am nevoie de ajutor,am nevoie de o sansa

Buna ma numesc LORENA iar in urma cu catrva zile ,mergand la control medical am aflat ca nu am rezultatul unor investigatii facute in urma cu 2 ani,am fost indrumata sa merg la spitalul de copii oradea.Asteptand pe coridor sa mi se gaseasca acele documente am vazut o fetita indreptandu-se spre mine,i-am zambit constientizand ca era internata si am intrat intr-o discutie despre sanatate.Se numeste Ionela ca si pe mine ,are 12 anisori, dar are mentalitatea de a gandii a unui om mare.Sufera de cumplita boala "leucemie",iar mama ei nu are banii necesari pentru tratament si operatie, e o suma imensa ,tatal a hotarat sa plece considerand ca isi va strica reputatia stand langa un copil bolnav.In acele momente m-a cuprins o stare de emotie scapand cateva lacrimi.i-am promis ca voi face tot posibilul sa o ajut,voi face diferite colete prin scoli si ii voi scrie povestea si pe internet cu speranta ca o voi putea ajuta cu niste bani de la persoane cu suflet.Am deschis un cont e numele meu la ING iar cardul e la mama ei pentru a retrage banii in momentul in care sunt.VA ROG CARE DINTRE D-VOASTRA AVERI POSIBILITATEA SA AJUTATI SI ACEST SUFLETEL CARE ISI DORESTE SA TRAIASCA. TITULAR DE CONT PITENCO IONELA LORENA nr cont: RO94INGB0000999901567321 (CONT DESCHIS IN LEI)
Fiecare dat poate si cat are posibilitatea.Va multumesc anticipat.

lorena08avon
Postat pe 17 Februarie 2010 08:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
produse oriflame 17 De la: lilly26 8 Septembrie 2010 15:19
ce -i mai bine?nevasta ?sau amanta? 53 De la: garbo074997 14 Ianuarie 2010 22:35
hey 33 De la: garbo260411 16 Mai 2012 18:39
Ce parere ave tzi despre coffieshopurile din Romania??? 75 De la: AdelinaIK 3 Ianuarie 2010 22:09
Varsta in dragoste 1 De la: byanka_rcv 29 Martie 2010 09:56
Setari Cookie-uri