Te iubesc,dar nu pot sa te astept!!

Ne stim de un an ,suntem impreuna de cateva luni,toate bune si frumoase...
Cu 2 seri in urma imi zice:

" ca decat sa am o relatzie la distantza cu o fata care o iubesc mai bine o opresc ..shi cand vine in tara o reiau ..!!
akum tu o sa crezi alte chesti ca mi-am facut eu pe vreouna pe`aici shi deastea..!! deci nu tu esti singura fata pe care o iubesc..!! shi deasta fac asa..!! eu ash vrea sa iti zic ca vreau sa ne despartzim pana cand vi tu akasa..!! dar totushi nu vreau asta..!! ca te iubesc..!! dar nici sa te stiu akolo nu pot pt ca ma gandesc la ce`i mai rau ..daca vreodata o sa te hotarasti ... sa vi in tara si sa ramai ...
shi vrei sa mai fim impreuna shi nu iti gasesti pe altu pe`akolo ..!! sa sti ca eu te astept..!! dar ..asa nu mai pot sa continui ..!!" asta e ultima discutie cu el de ieri
...
Voi ce credeti ?
Mersi
blaa
Postat pe 10 Decembrie 2009 22:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ATI MAI VAZUT VREO SEFA DE PROMOTIE CARE SA NU FI ABSSOLVIT LA FINAL ANUL? 9 De la: quasaria 5 Aprilie 2010 22:18
Cum ajungi la sufletul unei femei frumoase 117 De la: garbo265966 17 Ianuarie 2013 20:33
gust amar-o poveste neobisnuita 18 De la: violett 5 August 2009 12:45
FEMEILE ! DE ZIUA LOR,CIT DE ATENTI SUNT BARBATII ? 7 De la: IOANIDE 5 Martie 2012 19:54
95 LA SUTA DIN BARBATI SUNT FARA CARACTER..sau mai degraba 99 la suta fara caracter si doar 1 la suta este cumsecade 68 De la: roramona 5 August 2011 04:42
Setari Cookie-uri