concurs-cel mai bun topic-aprilie 2010

eu propun sa facem un concurs lunar pt cel mai bun topic.alegem 1din trei.si dam si motivatia.eu propun primul topic pt concurs,"buna".un topic bun ca subiect,intamplare des intalnita in viata si bine descrisa.,femeile sa isi pastreze onoarea atunci cand sunt inselate.si felul cum descrie cea care a deschis topicul,ce a patit,dilema in care este pusa acum,ce sa aleaga.....dar cititi subiectul.eu il propun ca sa intre in concurs';garbo114452[initiatoarea topicului]

1 mesaj
Membru din: 25/04/2010
Postat pe: 25 Aprilie 2010, ora 22:41 Citeaza Raspunde

am si eu o poveste despre mine...sa`mi dati niste sfaturi va rog mult..numai stiu ce sa fac...

tin la un bayat de 3ani de zile 1jum am fst cu el pna m `am desp de el..pt k a gresyt...nu mai m`am impakt ku el ku toate k el a insystat am pus orgoliul in fata.stiu am gresyt..asta e.akm el e ku alta fata de 1an kiar dak tin la el nu am aratat j am stat 1an sg fara iubit..fara nimic..akm un prieten imi tot imi fakea avansuri j intr`un final am pus picioru in prag j am spus k nu mai vr sa sufar dp fostu..j stau cu bayatu asta de 4luni app 5 ji in ultimeele 2luni apar certuri continuu..tin la el dar...nuj ma gandesk la fostu j mie foarte greu...kteodata imi vine sa ma cert cu actualul degeaba ...j el krd k kam in ultima sapt sa kam saturat sa il tratez ku indiferenta..akm astazy sa plimbat ku o fata pe skuter j ma bufnit nervul :D j iam reprosat cu toate k nu prea am dreptulltotusi ne`am ciondanit ..am fkt glume ku el..ku palmele k ma oftika..ku fata sa suparat j neam certat f rau..nuj dak am fkt bne dar iam zis vrei sa ne desp..? j a sp k da..am sp bne dp 10min am plekt j dp 20 m`am intors ku fetele din nou akolo a vnt si el ...ji am vrt sa`mi repar greseala si il luam in brate il pupam..totusi dak ne desp sa ne desp frumos nu in certuri si..kesty sa nu ne mai dam buna pe strada..j pna la urma am plekt el fakea pe orgolosul kiar mia sp k o sa faka km fak eu sa fie orgolios....inainte sa plek iam sp pupa`ma..si nu a vrt j lam pupat eu ...dp ce ajung in fata blokului mia vnt o draonga la kap sal sun lam sunat si iam zis..,,vrei sa ne despartim spunem ka sa stiu''rasp lui a fst .. mi lasama ka vb maine k akm am nervi pe tine nuj ce vreau vb maine''am insistat j iam sp sami spuna a sp k nu stie k ma suna maine j am sp bne.....dati`mi si mie un sfat va rog mult...
alexxandra
Postat pe 26 Aprilie 2010 02:30
sa citim subiectul??? :-)Acest scris execrabil ..care nu are de-a face cu limba romana..este doar limbaj de mess. Ma bucur Alexandra ca esti atat de rabdatoare :-)
reyya
Postat pe 26 Aprilie 2010 02:42
De la: reyya, la data 2010-04-26 02:42:01sa citim subiectul??? :-)Acest scris execrabil ..care nu are de-a face cu limba romana..este doar limbaj de mess. Ma bucur Alexandra ca esti atat de rabdatoare :-)




reyya nu fi rea,tocmai de aceea facem acest concurs.in primul rand pt amuzament,adevarul ca e tare,eu am ras cu lacrimi,si apoi poate stimulam la scris,sa ne controlom mai des.ai ma am ras azi o zi intreaga de comentarile lui celleste.eu nici acum nu am inteles.
alexxandra
Postat pe 26 Aprilie 2010 02:56
pey mai insista :-)
reyya
Postat pe 26 Aprilie 2010 03:04
ce sa insist,ca iar plec ca regele,pe jos.a fost faina ziua de azi.am ras cu lacrimi.mai ales cu chestia lui celleste,'mai bine ne zicea -sa ne sara okii"
alexxandra
Postat pe 26 Aprilie 2010 03:11
,,adevarul e mereu dincolo de noi" :-)
reyya
Postat pe 26 Aprilie 2010 03:19
estela
Postat pe 26 Aprilie 2010 03:19
De la: reyya, la data 2010-04-26 03:19:16,,adevarul e mereu dincolo de noi" :-)




