In 1989 capitala romaniaei a fost la scornicesti?Oare de cati ani exista romania..eu am auit ca nu exista mai mult de 100 de ani..ca tara romana,ar fii o corcirura,cu gandire turca

Pt ca la noi au locuit turcii,,,apoi nu are mai mult de 100 de ani,tara romana.oare asa o fii?
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Septembrie 2010 09:37
fata draga, tu chiar existi?(?!)
esme
Postat pe 20 Septembrie 2010 11:38
Exista, dar ce vezi aici e doar una dintre multiplele ei personalitati.
Toate defecte insa...
Tylly
Postat pe 20 Septembrie 2010 11:43
Mda, cred ca irinuca a avut o noapte cam agitata..
anakin
Postat pe 20 Septembrie 2010 12:12
irino, pe tine nu te-au invatat la facultatea aceea -pe care zici ca o faci -ca, in 1989 capitala romaniei era quagadougou? in 1987 era la scornicesti dar, au schimat-o pe motiv de lipsa a viaductelor

si romania nu exista de 100 de ani ci, de 102 ani, batuti pe muchie fix.. asta asa, ca turcii au pierdut batalia cu noi la posada si au trebuit sa se retraga , mergand cu spatele, din fata armatei noastre, condusa de maresalul antonescu.
si_totusi
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:29
De la: si_totusi, la data 2010-09-20 14:29:13irino, pe tine nu te-au invatat la facultatea aceea -pe care zici ca o faci -ca, in 1989 capitala romaniei era quagadougou? in 1987 era la scornicesti dar, au schimat-o pe motiv de lipsa a viaductelor

si romania nu exista de 100 de ani ci, de 102 ani, batuti pe muchie fix.. asta asa, ca turcii au pierdut batalia cu noi la posada si au trebuit sa se retraga , mergand cu spatele, din fata armatei noastre, condusa de maresalul antonescu.
pai nu cred,,pana in in 1989 a fost scornicesti,,a fost localitatea unde s-a nascut nicolae ceausescu,,,in localitatea quagadougou cred ca teai nascut tu
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:44
te-ai prins, hotomanco! da, e cum zic eu. mai ales la faza cu "teai"
si_totusi
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:46
De la: si_totusi, la data 2010-09-20 14:46:45te-ai prins, hotomanco! da, e cum zic eu. mai ales la faza cu "teai"
multumesc oricum pt ajutor,,o sa iti fiu recunoscatoare pt asta
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:53
pentru putin. cand mai ai intrebari, raspund cu toata placerea.
si_totusi
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:55
De la: si_totusi, la data 2010-09-20 14:55:48pentru putin. cand mai ai intrebari, raspund cu toata placerea.
bine ca ai invatat tu o groaza de lucruri de la mine asa dea mocca...Dar asa sunt romanii,niste profitori si nerecunoscatori...Sa ii ajuti dea mocca,,dar sa te ajute doar daca au de castigat ceva de pe urma ta..De asta nu ma incurc eu cu din aia ca tine...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Septembrie 2010 21:55
pai cum irino? eu iti raspund serios, iti pun la punct cunostintele istorice si tu asa recunostinta ai? pai, e crestineste?
si_totusi
Postat pe 20 Septembrie 2010 21:59
irinelu, pai cum, fato? totushica nu ti-a cerut nimic, in schimb te-a desteptat un pic la organul superior... superior ca pozitie pe corp, nu ca ierarhie... ca la tine ori capul, ori couru', e totuna
Thor_again
Postat pe 20 Septembrie 2010 22:02
eu am fost mereu inteligenta,,voi ati fost mereu niste maimute vorbitoare..Dar la ce imi foloseste inteligenta daca am doar prosti prin jurul meu..Daca se mai desteapta si ei,am si eu cu cine mai discuta..si apoi o fac pt Iisus si pt mine,pe voi atata ca duce capul ala cucuiat,,,de gaina
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Septembrie 2010 22:18
Xenuco, o intrebare de zece puncte: da'daca - ma rog, dupa tine, prin absurd, poate - asadar, da'daca se intampla totusi sa fim noi toti inteligenti, care ar fi deductia ta logica? deci cum esti?...:))):PPP
eu_geminy
Postat pe 21 Septembrie 2010 01:42
bine ca prostia nu doare!!!!
cory_emy
Postat pe 21 Septembrie 2010 02:30
pai daca a-ti fii fost inteligenti,,v-ati fii comportat ca niste oameni inteligenti..mai stiti voi cate ceva asa de la veciini,,,dar pe voi tot prostia va caracterizeaza
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Septembrie 2010 09:45
irinuco, fugi si pregateste-i micul dejun babei.

Tylly
Postat pe 21 Septembrie 2010 09:52
vai vai vai esti fara scapare, clar!
blondy_made_to_love
Postat pe 21 Septembrie 2010 09:53
Deci studiati istoria fratilor, suntem romani de mult cand romanii sau culcat cu femeile dace
Dupa aia au venit turcaletii si ne-au invatat ce inseamna peschesul , au trecut si grecii (fanariotii) si ne-au invatat mita si furtul de la stat
Numai lucruri bune am invatat si le si aplicam cu succes.A venit si Antonescu cu Bugul lui
care a iesit si versurile de mai jos

Daca Antonescu mai traia
Guta nu ne mai canta

Au venit si rusii cu comunismul lor la care am invatat sa ne prefacem ca muncim si ei se prefac ca ne platesc
Iar acum se fura de la ou la bou
Ce mai, au iesit si politaii la Cotroceni si au zbierat cu castile in aer
Sa traiti bineeeee
garbo086452
Postat pe 26 Septembrie 2010 19:53
452...
daca tot zici matale ca e asa, eu zic sa mai cauti un pic prin istoria aia adevarata
de fapt a fost cam invers cu invataturile despre lene, furaciuni si tradari...
p-astea le cam aveam in sange cel putin de pe vremea cand Herotont ala scria despre "cei mai viteji si mai drepti dintre traci, dar sa te feresti sa teincrezi in ei, ca nu exista om mai parsiv si mai lingav decat getii!"

