Deruta...

reyo,mami....

de ce sa nu-i ce ai scris matale acolo?!?

preciouss
Postat pe 22 Noiembrie 2009 21:18

o facem cavaler(a). ca amu mi-o ia de gat pe fata in apararea principiilor.
bluelight
Postat pe 22 Noiembrie 2009 21:20


TULAI !!
melanie
Postat pe 22 Noiembrie 2009 21:23
bineinteles ...e permis sa te faci de rahat intr-un mod sinistru tocmai fata de ala pe care l-ai tratat ca pe o carpa.
Keep on the good work.
quasaria
Postat pe 22 Noiembrie 2009 21:55
bluelight
nu am lasat sa se inteleaga ca am ceva cu fata.Ce te face sa crezi ca as sari la gatul ei?!Nu trebuie sa doresti moartea dusmanului,poti sa te porti in asa fel incat sa si-o doreasca singur!
garbo044048
Postat pe 22 Noiembrie 2009 22:51
reyyo ...
nu ti-a spus nimeni, mami, sa nu mai stai in preajma noastra?
ca iote cum te-ai stricat si matale!

bre, cotzofenelor, ati stricat fata ceea, bre! preci, quasario, blue, melanio...
iote cum a ajuns sa vorbeasca...
ready_vivus
Postat pe 22 Noiembrie 2009 22:58
noi am stricat-o si matalutza aplauzi, bravos !
melanie
Postat pe 22 Noiembrie 2009 23:00
mda, ne-am prins si noi ca s-a stricat... De la distantza.
quasaria
Postat pe 22 Noiembrie 2009 23:04
imi pare rau ca te des_amagesc 048, da' era vorba de gatu' lu matale.
nici nu putea fii altfel, ca n-am vazut sa ai principii.
bluelight
Postat pe 22 Noiembrie 2009 23:05
deruta, ce mai incoace si incolo
panty_C
Postat pe 22 Noiembrie 2009 23:08
asta vroiam sa zic si eu.
48, blue nu vorbea cu tine
melanie
Postat pe 22 Noiembrie 2009 23:09
De la: ready_vivus, la data 2009-11-22 22:58:43reyyo ...
nu ti-a spus nimeni, mami, sa nu mai stai in preajma noastra?
ca iote cum te-ai stricat si matale!

bre, cotzofenelor, ati stricat fata ceea, bre! preci, quasario, blue, melanio...
iote cum a ajuns sa vorbeasca...


Ready vivus..nu vorbesc asa decat atunci cand apar principiile... si aici era cazul..in rest eu sunt o eleganta :-))
reyya
Postat pe 22 Noiembrie 2009 23:28
reyyo, tocmai d-aia, mami, din motive de eleganta!

Mel, pe voi va aplaudam pentru profesionalismul de care ati dat dovada si pe reyya pentru tenacitatea cu care a invatat in scurt timp "principiile de drept" pe aici
ready_vivus
Postat pe 22 Noiembrie 2009 23:37
Tenacitatea o tineam in maneca ready vivus pentru situatii de exceptie..cum spunea ,,domnisoara"( ca sa fiu eleganta desi ...) cu topicul ,,in dragoste si in razboi totul e permis" Eu zic ca-n dragoste nu-i chiar totul permis ( sunt chestiuni care tin de ,,coloana vertebrala":-) dar uite ca-n razboi sunt de acord ..e totul permis..alaturi de ,,principiile de drept"
reyya
Postat pe 22 Noiembrie 2009 23:43
draga mea,yo zic sa nu te mai framanti atata si odata ce ai pus capat relatiei sa lasi baiatul ala sa.si vada de viata.de ce.i rasucesti cutitul in rana?sincera sa fiu ti se potriveste proverbul ala romanesco-taranesc: "uite p..a, nu e p..a".hai devino serioasa si responsabila de faptele tale!!!
cosmina12
Postat pe 23 Noiembrie 2009 00:18
Nope..a precizat 048 ca ,, a recuperat ceea ce iubea" ,,ceea ce " este un pronume relativ , fara forma personala :-) Vezi cat te tine 048 :-)
reyya
Postat pe 23 Noiembrie 2009 00:38
De la: garbo044048, la data 2009-11-22 20:24:02reyya,in razboi si dragoste totul este permis!



aaaa,ai citit,de curand,ULTIMA NOAPTE DE DRAGOSTE SI PRIMA NOAPTE DE RAZBOI,tot e bine,iti plac scriitorii rusi?
allexanndrra
Postat pe 23 Noiembrie 2009 05:44
De la: garbo044048, la data 2009-11-22 22:51:56bluelight
nu am lasat sa se inteleaga ca am ceva cu fata.Ce te face sa crezi ca as sari la gatul ei?!Nu trebuie sa doresti moartea dusmanului,poti sa te porti in asa fel incat sa si-o doreasca singur!




esti de-a mea,diabolica domnisoara!te astept ....la caldurica....apartament ,cu smoala 5 stele,direct in piscina!sau vin eu sa te aduc in imparatia mea,derutata domnisoara? te astept cu drag Alexa
allexanndrra
Postat pe 23 Noiembrie 2009 05:59
offf, sarmanul camil petrescu, cum a ajuns el "tavarisci"...
pik_nik
Postat pe 23 Noiembrie 2009 06:02
De la: pik_nik, la data 2009-11-23 06:02:47offf, sarmanul camil petrescu, cum a ajuns el "tavarisci"...




