Deruta...

dap... pacat!
garbo_C
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:36
fleurdelis
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:37
fleur, te simti bine, scumpo?
garbo_C
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:38
GARBO 048 dar ce trebuia sa faca baiatul dupa despartirea de tine?? Sa te astepte , sa viseze , sa creada..ca poate candva te vei intoarce la el sau cum?? Viata merge mai departe..dar ceea ce faci tu acum , stricandu-i relatia cu cealalta tipa nu e fairplay..odata ce tu ai plecat , nu ii strica celeilalte posibilitatea de a fi cu el , tipa nu are nicio vina . Daca ai plecat a fost decizia ta..iar faptul ca el s-a racit de tine este corect..ce-ar fi trebuit sa faca...??!!
reyya
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:40
cometariul meu ramane valabil..cu o adaugire, te porti ca un copil rasfatat..

bucura-te de ce ai, nu fi vanitoasa..cauti pete in soare ori te-alinti.
barbati nu sunt prosti, fetita, daca nu vroia sa se intoarca la tine, n-o facea, fii sigura de asta.

e bine, totusi, sa nu te joci cu focul, data viitoare s-ar putea sa bati la usi inchise, daca iti bati joc.
melanie
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:44
haidi, bre, tot la facatura asta sunteti?
ready_vivus
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:44
reyya....poate fata vroia la manastire...cu el staret.....
tutankhamon
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:45
incep sa ma intreb ce m-ar putea determina sa ii dau unuia 30 de sms-uri... la care nu raspunde, ca sa "reusesc" ca in final sa imi raspunda la apel?!
Si sa mai fiu si fericita dupa chestia asta?

'ai de viata asta....
quasaria
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:46
d-apai cum sa ma simmt?? rad de nu mai pot nici vorbii multzam de-ntrebare
fleurdelis
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:47
...usurel sa intaleaga si moa: el umplut galeata de lapte si miere...ea dat cu chisoarele si varsat galeata...el cautat o alta galeata sa puie lapte...ea intors, strans cu ferasu si pus in gheleata laptele de pi jos...
...e grele, mamicule....
daria_
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:49
Q, ambitia..
melanie
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:52
ambitia nu actioneaza invers? Nu-l sun nici daca mor?
quasaria
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:53
ce-mi place mie-n toate povestile aistea....e ca numa ei au ceva de oferit...si elle-s toate numa neshte proaste c-or varsat galeata, musai numa cu lapte si cu miere....altceva nici n-avea'n ea galeata aia
fleurdelis
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:53
pai da' nah, noi acum analizam dupa datele problemei.
Femeia asta a spus: ca aveau o relatie frumoasa.
Doar nu ne-om apuca sa inventam ca o fi fost si 480 sau cum cheama vreo maltratata....
quasaria
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:57
Q, ba da...dar aici cred ca a vrut sa stie cat " ascendent" are asupra tipului..chestie de putere, asta dupa cum a expus faptele

"Nu sun nici daca mor" ala, actioneaza cand esti ranita in orgoliu, ori sentimente..
melanie
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:57
...crez ca i-a tremis 30 de sms-uri ca erau grates...l-o sunat dupe ce i-or entrat menutele gratuite....
....desteapta fata dise sa cheltuie banii....
daria_
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:57
dariuto, si tu o luasi pe ulei, mami?
inseamna ca suntem doi?

048, daca tot m-ai cautat pe la profile, hai sa-ti spun si io: lasam la o parte faptul ca nu cred o iota din ce ai spus. As vrea sa-l vad eu pe ala pe care il lasi cu ochii insoare asa, netam-nesam, pleci la mama dracului (apropos, stii ce inseamna 2000 de kilometri distanta de Bucuresti?), te intorci dupa nu stiu cat timp, ca vorba aia, te-ai intors barbata din armata, nu? La care el, papagalu', ce face? Isi abandoneaza in garaj noua achizitie, Audi A6 de 150 de cai putere si se intoarce la VW Golf 1 ponosit, de 50 de cai putere, ca, deh, nu mancase destula umilinta, ii mai trebuia...

