avorturi nedorite

De la: tutankhamon, la data 2009-12-18 22:36:20serios??? si atunci ce cauti pe aici mai travestitule??? ca nu vei avea parte decat de calcari in picioare si fraieriri....nu ai spus tu ca suntem niste inculti toti??? si niste tampiti??? si niste psihopati???
Pai doar de cei care ma jignesc...Eu nu am nimic cu oamenii care vorbesc frumos si nu ma necajesc....Mie nu imi place ironia....De asta reactionez asa,,,sunt sensibila
garbo027119
Postat pe 18 Decembrie 2009 22:37
irinuco,

pe pariu ca nu s-a nascut inca barbatul pe care sa-l poti suporta?
ai mari probleme de acomodare in viata asta fato.... priveste-te in oglinda si jeleste-te.
mcrinelam
Postat pe 18 Decembrie 2009 22:38
vai tu...esti asa sensibil/a ...florinucule.....ca un maracine.....
tutankhamon
Postat pe 18 Decembrie 2009 22:39
crinela....vezi ca irinuca ii barbat...in travesti...ai grija....
tutankhamon
Postat pe 18 Decembrie 2009 22:39
Poate atii suporta sa li se vorbeasca asa...Dar eu nu suport sa mi se vobeasca pe ton poruncit,sau sa mi se ordone ce sa fac...Doar la munca mi se spune ca sa fac,,,dar aici primesc bani.....Dar mi se vorbeste frumos pt ca am spus ca plec...Pt ca eu am nevoie de bani,,dar am nevoie si de respect...Ca sunt obisnuiti ca alti romani,,tac ca sclaviii.Pt bani fac oricee,nu au un pic de mandrie...Ca se lasa calcati in picioare si tratati ca sclaviii.De asta suntem si luati de prosti
garbo027119
Postat pe 18 Decembrie 2009 22:40
ce-o fi....la el/a sa fie ca tot tampit/a e!!!
mcrinelam
Postat pe 18 Decembrie 2009 22:41
De la: mcrinelam, la data 2009-12-18 22:38:33irinuco,

pe pariu ca nu s-a nascut inca barbatul pe care sa-l poti suporta?
ai mari probleme de acomodare in viata asta fato.... priveste-te in oglinda si jeleste-te.
Depinde ce acomodare....Tu nu stii ca cine se aseamana se aduna....Eu nu ma pot impaca bine cu oameni fara caracter...Ceea in romania mai sunt foarte putini....De aia cu foarte putini ma impac
garbo027119
Postat pe 18 Decembrie 2009 22:42
De la: garbo027119, la data 2009-12-18 22:40:44P....Pt bani fac oricee,.De asta suntem si luati de prosti



uite cum te dai tu de gol ce meserie practici tu pe acolo pe unde esti....
tutankhamon
Postat pe 18 Decembrie 2009 22:42
De la: mcrinelam, la data 2009-12-18 22:41:11ce-o fi....la el/a sa fie ca tot tampit/a e!!!
Pai eu ma impac bine cu oamenii care gandesc ca mine....Au principiii,vorbesc frumos,snt corecti....Cu smecherii nu ma impac bine,,
garbo027119
Postat pe 18 Decembrie 2009 22:43
bun ok...nu-ti plac oamenii fara caracter.....si la ce mai bantui pe aici??? ca nici unul nu avem nici caracter, nici moralitate....ce-ar fi sa cauti tu astea in alta parte??
tutankhamon
Postat pe 18 Decembrie 2009 22:44
De la: tutankhamon, la data 2009-12-18 22:42:35
De la: garbo027119, la data 2009-12-18 22:40:44P....Pt bani fac oricee,.De asta suntem si luati de prosti