daca asteptai si nu te grabeai ca fata la maritat,citeai continuarea,despre scriitorii,dar a sunat telefonulsi am trimis repede mess.asculta chiar crezi ca fac greseli de dragultau,sau nu ti-au placut poeziile mele?asteapta ca ii voi scrie si continuarea cu scriitorii rusi si,si cum sa faci pe altul sa isi doreasca singur moartea.sau tu nu ai citit/.vezi ca tot raulpe cere mi-l doresti,total gratuit,tise va intoarce curand.cand ti se va intampla,ceva nu prea bun,sa te gandstica esti in postul craciunului .cand toti asteapta sa sarbtoreasca nasterea celui ce propovaduia fata de aproapele tau.ok e chestie de simt!Alexandra
allexanndrra
Postat pe 23 Noiembrie 2009 06:34
celui care propovaduia iubirea fata de aproapele tau,ca seaman,pt a nu se interpreta.completare pt Pik.
allexanndrra
Postat pe 23 Noiembrie 2009 06:40
bai, tu ori esti proasta, ori esti proasta!
chiar daca te refereai la dostoievski, romanul era razboi si pace, nu razboi si dragoste, plutaso
pik_nik
Postat pe 23 Noiembrie 2009 06:40
e clar, esti bata
ai avut timp suficient sa ma corectezi, daca stiai unde
scuze, tavarisci tolstoi!
pik_nik
Postat pe 23 Noiembrie 2009 06:49
Lasa, mai, fata, ca e dimineata, si apoi... ce ti-e Tolstoi, ce ti-e Dostoievski, nu-i asa Aleho?!

Si ce daca n-a citit? Poate a asteptat ecranizarea...

Bravo, alehutzo! Bag-o p'aia cu religia, doar stim toti ca e artileria ta grea. Sa nu ne dezamagesti fetita!
garbo_C
Postat pe 23 Noiembrie 2009 06:56
De la: allexanndrra, la data 2009-11-23 05:44:20
De la: garbo044048, la data 2009-11-22 20:24:02reyya,in razboi si dragoste totul este permis!



aaaa,ai citit,de curand,ULTIMA NOAPTE DE DRAGOSTE SI PRIMA NOAPTE DE RAZBOI,tot e bine,iti plac scriitorii rusi?



repet ce am scris dupa ultima virgula,iti plac scriitorii rusi,de unde ai preluat ,chestia cu faptul ca poti sa-ti faci dusmanul sa isi doreasca moartea/citesti ezoterism,cumva/uite daca te pasioneaza,iti pot trimite,ce anume sa citesti.chiar voi cauta ,daca iti place subiectul.am citit ce ai scris,in interventiile tale.interesante puncte de vedere.insa lipseste dominanta;de ce ti-ai parasit iubitul si ce este mai important,nu iti mai face griji pt iubirea lui pt.tine.daca v-ati impacat,nu ai primit inca raspunsul/crezi ca te primea in viata lui iarasi,ca sa aibe cine sa il paraseasca iar?Alexa
allexanndrra
Postat pe 23 Noiembrie 2009 06:56
pik_nik
Postat pe 23 Noiembrie 2009 06:58
De la: pik_nik, la data 2009-11-23 06:40:58bai, tu ori esti proasta, ori esti proasta!
chiar daca te refereai la dostoievski, romanul era razboi si pace, nu razboi si dragoste, plutaso




nu nu ma refeream la razboi si pace,si te rog sa iti revizuiesti cv.poti vb cu cineva mai ales cu cel care tu il consideri"dusman"virtual,cat mai civilizat tocmai pt a ii face dovada,"superioritatii"tale ,in comportament.dar in fine e chestie de bun simt,pe care sunt sigura ca il ai,dar bravada ta pt a arata ,altora ce barbat galant esti,te face sa uiti ca respectul pt altii este egal cu respectul de sine.poti sa iti exprimiparerile intr-un mod civilizat si fara a critica gratuit ,persoane pe care nici nu le cunosti.priveste in adanculconstiintei tale si ai sa vezi ca tu nu esti asa cum vrei sa pari aici,mai ales ca esti un om citit si iti plac artele,poezia ....
allexanndrra
Postat pe 23 Noiembrie 2009 07:09
Asa, asa... sa-si revizuiasca cv-ul!
garbo_C
Postat pe 23 Noiembrie 2009 07:13
da da...sa-si mai puna cativa ani la vechime acolo.....ceva studii in plus, ca vorba aia...da bine la cv
nelly05
Postat pe 23 Noiembrie 2009 07:20
De la: pik_nik, la data 2009-11-23 06:49:45e clar, esti bata
ai avut timp suficient sa ma corectezi, daca stiai unde
scuze, tavarisci tolstoi!




nu ma intereseaza,dragutele tale expresii,nu tin sa continui discutia,cu astfel de barbati,nu ma obliga sa imi spun si eu parerea despre modul tau de a te purta cu o femeie.tu crezi ca eu citesc,tot ce scrie cineva,ca sa imi umplu capul cu lucruri negative/nu,eu in timp ce citesc la repezeala ,esenta,imi continui ,studiul ,sau ce am eu de facut.am ceva mai bun de facut
pik,crede-ma decat sa invat pe unii cum sa se poarte si pe altii cultura mea,caci noi doi ne deosebim prin cultura.sper ca esti atat de inteligent si intelegi ca nu e vb de cunostinte capatate in timpul scolarizarii.cultura are si alte conotatii.
allexanndrra
Postat pe 23 Noiembrie 2009 07:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajotor! 16 De la: garbo_431210 19 Aprilie 2016 19:19
TRUCURI DE IMPACARE 67 De la: Thor_again 26 Septembrie 2010 16:05
Poate sa ma ajute cineva ? 13 De la: garbo_415734 11 Octombrie 2015 10:46
Ce credeti despre asta? Vi s-a intamplat? 230 De la: eu_vio 1 Iulie 2010 13:03
Acum ce sa fac? 81 De la: eu_geminy 28 Octombrie 2010 20:33
Setari Cookie-uri