Daca totusi e adevarat ce ai spus, atentie mare: s-ar putea ca totul sa fie o dorinta de razbunare, dupa cum la fel de bine s-ar putea ca prostul sa te si iubeasca. Dar, atentie, repet: DACA ceea ce ai balmajit tu aici este real (ceea ce, ti-am mai spus, eu unul ma indoiesc )
ready_vivus
Postat pe 22 Noiembrie 2009 00:57
fleur, trezeste-te, mami!
aloo! ai ajuns la destinatie!
matale ce dreaq citesti? de unde si pana unde a reiesit ca ar mai fi fost si "altceva" in galeata aia?

iaca, EA a spus cu manuta ei ca EL avea de oferit...
ready_vivus
Postat pe 22 Noiembrie 2009 01:00
ready,

eu cred ca e foarte probabil. Sa nu uitam ce bine ii pica unui barbat sa fie sedus si abandonat.. .
Cre' ca nu conta Golfu', conta sa iasa din situatia asta umilitoare. Dupa ce iese din situatie, vede el ce face. Isi aminteste de Audi-ul din garaj, eventual. Da' cu orgoliu' curat si placut uscat.
quasaria
Postat pe 22 Noiembrie 2009 01:01
..vivus, m-o scapat mamuca in scaldatoare
..nu te bucura dejaba ca nu suntem numa doi...e mai mult
...io cred ca esti supi pe pasopt ca te-o catat doar la profil
daria_
Postat pe 22 Noiembrie 2009 01:01
mamaa...da ce atent v0ati facut voi lectiile!!! eu dupa teapa ce am luat-o cu irinuca...descopar ca-i mai amuzant asa cu totpicele luat de la final spre inceput
fleurdelis
Postat pe 22 Noiembrie 2009 01:03
dario, cum le stii matale pe toate!
da' nu-s chiar suparat pe ea, mami, ca am trecut demult de stadiul ala cu Golf 1 la poarta
ready_vivus
Postat pe 22 Noiembrie 2009 01:04
bre...pe mine ma scuzati acuma da....da io ma-ndoiesc tare de tot k numa lapte si miere o fost acoloo si ea io dat papucii. zic si io
fleurdelis
Postat pe 22 Noiembrie 2009 01:06
noi ne-am raportat strict la ce a spus..nu cautam, ce nu e!
melanie
Postat pe 22 Noiembrie 2009 01:08
floareo, pai ce faci mami? ai terminat semintele pe margine si amu dai in noi cu presupusu'?

pai ce facem aici, bre, dezvoltam telenovele? care cum i se scoala neuronu mai toarna o idee?
ready_vivus
Postat pe 22 Noiembrie 2009 01:09
Eu cred ca aparuse o alta ,,prioritate " intre timp :-)
reyya
Postat pe 22 Noiembrie 2009 01:09
fleur si tu tot de la coada iei toapicele????? si eu......
tutankhamon
Postat pe 22 Noiembrie 2009 01:09
..love, mi-o zas mamuca ca (cacofonie ententionata pt. gica contra)isista in borcan un rand di miere, unu di rahat.....probabil ca o ajuns si la olecuta di randu doi...

...nu conteaza di undi apuci toapicu - tot la secs ajungem....
daria_
Postat pe 22 Noiembrie 2009 01:10
iote, macar Tuth recunoaste, da' tace din gura si nu gaseste tot felul de dejectii prin laptele si mierea aia...
ready_vivus
Postat pe 22 Noiembrie 2009 01:11
ai mai tuth da zi si tu....da parca ce...are rost??
fleurdelis
Postat pe 22 Noiembrie 2009 01:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce profesie v-ati alege? 55 De la: Thor_again 4 Mai 2011 14:07
si totusi inca nu pot........ 92 De la: garbo172629 18 Octombrie 2010 18:29
Clocotesc de o iubire bolnava 49 De la: SAL 27 Decembrie 2011 17:07
Cum v-ati petrece ultimii 2 ani din viata? 6 De la: bluelight 10 Noiembrie 2009 21:32
la ce sa astept? 19 De la: scumpa31 15 Februarie 2011 08:51
Setari Cookie-uri