Subiect nou!

Poate va voi da motiv de ras...sau poate nu....eu totusi vreau sa-mi spun povestea cu riscul de a primi numai critici din partea voastra....
M-am culcat(o singura data) cu un barbat care m-a "virusat" cu HPV :) ..trist, inspaimantator chiar, pot spune...dar ..sunt optimista: VA FI BINE! (sunt altii cu probleme mult mai mari)...dar sa trecem peste asta...
Am vorbit vreo 3luni....iesiri impreuna, momente frumoase...dar nu eram oficial intr-o relatie si asta pt ca tot o dadeam eu pe ocolite..nestiind ce vreau exact. In timpul asta a mai incercat o propunere de a ne culca, dar l-am refuzat categoric. Uimitor a avut rabdare si m-a inteles ca nu vreau....motivul ramanand inexplicabil pt el. A trecut o luna de cand nu ne-am mai vazut(si asta pt ca momentan suntem in orase diferite)..dar am mai vorbit de vreo cateva ori...semn ca inca se mai gandeste la mine, nu? :)
...Simtindui lipsa....CRED ca sunt indragostita de el...sau poate nu... .... AICI cu siguranta v-ati dat seama ca cititi randurile unei tinere cam imature, de doar 20ani :) (puteti sari si sa aruncati cu fel si fel de critici si glumite)..e fara suparare! ma declar vinovata!
ASA...sa continui....
....nu am avut niciodata curajul sa-l intreb...sa-i spun...desi nu cred ca stie...ca e purtatorul unei boli cu transmitere sexuala....
Deci...
Credeti ca ar trebui sa o las balta ca pana acum...si sa ne vedem fiecare de viata celuilalt si treaba cu indragostitu' sa-mi treaca repede...(tipic varstei)....SAU sa-i spun adevarul si sa las toata rusinea la o parte...si sa-l intreb: "mai baiete, stii ca m-ai virusat?"

Ahh si inca ceva...trebuie sa va marturisesc...mi-e o pofta nebuna de sex...lipsa de 4luni..off tare-i greu...asa-mi trebuie daca n-am fost cuminte :-
garbo166389
Postat pe 22 August 2011 00:43
Multe intrebari....
iti raspund tot cu o intrebare...el chiar nu stie ca are HPV?
Axl_22
Postat pe 22 August 2011 00:53
fetiscano, azi e ziua ta...distreaza-te....

lasa cioacele...

nu detaliez, mi-am promis toleranta....
dor72_
Postat pe 22 August 2011 10:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MUNCA LA DOMICILIU 1 De la: garbo_487603 14 Aprilie 2018 13:44
Îmi place sexul la Nebunie 2 De la: garbo_493900 4 Decembrie 2018 20:40
buna ziua 1 De la: maxalina 7 Octombrie 2012 16:41
:| 11 De la: cricat 24 Februarie 2011 09:47
Sunt eu dobitoaca...sau restul lumii e nebuna?? 124 De la: Rotty 23 Septembrie 2014 09:06
Setari Cookie-uri