M-am indragostit de.....varul meu!!!

alta telenovela ....
eh, asta-i viatza!

unii se bat de mushte si altii bat campii ... nimic nou sub soare!!!
alfheim
Postat pe 29 Septembrie 2011 16:50
Hai ma ALF..raspunde-i cum trebuie lui 940..Desigur copilul v-a semana cu sotul,care seamana cu varul,care-i tatal copilului,care insa nu se pune,ca se pune tatal ,sotul...
Vezi ce "simplu" a fost?Poveste ..fara complicatii..!!
elisabeta_boia
Postat pe 29 Septembrie 2011 21:51
cordor: Taica, ai fost in carul acela unde s-a rasturnat cu prostii proveniti din casele de toleranta ?
Noli
Postat pe 30 Septembrie 2011 11:11
Asa e , se mai intampla cand esti imatur. Si eu m-am indragostit la gradi de doamna educatoare da` mi-a trecut mai apoi...
SAL
Postat pe 30 Septembrie 2011 14:36
De la: Sal_a_toi, la data 2011-09-30 14:36:15Asa e , se mai intampla cand esti imatur. Si eu m-am indragostit la gradi de doamna educatoare da` mi-a trecut mai apoi...


Asta sa fie "motivul" ptr. care am mai multi baieti in grupa???
Multumim!!
Noi pe DOAMNA o iubim!!
elisabeta_boia
Postat pe 30 Septembrie 2011 16:53


lasa pe astia....sincer toate chestiile astea ce zic ei.....e aiurea

io zic...e frumos sa iubesti...se stie dragostea e oarba

in plus...ce e mai frumos pe lume ...sa ai un copil....ce mai conteaza cu cine seamana

oricum ramane in familie

cu conditia sa nu semene cu postasul

asta fara miso....am avut doar eu chef sa-ti zic
geaner
Postat pe 30 Septembrie 2011 18:10
ai 21 de ani, ai un sot, ai un amant, si esti gravida cu amantul
mdea, ce sa zic...viitorul suna bine
michelle_
Postat pe 30 Septembrie 2011 20:51
eu zic ca se poate si mai rau, me...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 30 Septembrie 2011 21:23
mdap...ar putea sa-si dea seama ce fel de persoana este, si asta chiar ar fi nashpa
macar asa, trece prin viata fara dileme existentiale
singura dilema de o are e cu cine o sa semene copilul
michelle_
Postat pe 30 Septembrie 2011 21:56
De la: cordor, la data 2010-01-18 02:41:00
- Stiam ca e varul meu si cu toate astea i-am raspuns (...) Am schimbat adresele de mess si abia atunci i-am spus ca suntem verii.
- (...),dupa 1 luna am reluat legatura tot pe mess am schimbat nr de tel si ne-am intalnit. (...)
- fara sa vreau incepusem sa simt ceva pt varul meu si simtea asta si din partea lui.
- am ramas pana dimineata si am vorbit (...) dar incercam sa evit discutiile pt ca stiam ca nu e bine...
- devenise un obicei sa iesim doar noi doi si intr-o noapte mi-a spus ca vrea sa doarma cu mine am acceptat fiind constienta ca nu e bine!
- O perioada destul de scurta l-am evitat dar imi era greu, pt ca este o fire foarte insistenta si imi face fel si fel de propuneri pe care le refuzam cu toate ca imi doream sa plecam undeva sa fim doar noi doi.
- Intr-o zi a venit la mine acasa sa vorbim si a ramas si peste noapte si de atunci timp de trei luni a stat numai cu mine, cu toate ca e insurat si are si doi copii.
- Am plans foarte mult amandoi cand am decis sa nu ne mai vedem (...)
- ma cautat foarte mult timp dar nu i-am prea raspuns nici la tel nici la mesaje si daca raspundeam vorbeam foarte urat si ii spuneam sa ma lase in pace ca nu mai simt nimic pt el.
- Si cu toate astea (...) il iubesc cum nu am mai iubit si nu stiu cum o sa traiesc fara el pentru ca nu de mult timp am aflat ca sunt si insarcinata cu el...
- nimeni nu e de acord cu noi,dar eu nu-l vad ca pe un var pt ca nu ne-am vazut de 16-17 ani si nici el pe mine..
- nu contest faptul ca suntem amandoi vinovati,dar repet nu am crescut impreuna,nu ne-am vazut nici macar ocazional pt a se dezvolta simtul familiar...
- dar astept si sfaturi sa pot iesi din povestea asta interzisa!!!