corect!
alexxandra
Postat pe 26 Aprilie 2010 03:21
Estela nu exista incorsetari decat in mintea noastra...asta am raspuns pe alt topic deschis de tine :-)
reyya
Postat pe 26 Aprilie 2010 03:21
eu votez cel mai tare topic "buna"
estela
Postat pe 26 Aprilie 2010 03:21
De la: estela, la data 2010-04-26 03:19:31



estela nu faci somnic?
alexxandra
Postat pe 26 Aprilie 2010 03:22
De la: estela, la data 2010-04-26 03:21:59eu votez cel mai tare topic "buna"




uraaaa,2 voturi...
alexxandra
Postat pe 26 Aprilie 2010 03:23
nu.ca am avut o discutie aprins,precum miile,cu "al meu",dar fara rost si mi-a trecut somnul.am intrat in depresie
estela
Postat pe 26 Aprilie 2010 03:24
dependenta de mamica lui se rezolva doar cu laptic , nu uita!! este un caz care nu ar trebui sa te preocupe sau nu vad de ce ar trebui! e irecuperabil, cunosc genul, timpul iti va confirma asta .
reyya
Postat pe 26 Aprilie 2010 03:26
De la: reyya, la data 2010-04-26 03:21:29Estela nu exista incorsetari decat in mintea noastra...asta am raspuns pe alt topic deschis de tine :-)
da.exista atatea incorsetari in mintea noastra incat cateodata se blocheaza si gata,ramane alba,nu mai gandim.important e sa ne revenim repede si sa luam decizia cea buna,dar unii(ex:eu)raman in alb.
estela
Postat pe 26 Aprilie 2010 03:30
si fumez.si iar fumez,si mi-e rau,si ma gandesc,dar nu ma ajuta mintea deloc.zic doar:inca o experienta a vietii din care trebuie sa invatam si din care trebuie sa iesim triumfatori.nu-i nimic.am ajuns jos,o luam de la capat.
estela
Postat pe 26 Aprilie 2010 03:35
offff barbatii...de aceea de cand mi-a murit al doilea sot,italianul,un om extraordinar.observ ca in afara de actualul meu prieten,care pleaca mereu in misiuni,restul parca au luat-o razna.bine ,eu am o mare ura pe tatal baiatului.ungurul.dar ce nu m-a omorat ,m-a intarit.mi-am distrus tineretea cu un ihhhhhhhh,mie sila.cui i-am dat eu floarea mea.
alexxandra
Postat pe 26 Aprilie 2010 03:45
De la: Alexxandra, la data 2010-04-26 03:45:28offff barbatii...de aceea de cand mi-a murit al doilea sot,italianul,un om extraordinar.observ ca in afara de actualul meu prieten,care pleaca mereu in misiuni,restul parca au luat-o razna.bine ,eu am o mare ura pe tatal baiatului.ungurul.dar ce nu m-a omorat ,m-a intarit.mi-am distrus tineretea cu un ihhhhhhhh,mie sila.cui i-am dat eu floarea mea.


Tineretza... floarea ta ...ce pacat !
Dar ...inteleg ca e vorba de doi soti ,un italian si un ungur ?
ica2
Postat pe 27 Aprilie 2010 19:40
icutza,

ce-i maica cu tine p-acilea?...

a!
hei SC!!!
vezi nenica ca ramanem blocati de la reclamele astea...
iasomia
Postat pe 28 Aprilie 2010 16:36
lasa iaso... daca te blochezi te ajut eu sa te deblochezi,numa sa nu te prinzi p,acilea
estela
Postat pe 29 Aprilie 2010 04:45
Si?a trecut apilie.care-i cel mai bun topic pana la urma?
estela
Postat pe 4 Mai 2010 02:58
deci...aaaaaaa.....m-am mai gandit.....votez si eu acest topic...pentru categoria ......asa nu limba romana.....jalnic....si pun pariu fetelor, pe ce vreti voi, ca analfabeta asta va ajunge la miami beach intr-o vila cocheta, aruncandu-ne noua cojile ei de seminte....
tutankhamon
Postat pe 5 Mai 2010 00:33
Deci:prost sa fii,noroc sa ai.
estela
Postat pe 5 Mai 2010 07:08
mama, mama ce e acolo! nici nu am reusit sa citesc, dar sa inteleg! vrea un sfat? sa invete limba romana!
garbo032726
Postat pe 30 August 2010 23:05

