ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Sex oral

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Buna ziua! As vrea sa stiu daca in urma unui sex oral in perioada ovulatiei se poate sa ramai gravida daca ai inghitit sperma!
  citeaza   raspunde

probabil ca se poate!!!
daca esti vierme pluricelular...
  citeaza   raspunde

Mesajul e clar si nu se-ndreapta catre Marte,
De dragu diversitatii,
Citeste-o carte!

n-are nimic....cu prefectura
  citeaza   raspunde

iti ramane creierul gravidat iooooooiiiiiiiii viata meaaaaaaaaaaaaaaa
  citeaza   raspunde

ei, yanyo, nu fi rea, mami, ca nu de maria e vorba... maria vrea doar sa isi ajute o prietena care a patit-o si careia i-a fost rusine sa intrebe.

asa-i, mario?
  citeaza   raspunde

dar daca isi pune sperma la clocitoare cum iasa pui? ...de gaina sau de ratza
  citeaza   raspunde

ioi, credeam ca au disparut specimenele astea!!

totusico, unde esti?? hai, ca n-ai mai auzit de mult din astea
  citeaza   raspunde

specimene rare sunt pe aici mai zambila
  citeaza   raspunde

chiar nu stiu de ce radeti de mine, intreb ca sa stiu...sau voi le-ati stiut pe toate de la 17 ani? mama mea nu vorbeste cu mine despre astfel de lucruri :((
  citeaza   raspunde

De la: maria17, la data 2009-11-17 15:14:32chiar nu stiu de ce radeti de mine, intreb ca sa stiu...sau voi le-ati stiut pe toate de la 17 ani? mama mea nu vorbeste cu mine despre astfel de lucruri :((
incearca sa vorbesti tu cu ea , aici nu ai sa gasesti raspunsurile mult dorite , cel mai indicat e sa iti intrebi mama
  citeaza   raspunde

draguta, cum ai stiut sa gasesti forumul asta, cu siguranta vei gasi si raspunsul la intrebarea ta
  citeaza   raspunde

da o sa-l aflu daca imi spuneti voi....:((((
  citeaza   raspunde

De la: maria17, la data 2009-11-17 15:14:32chiar nu stiu de ce radeti de mine, intreb ca sa stiu...sau voi le-ati stiut pe toate de la 17 ani? mama mea nu vorbeste cu mine despre astfel de lucruri :((

E grav daca pana la varsta asta nu sti lucrul asta....gasesti pe net orice vrei.....chiar mi e greu sa cred ca intrebarea este pusa pe bune!!!!
  citeaza   raspunde

mami....raspunsul ii da!!!!!indubitabil!!!!!!!!!!!!!
  citeaza   raspunde

marie, singurul efect pe care poate sa il aiba o astfel de intamplare este, in functie de persoana, o hepatita pe baza de greatza sau, dimpotriva, o vindecare de ulcer.

bre, cotoroantzelor, nu mai radeti de fata bre!
  citeaza   raspunde

de carti ai auzit??
anatomia parca se studiaza in clasa a 7-a...
nici eu nu le-am spus copiilor ca pe copii ii aduce barza daca pui zahar in geam,dar nici nu cred ca au framantari de acest gen

e grele mai....
  citeaza   raspunde

asta e banc cu ramasul gravida daca......sigur e banc. nu cred ca exista atata ignoranta - asta asa, sa ma exprim finutz

citeaza   raspunde

Sa vezi ce-o sa-ti aduca tie barza, Mariuco!
  citeaza   raspunde

o carte de anatomie, amy??
  citeaza   raspunde

carte cu ochi... si fara ovulatie
  citeaza   raspunde

ce rai sunteti, in loc sa explicati unor "ignoranti" ca mine, voi va bateti joc...intrebarea e pe bune! CHIAR NU STIU!!!
  citeaza   raspunde

IA SI CITESTEEEEEEE!!!!!!!
  citeaza   raspunde

uite, nazi ti-a raspuns, de ce n-o iei in serios??
  citeaza   raspunde

da, sa te culci cu ala ai stiut.

sa inghiti toate prostiile te-ai priceput . ha? numai cartea nu prea o inghiti, din cate se vede
  citeaza   raspunde

Mariuco, fara indoiala, daca ovulele tale ajung in stomac si nu ai acid gastric, faci cel putin tripleti...numai ca nu stiu cum ai trai tu asa...

Dumnezeule mare, pe ce lume traiesti?
  citeaza   raspunde

Da' oare ce, cum si cu ce se face, de unde stii?
  citeaza   raspunde

Marie,m-a surprins intrebarea ta ...la varsta asta.....dar e clar ca nu ai cu cine vorbi pe aceasta tema.Inainte de toate tin sa te linistesc, ca nu o sa ramai gravida daca numai atata ai facut. Stii , sistemul digestiv /ca sa ma intelegi mai bine vreau sa iti explic pe scurt si pe-n-telese./deci sistemul digestiv este ceva cum sa zic ..etans,care nu comunica cu aparatul reproductiv. Imi pare rau ca se fac pe aceasta tema glumite, recunosc , si eu am zambit cand am citit intrebarea ta,dar probabil esti o fetita care nu are o relatie prea apropiata mama-fiica.deci e clar ca nu ai cu cine sfatui.
  citeaza   raspunde

totusico, cartea contine material seminal?.. daca nu, de ce sa inghita, ca nu iese cu nimic in avantaj...
  citeaza   raspunde

Zambiluta o carte cu ochi (cum zice Ready), intre ochi!

Mariuco, fa-ti un ceai de musetel, spala-ti mintea cu el si`apoi du-te fata si vezi-ti de scoala.
  citeaza   raspunde

traiesc la tara, nu m-am culcat cu ala...s-a intamplat doar sa-i fac sex oral
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: