de ce nu raman insarcinata?

totushico, iote-ma-s!
ce sa fac scumpo daca ashea tre' sa fiu io mai meteoric? da' las' ca om compensa noi cumva
ready_vivus
Postat pe 28 Decembrie 2009 20:33
s-o fii imprumutat Uranus de la Saturn , virusele .
da' io-s curioasa cum zici ca vei compensa.
bluelight
Postat pe 28 Decembrie 2009 20:35
cu comeata bre bluo, si cu lumina aia ingereasca ce vine in coada ei
ready_vivus
Postat pe 28 Decembrie 2009 20:36
lasa, mai vivus, garbara ! comeata aceea are si chetre-n coada. ce amagesti, fetele? ha?
si_totusi
Postat pe 28 Decembrie 2009 20:41
nibirus? vine potopul mai iute de 2012?
help! help!


http://www.youtube.com/watch?v=auxwDn-unYc

LILO
Postat pe 28 Decembrie 2009 20:44
aha, si de aia nu ramanea insarcinata?...
panty_C
Postat pe 28 Decembrie 2009 20:47
poi bine bre, totushico, asa-mi faci matale contrareclama?
si io care credeam ca te vrajesc...
iooiii, parca vad ca apare irinuca si-ti da sfaturi sa fii atenta ca berbatii is porci si profitori care nu vreau ei decat sex in cap
ready_vivus
Postat pe 28 Decembrie 2009 20:52
undeeeeeeeeeeee?
panty_C
Postat pe 28 Decembrie 2009 20:54
Daca ai citi si ai participa la seminariile de talk show ale Doreen Virtue, ai fi cu un pas inaintea altora.Acceseaza divin.ro aici ai sa gasesti cele mai vandute carti din Romania.
Documenteaza-te ca sa intelegi si porma treci la judecata.
Eu am facut multe cursuri si terapii alternative, imi pare rau ca nu pot sa iti spun acum tot acest mecanism dar eu stiu despre ce este vorba.
Eu stiu din punct de vedere energetic ca entitatea fetitei pe care trebuie sa o ai tu ca fica iti va da si iti va da tarcoale tot timpul pana cand se vor intruni conditiile!
Eu iti urez sa te ajute Bunul Dumnezeu sa iti ti cat mai curand
propria fetita in brate pentru ca sufletul tau sa isi gaseasca
linistea si sa stii ca atunci cand un scorpion face astfel de
urare stie el ce zice pentru ca are alaturi de el o intreaga armata
cereasca divina.Tu nu stii cum gandesc eu si fiecare din noi suntem unici.E greu sa incerc sa explic si sa te ajut daca tu nu vrei si nu participi sa fi ajutata.
Sa fi iubita!
ConsultantBeauty
Postat pe 30 Decembrie 2009 12:43
De la: elodia, la data 2009-12-15 10:42:18424,uite eu pot sa spun tuturor ca ai dreptate,iti multumesc pe aceasta cale,am citit postarea ta si simt niste vibratii,cred ca deja sunt insarcinata
garbo014788
Postat pe 31 Decembrie 2009 12:21
De la: garbo014788, la data 2009-12-31 12:21:39
De la: elodia, la data 2009-12-15 10:42:18424,uite eu pot sa spun tuturor ca ai dreptate,iti multumesc pe aceasta cale,am citit postarea ta si simt niste vibratii,cred ca deja sunt insarcinata