asa lipsa de logica si stupizenie mintala, rar intalnesti

pasul 1.cica sa alegem cel mai bun topic scris in decursul unei luni. ok. se alege topicul si ni se da si motivatia: e bine scris, e un subiect interesant, descrierea intamplarii este nemaipomenita, sublima chiar.numai in capul unei vuvuzele ar fi fost ceva pentru ca fiindca bun de exemplu



pasul 2. reya atrage atentia asupra modului in care e scrisa postarea aceea laudata si apreciata de vuvuzela. o postare fara cap si fara coada scrisa intr-o limba necunoscuta,
ca sa nu mai punem la socoteala exprimarea confuza si aiuristica. de subiect, nici nu mai vorbim.


pasul 3. vuvuzela prinde ideea si incepe sa ironizeze- ma rog, ce credea ea ca ar fi ironie- cele scrise in topic. cica a ras o zi intreaga. uitase ca tocmai ea lauda de mama focului postarea si o ridicase pe podium spre premiere.

daca la inceput spune clar ca e ceva ce merita luat in seama de femeile care vor sa-si pastreze coloana vertebrala, acu' o intoarce ca la ploiesti

"tocmai de aceea facem acest concurs.in primul rand pt amuzament,adevarul ca e tare,eu am ras cu lacrimi,si apoi poate stimulam la scris,sa ne controlom mai des.ai ma am ras azi o zi intreaga de comentarile lui celleste.eu nici acum nu am inteles"

adevarul e ca tu nu intelegi nik, vuvuzelo da, organizezi concursuri
si_totusi
Postat pe 31 August 2010 09:30
scumpo, da' ai rabdare, nu gluma!
io n-am reusit sa trec de primul rand cu yyyykkkkk
si apoi, cine ii aleha de organizeaza concursuri pe garbo?
ANDRAAAAA!!!!!!!!!!!
FORUMUL ASTA ARE ADMINISTRATORI???
INTREB SI EU~!
zambila
Postat pe 31 August 2010 09:34
De la: alexxandra, la data 2010-04-26 03:45:28offff barbatii...de aceea de cand mi-a murit al doilea sot,italianul,un om extraordinar.observ ca in afara de actualul meu prieten,care pleaca mereu in misiuni,restul parca au luat-o razna.bine ,eu am o mare ura pe tatal baiatului.ungurul.dar ce nu m-a omorat ,m-a intarit.mi-am distrus tineretea cu un ihhhhhhhh,mie sila.cui i-am dat eu floarea mea.



asta nu o citesem pana acum.

deci, primul a fost atila. rau baiat. pe el il uraste pro_fund. al doilea, bun baiat numai ca el a dat coltul

oricum, i-a ramas prietenul care pleaca in misiuni. adica doar el - care pleaca - e cu picioarele pe pamant. restul a luat-o razna . pacat ca nu i-a dat lui floarea ei . mare pacat

ce folare o fi avut? nu-ma- uita, floarea pastelui .papadie?
si_totusi
Postat pe 31 August 2010 09:38
zambilici, pentru cafea e distractiv foc.

pana acum nu prea am citit ce scrie.mare greseala. am pierdut ditamai distractia . daca-i urmaresti postarile si vezi cum isi da singura cu stangu-n dreptul, e de haz
si_totusi
Postat pe 31 August 2010 09:41
ma-ntreb....oare o fi existand un dictionar ajutator????

zau.....am incercat in engleza(ca vazusem multi de "y")...nu mi-a iesit....o fi intr-o limba necunoscuta.....
walkiria
Postat pe 31 August 2010 09:45
estela...

ce ziceai tu, mami?
ca asa si pe dincolo?
multumesc frumos.
iasomia
Postat pe 31 August 2010 09:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parintii isi baga nasul 104 De la: carmenpred 27 Septembrie 2010 00:02
roscata 38 De la: kity91 4 Noiembrie 2009 17:31
despartirea un hop peste care nu pot sa trec 55 De la: burghy 24 Aprilie 2010 11:14
Prea confuza ca sa pot sa iau o decizie, va rog ajutati-ma!!!!! 98 De la: wiorin 27 Februarie 2011 02:29
de ce sunt unii oameni rautaciosi?oare la ce este folositoare rautatea? Oare tine de foame? 377 De la: ingerasulluptator 18 Mai 2011 15:55
Setari Cookie-uri