buna

buna as avea si eu nevoie de sfaturi de la voi poate santeti cu mai multa experinta in viata .de 2 luni sant cu cineva despartit recent dupa 7 ani de casnicie mentionez ca eu nu am nici o legatura in despartirea lor ne intelegem foarte bine eu mam atasat foarte mult de el dar la el nu vad nici o scanteie nimic nimic tot ce poate imi spune e ca ai plac ca sant femeie de casa linistita la locul ei dar eu simnt ca el inca mai are sentimente puternice pentru fosta lui nevasta si niciodata nu recunoaste asta acum va cer ajutorul ca nustiu ce sa fac va rog dati-mi si mie un sfat sa continui relatia cu el sau sal las liber ca poate asa se va impaca cu fosta sotie
garbo060044
Postat pe 3 Ianuarie 2010 17:52
De la: garbo060044, la data 2010-01-03 17:52:00buna as avea si eu nevoie de sfaturi de la voi poate santeti cu mai multa experinta in viata .de 2 luni sant cu cineva despartit recent dupa 7 ani de casnicie mentionez ca eu nu am nici o legatura in despartirea lor ne intelegem foarte bine eu mam atasat foarte mult de el dar la el nu vad nici o scanteie nimic nimic tot ce poate imi spune e ca ai plac ca sant femeie de casa linistita la locul ei dar eu simnt ca el inca mai are sentimente puternice pentru fosta lui nevasta si niciodata nu recunoaste asta acum va cer ajutorul ca nustiu ce sa fac va rog dati-mi si mie un sfat sa continui relatia cu el sau sal las liber ca poate asa se va impaca cu fosta sotie



Dupa 7 ani de casnicie ,probabil ca ai este greu ( depinde de fiecare persoana).daca vrei sa incerci sa vezi daca va iesii ceva ,ai rabdare cu el si incearca sa nu te atasezi asa de tare de el,incat sa eviti suferintza mai incolo,daca o fi sa nu mearga .
blaa
Postat pe 3 Ianuarie 2010 17:57
eu as avea rabdare cu el ca e baiat de treaba ce ma deranjeaza e ca nu recunoaste ca inca o mai iubeste pe fosta
garbo060044
Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:00
inca ceva important imi poveste cum se purta cu fosta cate a facut pt ea cat a ajutato si sincer ma deranjeaza ca nu are acelasi comportament si cu mine asta recunoste si el ca face diferenta intre mine si fosta sotie
garbo060044
Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:05
Ei, ai si tu rabdare vreun an, doi poate. Daca nu il primeste fosta intre timp, poate macar se obisnuieste cu tine.
Cam ce sunt dispuse unele sa traga pentru o bucatica de barbat.
Doara
Postat pe 3 Ianuarie 2010 18:15
De la: garbo060044, la data 2010-01-03 18:05:01inca ceva important imi poveste cum se purta cu fosta cate a facut pt ea cat a ajutato si sincer ma deranjeaza ca nu are acelasi comportament si cu mine asta recunoste si el ca face diferenta intre mine si fosta sotie


inca e prea devreme sa poata sa faca si cu tine,ce facea cu ea .este recenta despartirea ...si normal ca fiecare om reactioneaza dupa cum simte.

Rabdrare...rabdare ...foarte multa iti trebuie.
Oricum,dak tu zici k ink o iubeste pe fosta sotie ,ar trebuii sa fi constienta ca oricand se poate intoarce la ea..
blaa
Postat pe 3 Ianuarie 2010 19:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Impresii reale despre tratamentul anti-ageing cu plasmagel. 1 De la: garbo_464582 20 Septembrie 2017 23:20
cicinel 1 De la: cicinel 1 Februarie 2010 21:09
MACHIAJ SEMIPERMANENT MACHIAJTATUAJ,RO 3 De la: machiajtatuaj 5 Iunie 2009 04:02
O noua metoda de a scapa de ochelarii 6 De la: garbo165385 21 August 2010 13:22
sall sunt nou aici asa ca va rog cv:p 15 De la: alina41 3 Ianuarie 2010 15:49
Setari Cookie-uri