Pentru cine nu cunoaste cuvintele de mai sus, aflati ca asta este citatul complet din Herodot, cel despre care se facea atata parada in comunism, dar numai pe... jumatate

Al dreaq si Herotont asta!... O fi fost platit de imperialistii americani si agenturili maghiaro-jidovesti!
Thor_again
Postat pe 26 Septembrie 2010 20:06
ia uite,LUPTATOAREA INIMOASA,CURAJOASA pasionata de istorie?sau de turci????????
estela
Postat pe 29 Septembrie 2010 03:23
Luptatoarea este Romanca ? mai este si la facultate? si pune si asa intrebari .Caz iremediabil, noroc ca nu o doare.......
garbo134266
Postat pe 29 Septembrie 2010 16:47
Bine ca stiti voi de toate.de asta si aveti o tara asa puternica in economie,,,si dezvoltata ,de destepti si harnici ce sunteti sa nu mai spun ca in rautate nu va intrece nimeni si in prostie mai ales...pe voi este pacat sa va ajute careva
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Septembrie 2010 09:13
pai , ce sa ne inveti Irinuca , fata???????? istoria Romaniei???????? asemenea aberatii niciodata nu am auzit...........
jeanette40
Postat pe 30 Septembrie 2010 09:37
buna dimineata!azi mi-am inceput ziua ,fericita.am citit tema acestui topic,si am intrat sa vad cine l-a deschis.nimeni nu a realizat ce era mai interesant.Irinuca a schimbat subiectul cu care ne aborda mereu,credinta,barbati rai,oameni rai.in loc sa fie felicitata pt aceasta schimbare,unii au inceput sa ii vorbeasca in obisnuitul lor ton,abordat mereu vizavi de Irinuca.eu nici macar nu am citit inca ce a scris.dar faptul ca a schimbat subiectul,deci se poate si asa,ma face sa o felicit din tot sufletul pe Irina.
vuvuzela
Postat pe 30 Septembrie 2010 10:08
mi-e rau!!!
zambila
Postat pe 30 Septembrie 2010 10:11
De la: zambila, la data 2010-09-30 10:11:22mi-e rau!!!




nici o problema.suna la 112.
vuvuzela
Postat pe 30 Septembrie 2010 10:14
vuvule, daca asta e motiv de fericire pentru tine, atunci nu mai e nimic de zis...

Tylly
Postat pe 30 Septembrie 2010 10:19
De la: vuvuzela, la data 2010-09-30 10:08:05buna dimineata!azi mi-am inceput ziua ,fericita.am citit tema acestui topic,si am intrat sa vad cine l-a deschis.nimeni nu a realizat ce era mai interesant.Irinuca a schimbat subiectul cu care ne aborda mereu,credinta,barbati rai,oameni rai.in loc sa fie felicitata pt aceasta schimbare,unii au inceput sa ii vorbeasca in obisnuitul lor ton,abordat mereu vizavi de Irinuca.eu nici macar nu am citit inca ce a scris.dar faptul ca a schimbat subiectul,deci se poate si asa,ma face sa o felicit din tot sufletul pe Irina.
Pai atata stiu ei..Sunt doar niste maimute vorbitoare...sau tastatoare...creieru ls- il tin la incubator
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Septembrie 2010 10:25
De la: Celleste_, la data 2010-09-30 10:19:46vuvule, daca asta e motiv de fericire pentru tine, atunci nu mai e nimic de zis...




putea sa spuna ca ne-au invadat si extraterestrii.nu intelege nimeni??sau sunteti mai rau ca si copii?in Irinuca a avut loc o mare transformare. nu mai este fata trista si mereu mai "catolica" decat Papa.azi o zi istorica,a schimbat subiectul.pt mine asta conteaza,Irina poate ,mai mult decat a aratat pana acum.dar ce sa intelegeti voi?nu vedeti ca nimeni nu a realizat aspectul schimbarii?daca era un test pt voi,cu tema ;ce observati deosebit la acest topic?si voi inteligentii ,incepeati sa analizati ce a scris Irina.dar nimeni nu ar fii spus nimic despre schimbarea subiectului abordat de ea.pffffff ce IQ aveti?felicitari Irina.mai cauta subiecte diferite,si literatura si ce crezi tu .
vuvuzela
Postat pe 30 Septembrie 2010 10:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu imi gasesc jumatatea 27 De la: Flor60 23 August 2009 12:11
Orgasmul feminin-o analogie interesanta 137 De la: garbo_11407 7 Ianuarie 2015 16:18
Diferente dintre barbat si femeie 369 De la: eu_geminy 12 Octombrie 2010 12:37
barbatul gemeni 25 De la: garbo_472671 6 Septembrie 2017 17:11
Nedumerire 2 De la: garbo_506925 27 August 2020 07:25
Setari Cookie-uri