Mi-am impins barbatu in bratele alteia...ce fac acum

Un barbat este fericit langa orice femeie,ATATA TIMP CAT NU O IUBESTE
doruka2006
Postat pe 23 Ianuarie 2010 21:36
doruko, tu zici asta din inima? doare rau?
Ia de-aici...Barbatii sunt ca si publicitatea: sa nu crezi niciodata un cuvant din ce zic

sora_ilsi
Postat pe 23 Ianuarie 2010 21:39
Interesanta remarca si foarte adevarata.
garbo091418
Postat pe 24 Ianuarie 2010 19:09
da,e firesc,nu ma surprinde,asa sunt multe femei acum,fara credinta,inainte femeiea era virgina si devenea a unui singur barbat,acum femeile sunt multe varza,curvia,orgoliul,contrazicerea,gura mare este tipic ;femeii moderne;cancerul de col uterin este rezultatul femeii moderne,virginitatea e lasata de Dumnezeu,dar femeile au uitat,porunca pt femeie este;sa fie supusa,ascultatoare barbatului precum Isus bisericii,acum femeile sunt supuse diavolului,cluburilor,mare pacat,dak femeia tine cu parintii contra sotului,fata de kre a jurat credinta in fata altarului,a lui Dumnezeu,sa nu se mire de rezultate
traian1
Postat pe 24 Ianuarie 2010 21:46
De la: traian1, la data 2010-01-24 21:46:49da,e firesc,nu ma surprinde,asa sunt multe femei acum,fara credinta,inainte femeiea era virgina si devenea a unui singur barbat,acum femeile sunt multe varza,curvia,orgoliul,contrazicerea,gura mare este tipic ;femeii moderne;cancerul de col uterin este rezultatul femeii moderne,virginitatea e lasata de Dumnezeu,dar femeile au uitat,porunca pt femeie este;sa fie supusa,ascultatoare barbatului precum Isus bisericii,acum femeile sunt supuse diavolului,cluburilor,mare pacat,dak femeia tine cu parintii contra sotului,fata de kre a jurat credinta in fata altarului,a lui Dumnezeu,sa nu se mire de rezultate
Da si barbatii cui sunt supusi? Ce jura barbatul atunci cand se casatoreste? Sa iubeasca si sa respecte femeia...Apoi o inseala...Profita de ea..O trimite la munca,,spalat,calcat,,mancare..Mai vor si dragoste dupa ce femeia este rupta in doua cu munca...Si barbatul trebuie sa fie virgin,,daca vor femei virgine
omulsincer
Postat pe 24 Ianuarie 2010 22:09
De la: deliuta, la data 2010-01-16 00:09:54Sunt casatorita de 7 ani si am un bebe de 9 luni.Din cauza ca relatia dintre el si parinti mei nu a mers iar eu incercam sa il fac pe sotu meu sa ii inteleaga ( totodata si pe parinti mei) am ajuns sa il intrept pe sotul meu in bratele alteia.De 1 an de zile ne tot certam si de fiecare data se ajungea discutiile la parinti mei...odata la nervi i-am spus ca mai mult tin cu parinti mei decat cu el ,iar el de atunci a inceput sa ma urasca pana cand s-a razbunat pe mine umbland cu altele .A continuat asa cateva luni ,pana cand acum cand mi-a spus ca el are pe cineva si ca nu ma mai iubeste,,, eu nu l-am crezut ( eu am crezut ca indiferent de orice problema casnicia noastra nu o sa se rupa nicodata),dar acum am vazut cu ochii mei ca e adevarat si ma inseala.



