Mi-am impins barbatu in bratele alteia...ce fac acum

pe cini bre, pe primar????
nazirra
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:30
pe sefu' de post, sa-l caute temeinic, in linistea si intimitatea caminului conjugal
pik_nik
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:37
ba io zic ca i primaru!!!!!sic
nazirra
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:39
ioi...am zis io ii primaru....grele domnu....
nu recunoaste????si mata ai inselat o odata???numa ???pai la cite ti a facut....ai dreptate....de acord.
nazirra
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:43
stai sa auzim si versiunea lui decy !
pik_nik
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:45
lu cini????primaru????
nazirra
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:47
nu bre!
perechea lui trainutz, decebalu' lu' scorillo
pik_nik
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:48
ioi mai tati....deci vrei sa ma termini azi!!!!!!m am prins....
nazirra
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:49
si era;per Scorilo".....
nazirra
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:50
io nu i-am vazut, da' daca zici tu...
pik_nik
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:55
nazirra
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:58
biiiiiiiiiiiine, i-am vazut si io
pik_nik
Postat pe 18 Ianuarie 2010 12:02
Ce poti sa faci? Il ierti. Altfel, tot acolo se ajunge...adica va despartiti, te unesti cu un altul si...la fel sau nu la fel, dar nu merge relatia. Barbatii sunt niste vanatori..Daca il iubesti,ierti...chiar daca doare...
cercelmarilena
Postat pe 18 Ianuarie 2010 12:23
Te ierti mai intai pe tine...
cercelmarilena
Postat pe 18 Ianuarie 2010 12:25
dar daca-l impingeai de la balcon? nu-ti mai face singe rau.
cercelmarilena
Postat pe 18 Ianuarie 2010 12:26
fii optimista si incearca sa-i arati ca esti pe primul loc totusi in fata celei cu care este acum. In anumite situatii copiii te mai si apropie. Daca iubeste copilul, ramane sa ajunga sa te iubeasca si pe tine. In perioadele scurte de discutie dintre tine si el, adu-i aminte de tot ce a fost frumos...ce familie poate sa aiba bebelusul vostru. Fa-l sa stea mai mult cu bebele pentru a uita de extraconjugale.... Mai mult...persevereaza.
mykk3bea
Postat pe 18 Ianuarie 2010 12:31
nenea aries, imi mai explici o data cum e cu dilema ceea? n-am prea inteles, ca-s mai grea de capatzana
si_totusi
Postat pe 18 Ianuarie 2010 12:33
De la: deliuta, la data 2010-01-16 00:21:00Noi de 4 luni nu am mai avut relatii intime si nici nu ne-am apropiat deloc unu de altu ,dar nu am vrut sa cred ca m-ar insela. Acum ca am vazut adevaru mi-e foarte greu sa suport , dar totusi il iubesc prea mult ca sa ma despart de el...... Dar mai e ceva si mai grav ... el imi spune ca nu ma mai iubeste si ca a ajuns sa nu mai simta nimic pentru mine.Spune ca ii este greu sa se desparta de copil ( fiind constinet ca ,copilu o sa vina cu mine)si el ma roaga sa mai raman o perioada , sa nu plec. Dar mie imi este prea greu si nu stiu daca o sa suport sa raman asa,,,, as vrea sa raman pe o parte spernand ca poate o sa ma mai iubeasca candva si o sa ne refacem casncia. Va rog din suflet ce ma sfatuiti...vrea sa mai raman doar pentru copil ???
m2cryss
Postat pe 18 Ianuarie 2010 12:59
buna delia!cam stiu prin ce treci!sincer, voi femeile aveti o problema cu voi insiva!cand este bine si totul merge ok., trebuie sa complicati lucrurile. aici eu nu inteleg de ce?nu faceti dinstictia intre FAMILIA VOASTRA si ai vostri( parinti rude)!am trecut si eu prin asta si acum am ajuns sa ne despartim. pentru fosta sotie e mai important AI EI, decat familia ei-2 copii. eu am avut norocul ca baietii au ramas la mine si sunt ok!ieri m-am intalnit cu ea in bucuresti, sti in ce hal a ajuns? asta este , viata merge inainte si cred ca unor persoane le place sa-si faca rau singure! Asa ca ai grija si incearca sa repari , daca se mai poate! cu respect, Antonio
antonio76
Postat pe 18 Ianuarie 2010 13:10
Intr-o casatorie esti tu si cu el, fara parintii tai, fara parintii lui, fara alte neamuri.
Si ai cap pe umeri ca sa gandesti, sa-l folosesti , nu sa gandeasca parintii tai pentru tine.

