Va rog am nevoie de un sfat

la 16 ani mam imdragostit nebuneste de un baiat ,iar el mia raspuns la fel ,relatia a durat 1 an ,din cauza parintilor ce sa fac ,nici nu mai stiu de el si defat din orgoliul meu de femeie ,poate de rusine ,nu am mai datcu ochii de el, de iubit nu mai spun ca decate ori ma uit in oglinda il vad numai e el ,daca il cunoaste cineva pe oigan debrute culturist si judocan, ma puteti salva ,am incercat sa ma resemnez, nu am utut am 32 de ani ,nu lam mai vazut de 18 ani ,mam casatorit am 2 copii si tot nu pot sa mil scot din cap, il visez si noatea ,asa ca va rog mai ales pe cei care stau in constanta si merg la sala de forta farul constanta sa intrebe de acest baiat, e la culturism finalist la strong men , sau din cunostinte ,care frecventeaza fitnessul ,va rog sa mi scrieti ,ajutatima va rog
garbo098956
Postat pe 17 Februarie 2010 01:31
De la: garbo098956, la data 2010-02-17 01:31:27la 16 ani mam imdragostit nebuneste de un baiat ,iar el mia raspuns la fel ,relatia a durat 1 an ,din cauza parintilor ce sa fac ,nici nu mai stiu de el si defat din orgoliul meu de femeie ,poate de rusine ,nu am mai datcu ochii de el, de iubit nu mai spun ca decate ori ma uit in oglinda il vad numai e el ,daca il cunoaste cineva pe oigan debrute culturist si judocan, ma puteti salva ,am incercat sa ma resemnez, nu am utut am 32 de ani ,nu lam mai vazut de 18 ani ,mam casatorit am 2 copii si tot nu pot sa mil scot din cap, il visez si noatea ,asa ca va rog mai ales pe cei care stau in constanta si merg la sala de forta farul constanta sa intrebe de acest baiat, e la culturism finalist la strong men , sau din cunostinte ,care frecventeaza fitnessul ,va rog sa mi scrieti ,ajutatima va rog


:-) Un detectiv particular ti-ar putea rezolva problema, dar nu e cam tardiva dorinta asta de reintalnire? :-)
reyya
Postat pe 17 Februarie 2010 01:33
pare asa a love story din ala greeeeeeeeeeeeeeeeu :-)
reyya
Postat pe 17 Februarie 2010 01:34
panty_C
Postat pe 17 Februarie 2010 01:39
Probleme grele
reyya
Postat pe 17 Februarie 2010 01:48
Dar in timpul asta de ce nu l-ai cautat , de ce abia acum?
reyya
Postat pe 17 Februarie 2010 01:49
Cred ca tu esti persoana n masura sa iei legatura cu acest individ si sa pui punct problemei care te macina.Nu stiu de ce s-ar implica cineva sa te ajute atta timp ct nu te cunoaste nici pe tine, nici pe el. Poate individul este o persoana violenta si de ce si-ar risca cineva viața pt tine. Am si eu o nelmurire de ce nu l-ai cautat atata vreme și acum ai facut brusc o obsesie pt el. Nu stiu de ce te ntorci n urma atata timp ct ai copii și un sot care te iubeste. De ce vrei sa distrugi tot pt un vis. Daca acelui individ i-ar fi pasat de tine cu siguranta ca te-ar fi cautat. parea mea este ca au trecut foarte multi ani si poate acea persoana nici nu și mai aduce aminte de tine. Multa bafta.
alex2007
Postat pe 17 Februarie 2010 07:38
De la: alex2007, la data 2010-02-17 07:38:38Cred ca tu esti persoana n masura sa iei legatura cu acest individ si sa pui punct problemei care te macina.Nu stiu de ce s-ar implica cineva sa te ajute atta timp ct nu te cunoaste nici pe tine, nici pe el. Poate individul este o persoana violenta si de ce si-ar risca cineva viața pt tine. Am si eu o nelmurire de ce nu l-ai cautat atata vreme și acum ai facut brusc o obsesie pt el. Nu stiu de ce te ntorci n urma atata timp ct ai copii și un sot care te iubeste. De ce vrei sa distrugi tot pt un vis. Daca acelui individ i-ar fi pasat de tine cu siguranta ca te-ar fi cautat. parea mea este ca au trecut foarte multi ani si poate acea persoana nici nu și mai aduce aminte de tine. Multa bafta.
ALEX ai dreptate ..mareeee dreptate .Este parinte si daca s-ar reintalni cu tipu ce ar face?????si-ar parasi familia????
garbo074997
Postat pe 17 Februarie 2010 07:52
problema e ca tot timpul de la 1 ianoarie am un magnet asura acestui tip deci nici nu vreau sa ma gandesc la el,dar o forta telepatica ma atrage tot timul si cand fac treaba ,si cand stau ci cand dorm ,am vise cu el , chiar cand stau cu cineva de vorba , deci imi apare chiul lui in ochi ,in cap,in ganduri ,si culmea e ca ma simt de parca e langa mine, nustiu ce sa fac . nu am simtit nwvoia sa fiu cu el deacea miam intemeiat o familie ,si imi iubesc foarte mult sotul nici nu ma gandesc sa vorbesc cu familia mea despre acest ,fenomen cred , nici nu stiu cum sai zic. va multumesc pentru sfaturi si indrumari
garbo098956
Postat pe 17 Februarie 2010 13:03
Forta telepatica?
AdrianaR
Postat pe 17 Februarie 2010 13:11
oare exista ,cum se poate ?
garbo098956
Postat pe 17 Februarie 2010 13:13
De la: garbo098956, la data 2010-02-17 13:13:50oare exista ,cum se oate ?


