu de a gndi si simti, ia uneori decizii incorecte si este deseori nedrept n aprecieri.



dar tu dana ce zodie esti?



Buna,
poate ca ai dreptate, nimic de spus, dar cum se impaca toate astea cu MINCIUNA ???

Eu sunt "pesti"

D.
dana_filote
Postat pe 6 Martie 2010 22:02
lilo, ai dreptate...am prieteni buni, dar si fiica mea e in aceasta zodie...
nuti_vio
Postat pe 6 Martie 2010 22:04
nu-mi recunoaste postarile..
LILO
Postat pe 6 Martie 2010 22:14
De la: LILO, la data 2010-03-06 22:14:26 nu-mi recunoaste postarile..



???

dana_filote
Postat pe 6 Martie 2010 22:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Horoscop saptamanal 2010 URANIA - Pasul Fortunei 5 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 11:34
Ajutati-ma, eu taur 27 aprilie( 23), el capricorn 29 decembrie (24 ani) 18 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 10:10
fafafafa 172 De la: liaiedera 21 Iunie 2010 22:37
Ce frumoasa e viata cand vedem culorile ei! Cel mai bun CAROTENOID din lume 1 De la: FMeg 16 Ianuarie 2010 19:14
despre barbatii nascuti in zodia gemenilor 4 De la: garbo_472671 7 Martie 2018 13:08
Setari Cookie-uri