E o zicala, umbla pe la copiii astia adolescenti : "Nu am creier, dar am CRANIU ..... nu gandesc si nu ma doare"

Cam asta ti s-a intamplat! Daca o sa te implici in alta relatie si o sa gandeasca tot mama si tata pentru tine atunci e OK! Viata ta ve fi PRAF daca nu vei fi in stare sa-ti conduci tu viata.
Si inca ceva...statul unul cu altul ....pentru COPIL....e cea mai mare prostie! Distrugeti si copilul.
Cati ani ai?
adeline
Postat pe 18 Ianuarie 2010 13:12
Sincer ?
Nu ti-a pasat prea mult cind v-ati certat ! Acum cind ai cazut in groapa femeilor singure si neglijate , ti-ai amintit de ce te-ai casatorit cu el? si nu cu parintii?
Analizeaza mai bine situatia si vezi ce conteaza ! parerea parintilor sau parerea ta? Un copil iti completeaza sufletul nu ti-l intuneca. Voi trebuia sa fiti impreuna la crestrerea acestui copil. Parintii tai te-au crescut pe tine. Tu cu cine vrei sa cresti un copil ? singura? Nu este usor 1 eu am un copil de 20 ani pe care il cresc singura de la 4 ani.Stiu ce spun.
garbo075538
Postat pe 18 Ianuarie 2010 13:16
De la: deliuta, la data 2010-01-16 00:21:00Noi de 4 luni nu am mai avut relatii intime si nici nu ne-am apropiat deloc unu de altu ,dar nu am vrut sa cred ca m-ar insela. Acum ca am vazut adevaru mi-e foarte greu sa suport , dar totusi il iubesc prea mult ca sa ma despart de el...... Dar mai e ceva si mai grav ... el imi spune ca nu ma mai iubeste si ca a ajuns sa nu mai simta nimic pentru mine.Spune ca ii este greu sa se desparta de copil ( fiind constinet ca ,copilu o sa vina cu mine)si el ma roaga sa mai raman o perioada , sa nu plec. Dar mie imi este prea greu si nu stiu daca o sa suport sa raman asa,,,, as vrea sa raman pe o parte spernand ca poate o sa ma mai iubeasca candva si o sa ne refacem casncia. Va rog din suflet ce ma sfatuiti...vrea sa mai raman doar pentru copil ???


Deliuta nu faci nimic tinandu-l langa tine pentru copil. Copil cand va creste si va ajunge sa inteleaga, nu-ti va lua niciodata apararea si nici nu te va compatimi ,,vai ce a suferit saraca mama, ca sa-mi fie mie bine". Ba dimpotriva iti va arunca ceva de geneul ,,daca nu-ti placea nu stateai". Stiu ca e greu, si ca poate il mai iubesti, dar dragoste cu sila nu se poate. Dai drumul sa plece si fiecare pe drumul lui. Probabil ca ceva se rupsese mai demult. Sa stii ca nu e un capat de tara, o sati fie greu, dar cu imposibil.
m2cryss
Postat pe 18 Ianuarie 2010 13:22
Draga domn Arici Pogonici, acesta este numele tau, nu!!! Cine iti da dreptul "tie" un biet muritor sa judeci un alt om pe care nici nu il cunosti????? Foarte mare frustrare zace in tine. Si sa-i mai spui "ca nici un alt tata pt copil nu vei mai gasii"- cu ce drept hotarasti tu viata altora?????
Nefericitule, ai avut vreo relatie adevarata in viata ta???
Ura fata de paritii tai nu o transpune pe problemele altora.
Esti de compatimit
pykval
Postat pe 18 Ianuarie 2010 13:59
ma gandeam la ce as face eu sa fiu in situatia ta,si cred ca trebuie sa lupti pentru casnicia ta,acum cat nu te-ai mutat.Intr-un conflict sunt ambele parti vinovate,ai avut si tu partea ta de vina,si el,chiar daca poate unul a gresit 20%si celalalt80%.Ai incercat sa vorbesti cu el,ar fi dispus sa mai dea o sansa celo 7 ani?macar sa incercati sa reaprindeti cu pasi marunti dragostea dintre voi?A iubi e o alegere,nu-i doar un sentiment.Stiu ca dragostea cu forta nu se poate,dar daca el ar dori sa faca un efort,si ati cauta sa descoperiti in fiecare zi cate o calitate la celalalt ,zilnic sa apreciezi ce face bine,cred ca ar incepe sa functioneze.Totul este sa alegi sa iubesti.Daca relatia voastra revenE la normal si celui mic ii va fi bine,si nu ar trece prin trauma unui divort(chiar daca e mic acum).cred ca merita sa lupti pentru sotul tau,pentru familia ta.Asigura-l de dragostea ta,daca ai gresit cere-ti sincer iertare de la el si roaga-te lui Dumnezeu ca El sa lucreze la inima sotului,si sa dea o sansa casniciei nu doar pentru copil,ci de dragul tau.Mi-ar face placere sa mai stam de vorba,as putea sa-ti recomand un film si o carte legat de acest subiect.
iuliana4js
Postat pe 18 Ianuarie 2010 14:06
sa lupte, sa lupte pentru canicia ei

eu cred ca batman era blond...
Anouk
Postat pe 18 Ianuarie 2010 14:13
si io zic ca era vocsit!!!!!
nazirra
Postat pe 18 Ianuarie 2010 14:15
ii clar
daca s-o vocsit si el ca si mine....
zambila
Postat pe 18 Ianuarie 2010 14:20
batman,suvitzat!!!!
nazirra
Postat pe 18 Ianuarie 2010 14:23
pfff ....
:))
ii clar
wwwww
Postat pe 18 Ianuarie 2010 14:24
suvitzat pe naiba!

ii brunet, ca mine
zambila
Postat pe 18 Ianuarie 2010 14:24

Recomandari

Setari Cookie-uri