Ba, eu nu te judec, fiindca lumea e plina de retardati care si-o trag consanguinic, chiuind cu convingere de nuntasi...:P

Eu am retinut niste "paradoxuri" mai sus, din care rezulta ca de fapt iti doresti aceasta relatie cu toata fiinta ta, dar ca iti place sa te dai cam julita in genunchi, de okii lumii... din cauza altora, chipurile.
De parca nu tu te-ai fi pus capra, scuze. :P
Asa ca, daca nu voiai, sau voiai sa termin, terminai demult si foarte simplu.
Numai ca v-ati cam terminat amandoi odata... si nu numai odata.:D
Si (tot) mai vrei, de fapt...:P

ce draq de sfat sa-ti dau?...:))))


eu_geminy
Postat pe 30 Septembrie 2011 22:03
De la: michelle_, la data 2011-09-30 21:56:27mdap...ar putea sa-si dea seama ce fel de persoana este, si asta chiar ar fi nashpa
macar asa, trece prin viata fara dileme existentiale
singura dilema de o are e cu cine o sa semene copilul


michelle... copilul sa traiasca si sa fie sanatos, ca de orgasme se ocupa ei...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 30 Septembrie 2011 22:05
corect!
dar as fi iar taxata drept rautacioasa, daca as spune ca nu am inteles inrebarea distinsei doamne? ca nu pricep ce anume a intrebat, si ce anume o macina
bine, presupun ca nici nu prea conteaza ca nu inteleg eu ce balmajesc userii
imi place sa cred ca nu pricep din cauza superbei nuante blond miere de o am pe par
michelle_
Postat pe 30 Septembrie 2011 22:10
no, zi-i, michelle:

"Si de-a soarelui caldura
voi fi rosie ca marul.
Mi-oi desface de-aur parul
sa-ti astup cu dansul gura..."

:)))
eu_geminy
Postat pe 30 Septembrie 2011 22:11
ooof...
michelle_
Postat pe 30 Septembrie 2011 22:14
bun... trec peste, si sar la versul final:

"Totusi este trist in lume..." :P
:))
eu_geminy
Postat pe 30 Septembrie 2011 22:20
ce chestie...stii de cate mi se sopteste poezia asta?
floare-albastra e al doilea meu nume
michelle_
Postat pe 30 Septembrie 2011 22:25
da, e ceva de vis... intotdeauna mi-a placut...:)
eu_geminy
Postat pe 30 Septembrie 2011 22:28
si uite-asa dam un up la ist mirobolant topic
michelle_
Postat pe 30 Septembrie 2011 22:30
pai incepuse cu incestul... de pervers ce sunt, nu l-am suportat asa...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 30 Septembrie 2011 22:31
mda...dac-o dam pe eminescu...ne ia tanti asta la goana
a zis clar ca fara mistouri
michelle_
Postat pe 30 Septembrie 2011 22:35
eu nu cred... din cate spune, are cine-o goni...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 30 Septembrie 2011 22:42
o sa creada c-o injuram
michelle_
Postat pe 30 Septembrie 2011 22:45
asta nu e problema mea, michelle...:))
eu_geminy
Postat pe 30 Septembrie 2011 22:49
De la: cordor, la data 2010-01-18 02:41:00E greu sa incep sa va spun povestea mea pt ca stiu ca voi fi condamnata dar am nevoie de sfaturile voastre.. Totul a inceput acum un an si ceva,el mi-a vazut profilul pe un site foarte vizualizat si mi-a trimis un mesaj. Stiam ca e varul meu si cu toate astea i-am raspuns dar nu ma gandeam ca poate fi ceva intre noi. Am schimbat adresele de mess si abia atunci i-am spus ca suntem verii.
a inchis netul fara ca macar sa isi ia la revedere,dupa 1 luna am reluat legatura tot pe mess am schimbat nr de tel si ne-am intalnit. Nu am mai tinut legatura o perioada si intr-o zi ma sunat si ma intrebat daca vreau sa merg cu el pana la munte ca treb sa rezolve ceva,am mers si cand ne-am intors am iesit in oras cu o prietena de-a mea si un amic de-al lui. Ne facusem un obicei sa iesim toti patru in oras seara de seara pt ca amicul lui insista sa ma vada...Dar fara sa vreau incepusem sa simt ceva pt varul meu si simtea asta si din partea lui. Intr-o seara a venit la mine acasa si am ramas pana dimineata si am vorbit el incerca sa imi spuna ca simte ceva pt mine dar incercam sa evit discutiile pt ca stiam ca nu e bine...devenise un obicei sa iesim doar noi doi si intr-o noapte mi-a spus ca vrea sa doarma cu mine am acceptat fiind constienta ca nu e bine! Nu sa intamplat nimic in acea seara pt ca l-am refuzat si a decis sa plece acasa la el. O perioada destul de scurta l-am evitat dar imi era greu,pt ca este o fire foarte insistenta si imi face fel si fel de propuneri pe care le refuzam cu toate ca imi doream sa plecam undeva sa fim doar noi doi.Intr-o zi a venit la mine acasa sa vorbim si a ramas si peste noapte si de atunci timp de trei luni a stat numai cu mine, cu toate ca e insurat si are si doi copii. In acest timp a aflat toata lumea inclusiv nevasta lui ca era cu mine,i-a spus ca ma iubeste si ca nu poate trai fara mine,ea spunadu-le si parintilor lui ca el cu mine. Toata lumea sa opus cand au aflat ca suntem veri primari pt ca el cu sotia lui nu se intelegea de foarte mult timp de fapt nu a iubit-o niciodata a luat-o pt ca este foarte gelos si nu ar fi rezista sa se insoare cu o femeie frumoasa....ea fiind o tipa care nu prea iese in evidenta dar este o mama foarte buna. (a mai vrut sa divorteze de doua ori de ea). Am plans foarte mult amandoi cand am decis sa nu ne mai vedem cu toate ca el ma rugat sa il astept o perioada sa poate sa rezolve cu niste acte sa le trimita afara la parinti lui pt asi putea lua cetatenie canadiana(parinti lui find plecati de 4-5ani in canada) pt ca l-au amenitat ca se intorc in tara daca nu renunta la mine.. ma cautat foarte mult timp dar nu i-am prea raspuns nici la tel nici la mesaje si daca raspundeam vorbeam foarte urat si ii spuneam sa ma lase in pace ca nu mai simt nimic pt el. Si cu toate astea nu e asa,il iubesc cum nu am mai iubit si nu stiu cum o sa traiesc fara el pentru ca nu de mult timp am aflat ca sunt si insarcinata cu el...Simt ca ma iubeste dar sunt constienta ca nu vom putea fi impreuna pt ca nimeni nu e de acord cu noi,dar eu nu-l vad ca pe un var pt ca nu ne-am vazut de 16-17 ani si nici el pe mine.. Numai cineva care a avut o intamplare asemanatoare catusi de putin ar putea intelege ce simtim...nu contest faptul ca suntem amandoi vinovati,dar repet nu am crescut impreuna,nu ne-am vazut nici macar ocazional pt a se dezvolta simtul familiar... Stiu ca voi fi judecata aspru,dar astept si sfaturi sa pot iesi din povestea asta interzisa!!!
