AM LUAT DECIZIA CORECTA????


hotaraste-te!
keks
Postat pe 15 Martie 2010 20:05
Poate iti da in carti sa vada ce vrei ca esti cam nehotarata.
Doara
Postat pe 15 Martie 2010 20:05
cine mai eu?/?
eu sunt nehotarata??
fleurdelis
Postat pe 15 Martie 2010 20:11
Nu. Eu.
Doara
Postat pe 15 Martie 2010 20:49
aaaaaa//// io is! is varza///
varza franta si urat tunsaa
fleurdelis
Postat pe 15 Martie 2010 20:51
Nu cred ca e asa de rau. Nu cred.
Doara
Postat pe 15 Martie 2010 20:53
varza?!
hmmm...
keks
Postat pe 17 Martie 2010 14:31
varza????
e calita?
ce foame imi e!!!!
garbocatalyna
Postat pe 17 Martie 2010 14:45
...nu...nu e calita....
e doar "tunsa?!
keks
Postat pe 17 Martie 2010 15:13
Cred ca e mai bn sa incerci cu cel nou, sa ai o relatie ok si sa-i dai si lui sansa sa te iubeasca. Ata rupta si innodata tot rupta ramane, asa ca...ce n-a mers candva nu cred ca va merge acum dupa atata timp, mai ales ca i-ai dat a doua sansa si nu s-a schimbat cu nimic situatia. Pot spune ca si eu am patit relativ la fel...dupa ce afla exul ca ai alta relatie si ca nu mai esti a lui, vai ce mult te iubeste si te vrea inapoi cu orice pret, ca na...doar esti sufletul lui, iar dk te intorci, o iei de la capat aceeasi Marie, dar cu alta palarie...sau totu-i nou, dar vechi-s toate. Gandeste ca o femeie care stie ce vrea, pt ca poate si cel nou se va satura de toanele tale, pe care mi-e imposibil sa cred ca nu le simte. Asta-i viata...nu-ti poti controla sentimentele, insa iti poti controla comportamentul, cred ca trebuie sa fii realista!
oana4me
Postat pe 18 Martie 2010 10:20
De la: ellyse83, la data 2010-01-05 11:08:42povestea mea.....

am avut o poveste de dragoste timp de 6 ani.incet incet au intervenit parintii lui.la un momendat i-am propus sa ne mutam impreuna.ai lui nu au acceptat sub nici o forma.au zis ca nu suntem pregatiti , chestii....
el se gandea sa facem nunta....dar nu era pregatit.nu avea un servici stabil , banii nici vorba .ai lui nici nu vroiau sa auda de asta.am inceput sa evit sa mai merg la ei , din cauza ca mi-am dat seama ca nu ma suporta.atunci au aparut problemele.am inceput sa ne certam destul de des, pana cand am ajuns la despartire.eu am fost cea care am pus punct .
am cunoscut dupa un tip p net.destul de serios si prea cuminte , dar la 400 km distanta.am inceput sa ne vedem ,era bine.
numai ca fostul a inceput sa ma caute, si am zis ca trebuie sa mai acord o sansa , ca totusi 6 ani au fost ceva, a fst prima mea iubire.asa ca m-am despartirt de tipul cunoscut p net si am reluat vechea relatie.dar iar au aparut pb si iar ne certam des .
mi-am dat seama cat de cuminte era celalat si ne-am impacat dupa 3 luni.

mi-am impartit sentimentele, am fost asa nehotarata in tot.nici acum nu stiu daca a fost corecta decizia mea .inca ma m-ai gandesc la fostul, el nici acum nu si-a facut p cineva desi a trecut un 1 an decand suntem despartiti.


parerea voastra???????????
estela
Postat pe 14 Aprilie 2010 03:14
eu zic ca ai luat decizia corecta,e mai bine sa -l uiti pe fostul,daca te iubea nu asculta de ce vor parintii si incepea o viata noua cu tine.nu face nimic sa-ti fie bine pt ca nu e inca matur sa stie ce vrea de la viata fara mamica nu poate lua decizii importante.astfel de persoane nu au propria lor personalitate si sunt lasi.de obicei isi dau seama de asta sau nu.nu-ti pierde tympul.tot la despartire ajungi cu el.al meu depinde de mamica.eu nu vreau sa mai stau cu ea in casa el zice ca nu o lasa sg si eu trebe sa suport'?stiu ca intr-o zi o sa plec singura si relatia noastra se va strica.fii tare si mergi inainte
estela
Postat pe 14 Aprilie 2010 03:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ceva sfaturi? 243 De la: l_erika 12 Septembrie 2009 11:42
avem sanse sa ne impacam? 249 De la: liaiedera 11 Aprilie 2010 16:30
Sfarsitul unei relatii interzise 1 De la: garbo_504946 6 Iulie 2020 18:50
despre relatia mea ..daca o pot numi asa 10 De la: anna_gratiela 1 Martie 2010 12:00
Muzica,filme,piese de teatru,locuri preferate...ce mai ,hobby uri!!! 1 De la: l_erika 13 August 2009 23:38
Setari Cookie-uri