uite cum te dai tu de gol ce meserie practici tu pe acolo pe unde esti....
Am spus ca alti romani,,,pt bani fac orice si se lasa tratati ca niste sclavi....Eu nu ma las calcata in picioare,chiar daca am nevoie de bani ca sa pot supravetui....Dar eu am nevoie si de bani dar si sa fiu respectata...Pt ca eu nu sunt sclava
garbo027119
Postat pe 18 Decembrie 2009 22:45
De la: tutankhamon, la data 2009-12-18 22:44:02bun ok...nu-ti plac oamenii fara caracter.....si la ce mai bantui pe aici??? ca nici unul nu avem nici caracter, nici moralitate....ce-ar fi sa cauti tu astea in alta parte??
Pai voi va baga-ti in seama....Ca eu nici nu ma scriu voua...Eu scriu cu alti oameni,care doresc eu....dE PARCA V-AM BAGAT EU IN SEAMA
garbo027119
Postat pe 18 Decembrie 2009 22:46
iar va pierdeti timpul cu tampita asta ?
la ce dreaq ii mai dati replica ?
Anouk
Postat pe 18 Decembrie 2009 22:46
florinucooo...pai daca nu ne bagi in seama.....si nu te intereseaza de noi, la ce mai intri pe aici, baiete???
tutankhamon
Postat pe 18 Decembrie 2009 22:49
De la: tutankhamon, la data 2009-12-18 22:49:28florinucooo...pai daca nu ne bagi in seama.....si nu te intereseaza de noi, la ce mai intri pe aici, baiete???
Eu nu intru pt voi.....Crede-ti ca a-ti merita ca la cineva sa le pese de voi? Doar la Dumnezeu le pasa la oamenii rautaciosi ca voi
garbo027119
Postat pe 18 Decembrie 2009 23:29
bun...ok...si...totusi...pentru ce intri pe aici????
tutankhamon
Postat pe 18 Decembrie 2009 23:30
totul o sa fie bine...nu iti pierde speranta.. ...Gandurile astea negre si stresul nu te ajuta deloc ba din contra..:(...gandeste pozitiv!
crystynush
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:20
Vreau sa te ajut prin atrage-ti atentia #1 corpul tau a dovedit ca esti fertmila nu se pune problema ca nu vei mai ramine gravida normal ca va trebui o perioda de timp #2 lumea asta moderna in care traim e plina de tocsicitate ,poate fi atitea exemple ;nu stiu cu ce te-ai incalzit dar carbuni si focul e o solutie ,apa nefiltrata ,cit despre natura corpului tau tre sai multumesti ca nu se stie ce copil anormal ai fi adus pe lume daca corpul nu a respins din natura lui avind 100% de motive , zi mersi ca ai ramas sanatoasa intreaga si vei avea timp sa aduci pe lume ceilati copilasi.De ce iti spun asta si par obraznica pt pe timpul lui Ceausescu femeile nu aveau dreptul de ingrijire ca acum si uite asa sora mea de la un avort idiot a ajuns pe mina DR; care i-au facut transfuzi cu un singe bolnav de hepatita B si sufera de acus 20 ani acum nu mai stim ce sa facem e in ultimul grad , asa ca fati mai bine analiza la sige daca totule e ok nu te mai plinge si cai Dumnezeu sau NATURA in ce rezi tu te-a salvat esti in viata , fa un regim sa te intaresti incepe un sport uita revino total si anul viitor pe vremea asta o sa fii gravida fara probleme scumpeteo multuneste la ce ai ca vei primi mult mai mult daca te caesti si nuti place u vei primi nimik ASTA E SECRETUL SI CIND FACI BEBEUL CELELALT GINDESTETE LA MINE AM 3 SI SINT SANATOSI TUN MAI CA UN MUNTE SI EU SINT PITICA PE LINGA EI OK SUCCES SI GATA CU BOCEALA PUTERNICA SI LA TREBA .
garbo082991
Postat pe 20 Ianuarie 2010 17:37
De la: garbo027119, la data 2009-12-18 23:29:33
De la: tutankhamon, la data 2009-12-18 22:49:28florinucooo...pai daca nu ne bagi in seama.....si nu te intereseaza de noi, la ce mai intri pe aici, baiete???
Eu nu intru pt voi.....Crede-ti ca a-ti merita ca la cineva sa le pese de voi? Doar la Dumnezeu le pasa la oamenii rautaciosi ca voi



UITATI-VA-TI!!!la ea, cum scrie acestea:
crede-ti ca a-ti merita ...
se "inrosi"romanutza de necaz...
LILO
Postat pe 20 Ianuarie 2010 17:43
u vorbesti serios?cineva se bucura ca u ai pierdut sarcina?poi ce fel de oameni sunt aceia care se pot bucura de suferinta altora...de fapt cred ca nu sunt oameni doar niste animale cu chip uman!u ar trebui sa-ti faci niste controale medicale serioase ca sa fii sigura ca asta nu se va mai repeta!si ai multa grija de tine si nu te mai uita in gura lumii!ceea ce conteaza este sanatatea ta si incearca sa fii mai optimista pentru ca va fi totul ok pana la urma!mult succes...
evelyn30
Postat pe 21 Ianuarie 2010 00:47
MAI DA RAI SI GREI DE CAP SINTE-TI TOATE NUMA CUM VRETI VOI NU WALA?
NUI NEVOIE NUMAI DECIT CA TOTI SA AVEM COPII LA VIRSTE NEPOTRIVITE SAU SA FIM MURITORI DE FOAME SI SA AVEM COPII SINTEM LIBERI CA FIECAR
SA TRAIM DUPA REGULILE CARE DORIM ATITA TIMP CIT NU SUPARAM PE NIMENI
SINT ATITA COPPI CARE TREBUIE SAI ADOPTAM IN ORRFELINATE SAU TARI CU DEZASTRE CUM E HAITI AZI DEJA IN CANADA SAU ADUS BEBELUS DE SUB DARIMATURI SI OAMENI CAREAU FOST IN TIMPUL CUTREMURULUI ACOLO SAU ALLES CU COPII ACUMA LUPTA CA GUVERNUL SA LE APROBE ACTE ASA CA NUI SINT BUNI SAI FACA ALTI SAI CREASCA SI GATA INTR-UN FEL SAU ALTUL NE
FACEM DATORIA OK
garbo082991
Postat pe 21 Ianuarie 2010 18:11
nu te mai invinovati singura ca gresesti, asa a fost sa fie sa nu crezi ca dac s-a intamplat asa esti vinovata tu,nu a fost sa fie dar tu i-ti faci rau singura si asta te-ar putea afecta serios pe viitor,stii ca e o vorba?"de ce tie frica nu scapi'"va fi bine ai sa vezi am trecut prin asta de 2 ori
alexxya
Postat pe 2 Februarie 2010 17:48
draga mea am citit cu intarziere despre avortul spontan prin care ai trecut..sincer imi pare rau. sotul meu este medic ginecolog si eu psiholog...si cu mare drag ne poti contacta sa stam de vorba in privat. nu te costa nimic sa vorbim...doar un pic de timp. sa ai incredere ca totul va ok e primul pas ...de restul se ocupa Dumnezeu. cand te vei decide ..daca doresti binenteles ...imi dai un reply si vorbim.toate cele bune
crina_maarouf
Postat pe 8 Februarie 2010 02:24
Buna,sfatul meu urmatorul:stiu de la ginecologul meu ca acum organismul tau este pregatit,si vei ramane usor insarcinata,si vei pastra copilul,nu lasa sa treaca multe luni,caci vei ramane mai greu insarcinata mai tarziu.
Cat despre bebe pierdut,sa stii,imi pare foarte rau,dar natura face ce este mai bine,adica tot medicul meu ginecolog mi-a spus,cand am patit si eu asta,ca daca ovulul fecundat are o problema,voi avea avort spontan.
Exista vitamine pentru femeile care vor sa ramana gravide,care contin acid folic,sau vitamax,una la 3 zile,asa cum scrie in prospect,intaritoare.Concentreaza-te pe refacerea ta acum,intareste-te,si psihic,cu ganduri optimiste,si fizic,prin alimentatie si miscare,ca sa fii si mai pregatita pentru urmatoarea sarcina.Concentreaza-te pe viitor,si va fi bine.
daniilia
Postat pe 9 Februarie 2010 22:19
Incearca sa nu te mai gandesti la rau, ci ca va fi bine. Cum spunea cineva mai sus, preocupa-te acum de refacerea ta, si intareste-ti si moralul, trebuie sa crezi ca va fi ok Fii optimista! Nu ai motive contrare.

http://verze.ro
simtul umorului nu a murit
blue_dream
Postat pe 9 Februarie 2010 22:30
dream, tu ai pierdut vreodata vreo sarcina ?
chestia asta cu ganditu' pozitiv nu iti iese intotdeauna, sa stii
poti sa ramai cu o depresie de nici nu mai stii cum te cheama
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Februarie 2010 22:35
YUBYTYK eu am la aprope 39 de ani 3 sarcini pierdute la activa , ultima acum in cot 2009

adca faci analize riguroase si sau tratament cu progestron infinal vei resusi atata timp cat doctorul stie ce sa iti dea ca tratament

nu situ ce varsta ai dar nu are sot sa iti pierzi speranta ...ai toata viata inainte atata timp cat esti sanatoasa ai vointa si rabdare
cinezee
Postat pe 14 Februarie 2010 13:45
inca ceva parerea mea a gandi pozitiv si a privi inainte este cea mai buna solutie

nu are rost sa iti faci n ganduri ptr ce a fost
cinezee
Postat pe 14 Februarie 2010 15:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cursuri engleza copii timisoara 1 De la: garbo_411140 27 Aprilie 2015 08:04
ma ajuta cineva????????????????????????????????????????? 6 De la: charmelen 1 Februarie 2012 17:24
Carti de dezvoltare a inteligentei 57 De la: garbo_1502 30 Noiembrie 2015 15:40
De la ce varsta incepem studiul unui instrument? 2 De la: clubul_de_muzica 28 Septembrie 2016 12:54
mamici,bunici,matusi,de prescolari.... 25 De la: chanty 28 Septembrie 2010 23:27
Setari Cookie-uri