garbo014788
Postat pe 31 Decembrie 2009 12:22
pentru c eti probabil rcit ,nu mergi la doctor ,eti stresat,
du-te la doctor
Negreata
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:38
E vorba de malastroc,duduie...nu are consistenta!
garbo087293
Postat pe 4 Ianuarie 2010 13:47
nu mai e nevoie... iote ca veni doctoru' la tine!
garbo_C
Postat pe 4 Ianuarie 2010 13:53
poate are probleme partenerul tau de viata,tiai pus intrebarea asta
damdhd
Postat pe 5 Ianuarie 2010 18:47
si il vrei si nu il vrei,si ai conditii si nu ai conditii,nu acum dar acum ...deci... cand te hotarasti ce ai si ce nu ai ?
garbo064940
Postat pe 6 Ianuarie 2010 02:58
Eu am bebelul mult dorit. Am visat enorm la momentul in care-l voi tine in brate. Este soarele meu. dar gandeste-te de 10 ori inainte de al face. E o foarte mare responsabilitate si te leaga de maini si de picioare. Amandoi parintii trebuie sa-l doreasca si saconstientizeze ce e un bebel. In plus...s-a dusc cu plimbari, excursii, etc. Sotul meu zicea sa mai asteptam. Poate a avut dreptate. Nu ne permitem sa ne intretinem singuri. Ne ajuta parintii foarte mult. Dar sa stii ca e foarte rusinos si dureros. Ma simt groaznic atunci cand ma duc la ei sa le cer bani pt o cutie de lapte. Plus ca avem probleme pe plan sexual de cand am nascut. Nu eu le am, ci sotul meu. Zice ca e stresat. Avem relatii de 3-6 ori pe luna. acum vorbim foarte serios de despartire. In loc sa fie cu mine el sta la computer si se masturbeaza. Sarcina nu m-a schimbat. Sunt o femeie frumoasa, dar... ma simt groaznic pentru ca ma gandesc la divort pt ca e copilul la mijloc. Imi va fi foarte greu sa-l cresc de una singura. Dar mai bine asa decat o viata de rahat in cuplu.SFAT; Gandeste-te bine inainte de a face un bebel. Nu e o jucarie. Fa-ti probleme pt ca nu ramai gravida atunci cand lucrezi din greu la asta.
luciana1
Postat pe 6 Ianuarie 2010 11:37
ATI DORESTI SAU NU UN BEBELUS , CRED CA TU SINGURA NU STII CE VREI DE FAPT ASA CA NU TE VAITA SI GANDESTE POZITIV LA CEEA CE-TI DORESTI .
garbo035222
Postat pe 6 Ianuarie 2010 16:52
De la: creatzaely, la data 2009-11-18 03:48:30nu imi doresc de acum sa am un bebelus, pt ca ink nu ii pot oferi ce are nevoie, insa ma intreb, de ce, dupa o relatie de 2 ani nu se poate...am tot facut teste de sarcina, am fost la doctor, mi-a zis ca daca am o anume bacterie(am uitat cum se cheama) nu pot ramane niciodata...am facut si testul asta....mi-a iesit negativ...am o problema cu infectia urinara, racesc mereu...este o problema?nu stiu care sunt cauzele...ma intreb daca pot ramane insarcinata vreodata...nu vreau acum , dar ce sa fac?doctorul mi-a zis sa mai incerc...pana cand??? imi doresc mult un bebelus:X:X
incearca merita e o bucurie cind ai un copil si eu am 6 sunt foarte bucuros de ei
cobra_jimbolia
Postat pe 7 Ianuarie 2010 01:39
Vad ca majoritatea celor ce ti-au dat un raspuns au ras de tine (voi). Sa nu te superi pe prosti, nu toti au spatiul dintre urechi ocupat, la multi nu exista decat un peren ecou.
In alta ordine de idei, uite ceti spun sa faci:
1- Fa-ti un tratament pentru a fi sanatoasa in zona cailor urinare si de reproducere;
2 - in urma contactului sexual stai cu mijlocul ridicat pe perne si cu picioarele sprijinite pe perete. Practic stai cu picioarele in sus, pentru a permite lichidului seminal sa nu iasa din vagin. Metoda da rezultate. Poate ai uterul retrovers, medicii nu ti-au spus nimic?
barlogea
Postat pe 7 Ianuarie 2010 08:21
si evident ca nu-i puteai raspunde fara sa-i musti intai de partea dinapoi pe cei care au mai scris pe aici, onorabilul nostru model
pik_nik
Postat pe 7 Ianuarie 2010 08:37
In schimb vei fi tu in urmatoarele minute
ready_vivus
Postat pe 8 Ianuarie 2010 10:08
elodia
Postat pe 8 Ianuarie 2010 10:09
r v, esti ocupat?
elodia
Postat pe 8 Ianuarie 2010 10:41
047, ai frustrari adanci, asa-i?

si vocabular neandhertalian...
garbo_C
Postat pe 8 Ianuarie 2010 10:48
047....esti un nesimtit.....


neculanic are dreptate cu absolut tot ce a spus...dar mai e o problema....daca fata are cistite sau anexite repetate, din cauza de imbracaminte cu buricul gol.....atunci poate sa stea si cu picioarele spanzurate de lustra ca tot nu ramane...o data ce anexele - trompe si ovare sunt inflamate din cauza racelilor....aleluia sarcina....

iar la uterul retrovers mai e o varianta......in patru labe.....atunci se depliaza uterul si ceea ce trebuie ajunge la intalnire.....
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:00
doctoreaso,da vertebra s/o deplia?
elodia
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:03
mami.... la tine nu cred ca e pliata... banuiala mea e ca e tasata.....si in cazul asta iti trebuie repaus la pat complet....eventual pe un pat tare....
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:12
adica,am pus/o
elodia
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:20
adica trebe sa dormi pe o scandura...

crede-ma, ai toata compatimirea mea...io am dormit aproape doua luni pe scandura si e adevarat ca mi-am mai indreptat la shele, da' in schimb mi s-a batucit couru'...
Anouk
Postat pe 8 Ianuarie 2010 11:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bataie de joooc 31 De la: ana_cox19 16 Mai 2012 19:26
De ce nu pot intra ? 7 De la: tutankhamon 1 Octombrie 2009 21:51
realizez machiaj profesional 1 De la: LarisukM 24 Noiembrie 2014 21:15
Interesant 5 De la: LILO 5 Ianuarie 2010 17:46
cand poti ramane gravida? 19 De la: Margareta_Aurelia 29 Ianuarie 2010 10:11
Setari Cookie-uri