ai putea sa mai ramai,si sa incerci sa faci sa mearga.incearca sa-i aduci aminte de vremurile frumoase.nu ceda asa usor,mai ales ca e vb de un copil la mijloc,sa stii ca desi sunt micuti,simt si isi dau seama de ce se intampla....plus de asta in vremurile de azi nu e usor sa cresti un copil singura...parerea mea acuma tu faci cum vrei dar eu zic ca ai luptat pana acuma dk ati fost atata impreuna poti sa mai lupti putin ...poate cu un folos..:)barbatii zic multe....succes astept vesti de bine:*
biutza18
Postat pe 27 Ianuarie 2010 23:28
BAI,TRAIENICA,multe femei care au facut cancer de col uterin,au avut in viata lor,doar un singur barbat,dar acel barbat a fost purtator de virusul respectiv,avand aventuri,ce zici de asta
scrichy
Postat pe 27 Ianuarie 2010 23:32
mai,nene TRAIAN,ar fi bine sa te mai informezi si tu inainte de a face afirmatii gratuite
dodo_dodo
Postat pe 28 Ianuarie 2010 08:11
traiane, da'voua ce vi se imbolnaveste si pica daca umblati din floare in floare?
Sau efectele astea nu sint si la barbat, ca de, barbatu'e barbat? La voi o zice biblia sa va iubiti aproapele, si la noi nu - sau cum?!
quasaria
Postat pe 28 Ianuarie 2010 08:37
o fi vreun tandem traian -buna01??chiar va potriviti si ea are nevoie disperata de unul..
altrate
Postat pe 28 Ianuarie 2010 08:41
si marmota invelea ciocolata...
traiane, uite asa am auzit si io la nunta unor prieteni, si am inceput sa-mi pun probleme serioase daca o sa ma casatoresc vreodata la biserica, pt ca e evident ca nu-s de acord cu ce zice popa pe acolo, la cununie
pur si simplu ma pufnea rasul

scrichy, aia nu se pune mai, numa' fomeia trebe sa asculte
ma lesi?
zambila
Postat pe 28 Ianuarie 2010 08:43
zambila, e util ce zice popa acolo... asa inveti sa il minti frumos, cind vrei sa il convingi sa coboare de pe telecomanda.
Bla bla... stapinul vietii mele, creatura superioara... hai sa vezi ce de butoane are masina de spalat. NUMAI TU poti sa te descurci cu alea.

Bine, si multe aplauze after the fact.
si tot asa... I se vor parea normale si meritate.
quasaria
Postat pe 28 Ianuarie 2010 08:56
Daaaaaaaaaa! si sunt mica si proasta si nu stiu sa umblu nici cu aspiratorul, iar aragazul ma musca...si daca ma gandesc bine, nu stiu sa ma dau jos nici din pat!
Ines
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:01
exact. Nici sa respir nu pot. Esti vital de-a dreptul si pur si simplu....
Deci, zambila, ce predica popa sint instructiuni de folosire. Si sint corecte. Na, sint testate de atitea generatii....
quasaria
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:08
nu poci respira????ia o punga mai mami......
nazirra
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:12
nazziro, wake up ca e ora 9....
quasaria
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:14
si io de ce-s la lucru acum, ha?
nu ma mai joc! gata! imi dau demisia!
zambila
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:14
daca as putea, i-as inchide o saptamana in aceeasi camera, pe traian si pe irinuca, si m-as uita pe fereastra...

asta, daca nu sunt una si aceeasi persoana, ca pe aici totul e posibil...
garbo_C
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:15
bre, care l-ati mai inventat si pe traian asta???
pik_nik
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:15
eu sint in pijama acasa, si incerc sa imi dau branci spre birou...da' nu reusesc.
quasaria
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:16
poate ca nu e potrivit azi sa mergi in pijama la birou
pik_nik
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:19
eu cred ca n-ar fi potrivit sa merg deloc... da' n-am incotro....
'ai de lenea mea...
quasaria
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:20
Q, hai sa-ti dau un impuls...
cica pana la jumatatea lui 2010, inca un milion de romani vor ramane fara loc de munca.

te-am convins?
garbo_C
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:24
Nu.
M-ai demotivat.
quasaria
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:28

cell, cred ca vroiai s-o intrebi daca are de gand sa concedieze pe cineva
zambila
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:28
wow!
pik_nik
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:31
aha... dumneaei e patroana?

Q, atunci stai acasa, fetita!

garbo_C
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:39
mda, ambele cazuri sint posibile....
Nu sint "patroana" ca eram in Bahamas acu'....
Sau, ma rog, maturam prin fatza chioscului propriu si personal.






plec.
quasaria
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:40
nu plange, ziua abia acum incepe
spor!
zambila
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:42
si maine-i si mai rau!
pik_nik
Postat pe 28 Ianuarie 2010 09:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu mai pot accepta un barbat in viata mea... 105 De la: garbo011805 17 August 2010 02:19
Hpv 23 De la: garbo_412933 26 August 2015 19:10
Pidosnicia se plateste 1469 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:00
Ce saloane de masaj erotic mai sunt la ora actuala prin Bucuresti? 3 De la: lylaa 21 August 2012 01:06
jena de intimitate 48 De la: garbo_1681 28 Iunie 2012 12:05
Setari Cookie-uri