mirela2280
Postat pe 6 Noiembrie 2011 22:19
De la: mirela2280, la data 2011-11-06 22:19:50
De la: cordor, la data 2010-01-18 02:41:00E greu sa incep sa va spun povestea mea pt ca stiu ca voi fi condamnata dar am nevoie de sfaturile voastre.. Totul a inceput acum un an si ceva,el mi-a vazut profilul pe un site foarte vizualizat si mi-a trimis un mesaj. Stiam ca e varul meu si cu toate astea i-am raspuns dar nu ma gandeam ca poate fi ceva intre noi. Am schimbat adresele de mess si abia atunci i-am spus ca suntem verii.
a inchis netul fara ca macar sa isi ia la revedere,dupa 1 luna am reluat legatura tot pe mess am schimbat nr de tel si ne-am intalnit. Nu am mai tinut legatura o perioada si intr-o zi ma sunat si ma intrebat daca vreau sa merg cu el pana la munte ca treb sa rezolve ceva,am mers si cand ne-am intors am iesit in oras cu o prietena de-a mea si un amic de-al lui. Ne facusem un obicei sa iesim toti patru in oras seara de seara pt ca amicul lui insista sa ma vada...Dar fara sa vreau incepusem sa simt ceva pt varul meu si simtea asta si din partea lui. Intr-o seara a venit la mine acasa si am ramas pana dimineata si am vorbit el incerca sa imi spuna ca simte ceva pt mine dar incercam sa evit discutiile pt ca stiam ca nu e bine...devenise un obicei sa iesim doar noi doi si intr-o noapte mi-a spus ca vrea sa doarma cu mine am acceptat fiind constienta ca nu e bine! Nu sa intamplat nimic in acea seara pt ca l-am refuzat si a decis sa plece acasa la el. O perioada destul de scurta l-am evitat dar imi era greu,pt ca este o fire foarte insistenta si imi face fel si fel de propuneri pe care le refuzam cu toate ca imi doream sa plecam undeva sa fim doar noi doi.Intr-o zi a venit la mine acasa sa vorbim si a ramas si peste noapte si de atunci timp de trei luni a stat numai cu mine, cu toate ca e insurat si are si doi copii. In acest timp a aflat toata lumea inclusiv nevasta lui ca era cu mine,i-a spus ca ma iubeste si ca nu poate trai fara mine,ea spunadu-le si parintilor lui ca el cu mine. Toata lumea sa opus cand au aflat ca suntem veri primari pt ca el cu sotia lui nu se intelegea de foarte mult timp de fapt nu a iubit-o niciodata a luat-o pt ca este foarte gelos si nu ar fi rezista sa se insoare cu o femeie frumoasa....ea fiind o tipa care nu prea iese in evidenta dar este o mama foarte buna. (a mai vrut sa divorteze de doua ori de ea). Am plans foarte mult amandoi cand am decis sa nu ne mai vedem cu toate ca el ma rugat sa il astept o perioada sa poate sa rezolve cu niste acte sa le trimita afara la parinti lui pt asi putea lua cetatenie canadiana(parinti lui find plecati de 4-5ani in canada) pt ca l-au amenitat ca se intorc in tara daca nu renunta la mine.. ma cautat foarte mult timp dar nu i-am prea raspuns nici la tel nici la mesaje si daca raspundeam vorbeam foarte urat si ii spuneam sa ma lase in pace ca nu mai simt nimic pt el. Si cu toate astea nu e asa,il iubesc cum nu am mai iubit si nu stiu cum o sa traiesc fara el pentru ca nu de mult timp am aflat ca sunt si insarcinata cu el...Simt ca ma iubeste dar sunt constienta ca nu vom putea fi impreuna pt ca nimeni nu e de acord cu noi,dar eu nu-l vad ca pe un var pt ca nu ne-am vazut de 16-17 ani si nici el pe mine.. Numai cineva care a avut o intamplare asemanatoare catusi de putin ar putea intelege ce simtim...nu contest faptul ca suntem amandoi vinovati,dar repet nu am crescut impreuna,nu ne-am vazut nici macar ocazional pt a se dezvolta simtul familiar... Stiu ca voi fi judecata aspru,dar astept si sfaturi sa pot iesi din povestea asta interzisa!!!
mirela2280
Postat pe 6 Noiembrie 2011 22:22
De la: mirela2280, la data 2011-11-06 22:19:50
De la: cordor, la data 2010-01-18 02:41:00E greu sa incep sa va spun povestea mea pt ca stiu ca voi fi condamnata dar am nevoie de sfaturile voastre.. Totul a inceput acum un an si ceva,el mi-a vazut profilul pe un site foarte vizualizat si mi-a trimis un mesaj. Stiam ca e varul meu si cu toate astea i-am raspuns dar nu ma gandeam ca poate fi ceva intre noi. Am schimbat adresele de mess si abia atunci i-am spus ca suntem verii.
