Forum ok....UTILIZATORI jalnici!!!!

dezbatut e opusul de la batut?
Adica intai bati ca sa ai ce sa dezbati? Asa - un fel de imbraci si dezbraci?

Si lu' alinutza nu ii convine imbracatu' sau dezbracatu', una dintre ele, oricum...
quasaria
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:36
De la: si_totusi, la data 2010-01-02 13:28:15de ce nu esti explicit?

si apoi, ma 'nerveaz cand lumea face asa, judecati de valoare la gramada. fa o lista cu astia care " bat" si nu dezbat

mi se pare firesc ca, atunci cand nu-ti convine ceva, sa ai curajul de a spune exact cine si de ce te nemultumeste. cum ai formulat tu, pare ceva gen "hai sa scriu si eu, ca sa nu stau degeaba"


Turma care este aici,nu are cum sa ma deranjeze.Ceea ce am exprimat eu este o constatare pur si simplu.Dorinta mea NU este sa va schimb eu ideile(nici prin cap nu mi-a trecut asa ceva)...ci doar sa fim putin mai buni si exacti in ceea ce facem si nu sa stam in turma la barfa.
alinabuc
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:37
de parca numai azi, preci ...
ioi, nu dadea!
ready_vivus
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:38
bre alinush... esti irefutabil de-a dreptul!

vezi ca "irefutabil" nu este opusul lui "futabil"
ready_vivus
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:40
De la: alinabuc, la data 2010-01-02 13:37:54

Turma care este aici,nu are cum sa ma deranjeze.Ceea ce am exprimat eu este o constatare pur si simplu.Dorinta mea NU este sa va schimb eu ideile(nici prin cap nu mi-a trecut asa ceva)...ci doar sa fim putin mai buni si exacti in ceea ce facem si nu sa stam in turma la barfa.


nu, bre... dorinta matale este aia de a-ti arata superioritate si profunzimea gandirii, dar ai inceput al naibi de prost, scuipandu-ne in fata.

Auzi, stimabile, ce reactii ti-ai imaginat ca vei starni adresandu-ne apelativul "jalnici?"

Credeai ca te vom primi cu bratele deschise si capetele plecate?
Mai, nene... maturizeaza-te, ce dreaq, doar nu esti atat de prost...!

sau, mai stii...
garbo_C
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:42
iote,ca suntem "turma"...

de strutzi sau de emu?!

si daca-ti displace intr-atat,matale de ce join za turma p'acilea,ai?
sau vroiai sa pui bazele unei turme private,care sa te urmeaza in propovaduirile matale?
d'aia facusi toapic separat,pt believersii bivolarieni?
preciouss
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:43
bre nea alina...
vrei "consistenta" in idei?
ne intalnim pe forum la "22" si la "dilema veche"
ready_vivus
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:44
aha, propovaduirea... sa ne unim si sa sa facem, sa dregem, sa schimbam....


eu's prea obosita pt chestia asta, dupa revelion.Ma scuzatzi.
mai sontac sontac spre razbel, in urma turmei, asa...
quasaria
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:45
preci, nenea alina facu toapic separat, da' la secsuiala, bre
deci vrea el o turma, da' nu orice fel de turma...
probabil tocmai a fost alungat din turma veche, ca emitea pretentii de mascul alfa, si ce-o fi zis:"ian sa-ncerc io aici, poate-poate gasesc ceva curci!"
ready_vivus
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:46
bre,valentino tati...unde-i pikanu' sa-ti dea in freaza?!
preciouss
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:48
fleurdelis
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:50
Sex in turma ,bai esti pe tuse,rau,rau,de tot,lasa-ne jalnici,noua ne e bine,asa,
scrichy
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:50
mai, din ce'nteleg eu, nenea asta ar vrea el un forum, da sa plece utilizatorii, este??
fleurdelis
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:52
Lasa,PRECI,pe Valentino,eu vreau prospaturi
scrichy
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:54
alinabuc, crezi ca termenul de " turma" l-ai ales corect?
si_totusi
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:56
LA MULTI ANI PRIETENI (astia n-au sampanie la bufet...sorry!)

Un an minunat va doresc!

Stiu ca sunt , dar atat de profunda ma simt la ora asta, ca alt topic n-am gasit! sex...sex...sex...obsesia noastra cea de toate zilele! A mea...sigur!
Va sarut dragilor!

PS. http://www.youtube.com/watch?v=jJjIfAIVo3U

girnasemena
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:58


Sunt JALNICA!
girnasemena
Postat pe 2 Ianuarie 2010 13:59
girno, stiam bre ca esti!
ca doar esti in aceeasi turma cu noi
ready_vivus
Postat pe 2 Ianuarie 2010 14:01
DORI_
Postat pe 2 Ianuarie 2010 14:02
da,bre...da' in primu' rand suntem UTILIZATORI,abia pe urma suntem jalnici...
preciouss
Postat pe 2 Ianuarie 2010 14:07
asta e, toata lumea e janlnica azi... ca sintem dupa chef... Numai nenea sau tanti asta se pare ca n-a baut suficient de Revelion.


A, si nici irinuca care statea pe aici si se fantasmaza fugarita de haita, pardon, de turma.... pe 31 spre 12 noaptea, asa. Irinuca fugea... si haita dupa ea....

Na, oameni nacajitzi...
quasaria
Postat pe 2 Ianuarie 2010 14:07
mare adevar grait-ai,Q...
toata lumea e cam jalnica...
apropo: sarmalele alea te mai coafeaza sau ai trecut la ciorba de burta?
preciouss
Postat pe 2 Ianuarie 2010 14:10
preci, ciorba de potroace... ca sarmalele mi le-a facut J stalactite la cit m-a tzinut afara in ger, in rochitza fara spate....Cum dreak sa nu fiu jalnica....
quasaria
Postat pe 2 Ianuarie 2010 14:13
WOW!


Din turma asta chiar a inceput sa-mi placa sa fac parte! Uite-asa sa moara "inteligentii" de ciuda!...si pro-fundul care a deschis topicul asta pentru noi cei jalnici si superficiali!
...si uite asa, a gasit bietul om, o modalitate de etalare a izbitoarei lui inteligente si adancimi in gandire! Pe mine una, chiar m-a lovit in plexul solar opinia lui!
concluzia : va las pe voi cei care v-ati trezit mai devreme sa "i-o trageti!"...eu inca nu m-am dezmeticit, inca sunt jalnica!...si ce bine ma simt!
PS. Promit sa pun si eu umarul si neuronul meu zdrentuit la treaba asta...dupa ce imi beau cafeaua!
girnasemena
Postat pe 2 Ianuarie 2010 14:25
am net am net bre nu am avut net de anul trecut si nici la multi ani nu am putut sa va zic.....ma simt jalnic
nelly05
Postat pe 2 Ianuarie 2010 14:40
..alinutzo tu cam ai dreptate...e bine macar ca cineva te/a facut sa razi...pe mine nu m/a facut nimeni sa rad..de pe forumul asta...si apropos de ras...in spatele oricarei comedii se ascunde o tragedie....dar unii asa se nasc,traiesc si mor...intr/un vesnic ras..desi la o privire mai atenta....rasu e pe ei!....nici mie nu imi plac oamenii superficiali....dar slava domnului ca viatza mea nu depinde de a astora...superficiali de pe forum......nu poa sa fie toata lumea profunda ..ca atunci ..profunzimea aia ar deveni superficialitate...
garbo055472
Postat pe 2 Ianuarie 2010 18:30
ne scuzi ca scopul nostru in viata, nu e sa te distram pe tine

deh, mai aves si noi lipsuri..
zici ca esti d-aia profunda? ne scuzi, parol !
Tinkerbell_
Postat pe 2 Ianuarie 2010 18:36
472, nu-i de mirare ca nu a reusit nimeni de aici sa-ti smulga macar un zambet... pentru ca tu nu stii sa zambesti.
de ras, cine poate emite asemenea pretentii?

tu faci parte din categoria celor care cred ca-i coafeaza mai bine daca pozeaza in victime si dramatizeaza fiecare gest, oricat de marunt...
pacat ca nu vei vedea niciodata si latura frumoasa a vietii...
garbo_C
Postat pe 2 Ianuarie 2010 18:38
Ma distreaza faptul ca sunt atat de scarbiti de forumul asta incat deschid subiecte noi sa spuna cat sunt de consternati, dau sfaturi despre cum ar trebui sa ignoram subiectele la care nu vrem sa fim on topic, dar ei sunt tot aici pe forumul pe care il detesta, intre utilizatorii pe care nu-i poate suferi. Or fi maschisti? Sau pur si simplu vor sa ne dea o "lectie de viata"?
Doara
Postat pe 2 Ianuarie 2010 18:40
nu,bre....astia vrea sa si-o ia in freza...
preciouss
Postat pe 2 Ianuarie 2010 18:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
se poate sa raman gravida? pls ajutor urgent :( 3 De la: achmed 29 Mai 2012 16:11
crezi in iubire vesnica? 327 De la: anisoaraf 27 Octombrie 2010 19:00
vreau si eu un sfat prietenesc 121 De la: garbo074997 13 August 2010 16:12
Virgin la 21 de ani 280 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:55
cure de slabire 12 De la: Monica_Danisor_1 21 Septembrie 2018 03:40
Setari Cookie-uri