Eu cred ca ceva sau cineva te`a facut sa`ti amintesti de el..si ca acum te`a apucat o "criza adolescentina" intarziata...ceva nu te multumeste in viata ta si ai nevoie de`o escapada...
Ai grija sa nu mergi prea departe...Eu zic sa`ti iei un concediu si sa pleci numai tu cu sotul tau cateva zile sa ma destindeti!

Bafta si sfatul meu e sa`i tragi un punn "fantomei" si sa`ti tragi sotul in dormitor!
AdrianaR
Postat pe 17 Februarie 2010 13:22
si zici ca ai acuma 32 de ani????....ca ai o familie si esti la randul tau mamica?????hmmm...nu prea cred.....cred ca e o mare minciunica......cred ca adevarata ta varsta e 17-18 ani si nu mai poti de dorul lui...din pacate te tradeaza scrisul....nu esti matura deloc....
tutankhamon
Postat pe 17 Februarie 2010 13:24
sant nascuta in 1977
garbo098956
Postat pe 17 Februarie 2010 13:28
Care forta telepatica? OBSESIE, asa se cheama.
Spui ca iti iubesti sotul, dar nu suficient daca te gandesti tot la iubirea ta din adolescenta.
Ceva te nemultumeste in relatia actuala daca subconstientul iti spune ca putea fi mai bine cu celalalt... insa nimic nu-ti garanteaza asta.
In 18 ani ati evoluat amandoi, si cel mai probabil, divergent, in asa fel incat, daca v-ati reintalni acum, unul din voi, sau probabil amandoi, ati fi foarte dezamagiti de celalalt.
In plus, daca l-ai reintalni, ce speri sa se intample? Omul este probabil casatorit, indragostit, sau poate nici nu-si mai aminteste de tine.
Mai bine ai incerca sa intelegi ce scartaie in relatia cu sotul tau si sa ungi cumva balamaua. Risti sa-ti distrugi familia pentru o iluzie adolescentina.
Tylly
Postat pe 17 Februarie 2010 13:29
in familia mea nimeni nu vorbeste de asa cev ,dar cred ca e o ispita ceva, cred ca ai dretate ,poate imi trebuie putin relax
garbo098956
Postat pe 17 Februarie 2010 13:32
eu cred ca e cam tarzie dorinta asta ,,brusca" de a-l cauta, ati evoluat diferit si dupa atat de mult timp cred ca fiind fata in fata cu el nu va fi prea mult de spus...
reyya
Postat pe 17 Februarie 2010 13:32

ce dumnezeu, fratilor? 90 % din populatia tarii ,habar nu are cum se scrie cat de cat corect?

nu zgaraie la ochi cel"mam" , "miam", "iam", etc?
si_totusi
Postat pe 17 Februarie 2010 13:49
totusico, doar stii cati termina 10 clase fara sa citeasca macar o poezie de la un capat la altul...
Tylly
Postat pe 17 Februarie 2010 13:57
buna ma numesc marcel sotia e plecata in germania si numi mai da un semn de viata ce sa fac?
marcel_76
Postat pe 17 Martie 2010 12:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cadouri super pentru 1-8 martie. 1 De la: produsedefirma 21 Februarie 2010 14:07
Metrpolitan Cosmetics 1 De la: Jess 11 Iulie 2010 13:27
PENTRU D-VOASTRA SI FAMILIE 1 De la: garbo178963 9 Decembrie 2010 14:01
acnee 2 De la: hermosa20 29 Septembrie 2017 18:33
UNGHII CU GEL BUCURESTI 1 De la: maggix_nails 22 August 2011 01:37
Setari Cookie-uri