a inchis netul fara ca macar sa isi ia la revedere,dupa 1 luna am reluat legatura tot pe mess am schimbat nr de tel si ne-am intalnit. Nu am mai tinut legatura o perioada si intr-o zi ma sunat si ma intrebat daca vreau sa merg cu el pana la munte ca treb sa rezolve ceva,am mers si cand ne-am intors am iesit in oras cu o prietena de-a mea si un amic de-al lui. Ne facusem un obicei sa iesim toti patru in oras seara de seara pt ca amicul lui insista sa ma vada...Dar fara sa vreau incepusem sa simt ceva pt varul meu si simtea asta si din partea lui. Intr-o seara a venit la mine acasa si am ramas pana dimineata si am vorbit el incerca sa imi spuna ca simte ceva pt mine dar incercam sa evit discutiile pt ca stiam ca nu e bine...devenise un obicei sa iesim doar noi doi si intr-o noapte mi-a spus ca vrea sa doarma cu mine am acceptat fiind constienta ca nu e bine! Nu sa intamplat nimic in acea seara pt ca l-am refuzat si a decis sa plece acasa la el. O perioada destul de scurta l-am evitat dar imi era greu,pt ca este o fire foarte insistenta si imi face fel si fel de propuneri pe care le refuzam cu toate ca imi doream sa plecam undeva sa fim doar noi doi.Intr-o zi a venit la mine acasa sa vorbim si a ramas si peste noapte si de atunci timp de trei luni a stat numai cu mine, cu toate ca e insurat si are si doi copii. In acest timp a aflat toata lumea inclusiv nevasta lui ca era cu mine,i-a spus ca ma iubeste si ca nu poate trai fara mine,ea spunadu-le si parintilor lui ca el cu mine. Toata lumea sa opus cand au aflat ca suntem veri primari pt ca el cu sotia lui nu se intelegea de foarte mult timp de fapt nu a iubit-o niciodata a luat-o pt ca este foarte gelos si nu ar fi rezista sa se insoare cu o femeie frumoasa....ea fiind o tipa care nu prea iese in evidenta dar este o mama foarte buna. (a mai vrut sa divorteze de doua ori de ea). Am plans foarte mult amandoi cand am decis sa nu ne mai vedem cu toate ca el ma rugat sa il astept o perioada sa poate sa rezolve cu niste acte sa le trimita afara la parinti lui pt asi putea lua cetatenie canadiana(parinti lui find plecati de 4-5ani in canada) pt ca l-au amenitat ca se intorc in tara daca nu renunta la mine.. ma cautat foarte mult timp dar nu i-am prea raspuns nici la tel nici la mesaje si daca raspundeam vorbeam foarte urat si ii spuneam sa ma lase in pace ca nu mai simt nimic pt el. Si cu toate astea nu e asa,il iubesc cum nu am mai iubit si nu stiu cum o sa traiesc fara el pentru ca nu de mult timp am aflat ca sunt si insarcinata cu el...Simt ca ma iubeste dar sunt constienta ca nu vom putea fi impreuna pt ca nimeni nu e de acord cu noi,dar eu nu-l vad ca pe un var pt ca nu ne-am vazut de 16-17 ani si nici el pe mine.. Numai cineva care a avut o intamplare asemanatoare catusi de putin ar putea intelege ce simtim...nu contest faptul ca suntem amandoi vinovati,dar repet nu am crescut impreuna,nu ne-am vazut nici macar ocazional pt a se dezvolta simtul familiar... Stiu ca voi fi judecata aspru,dar astept si sfaturi sa pot iesi din povestea asta interzisa!!!
mirela2280
Postat pe 6 Noiembrie 2011 22:22
buna ma numesc Mirela si am 22 ani. O sa incep direct , in urma cu cateva luni am cunoscut un baiat a fost totul foarte bine pana in momentul cand l-am dus acasa sa il cunoasca mama. Atunci mama mi-a spus ca nu putem sa continuam relatia pentru ca suntem veri de gradul al III -ilea. dati-mi si mie un sfat va rog ca sunt disperata nu stiu ce sa mai fac
mirela2280
Postat pe 6 Noiembrie 2011 22:29
buna ma numesc Mirela si am 22 ani. O sa incep direct , in urma cu cateva luni am cunoscut un baiat a fost totul foarte bine pana in momentul cand l-am dus acasa sa il cunoasca mama. Atunci mama mi-a spus ca nu putem sa continuam relatia pentru ca suntem veri de gradul al III -ilea. dati-mi si mie un sfat va rog ca sunt disperata nu stiu ce sa mai fac
mirela2280
Postat pe 6 Noiembrie 2011 22:29
pey ce sa faci...
arde-o mamy cu "varutsu"...
ca de la 2 incolo si-asa nu se mai numara...:)))
eu_geminy
Postat pe 6 Noiembrie 2011 23:37
De la: eu_geminy, la data 2011-11-06 23:37:38pey ce sa faci...
arde-o mamy cu "varutsu"...
ca de la 2 incolo si-asa nu se mai numara...:)))

nu se mai numara... verii sau ...si restul Ge ??
reyya
Postat pe 7 Noiembrie 2011 00:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
parere despre sexul oral 120 De la: alfheim 29 Iulie 2011 10:28
dragoste sau ce????????? 58 De la: gabrielistiza 12 Martie 2010 14:48
Menage a trois 18 De la: narcysa 12 Mai 2011 20:30
indiferenta la barbati 70 De la: marilena71 3 Iulie 2010 12:15
mai exista pritenie adevarata? 226 De la: aztunylla 19 August 2018 16:52
Setari Cookie-uri