sex oral

mami....da de sex oral cine ti a povestit????ha?????prea esti inocenta.....asa..... :
nazirra
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:45
Ce intamplare intamplatoare!
AMELYY
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:45
Chiar daca traiesti la tara, la scoala cred ca mergi, carti cred ca ai vazut, ca sa nu mai spun de tv si internet...

panty_C
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:46
si la tara elevii merg la scoala,au carti(sau cel putin asta stiu eu)
si cum zicea cineva....daca ai stiut sa intri pe acest site,ai acces la internet!
era destul sa cauti acolo
eladaela
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:46
anakinu, eu ma gandeam ca a inghitit din curiozitate. din dorinta de a sti cat mai multe .fata este dornica de a afla noutati. de asta-i ziceam si de carte se vede ca nu prea a atras-o acest obiect. celalalt, da . era mai animat.
si_totusi
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:47
ioi....da!!

s-o implantat asa, dintrodata...pe strada, cred
zambila
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:47
mai, voi nu intelegeti ca fata spera sa nu i se impoziteze ceea ce a pastrat pentru ea?
anakin
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:48
fetito, da' de boli venerice nu ne intrebi?

ca daca nu e posibil sa se lase cu o sarcina de la sex oral, sigur (SIGUR) bolile venerice se "intampla"!!!
panty_C
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:48
hai bei ca sunteti carcotase...
a prostit-o ala,nenorocitul...
si ea fata naiva si inocenta...a cazut in plasa
eladaela
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:49
da am citit si pe internet, pe forumuri, dar s-au dat raspunsuri cum imi dati voi mie pe acest site...si nu e vb ca o fac p inocenta, si mai ales k nu am facut asta din placere ci pentru ca am fost obligata...si acum am ramas cu traume!!!
maria17
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:49
pai, draguto, daca ai fost obligata fugi la politie si reclama!

esti minora, deci e clar ca ala ajunge la puscarie iar tu beneficiezi de ajutor (social, medical, etc)!
panty_C
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:51
si eu care credeam ca ai ramas cu
anakin
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:52
bre, da' am si eu o intrebare:
daca esti atat de inocenta si nestiutoare, de unde ai stiut sa deschizi topicu' aista tocmai la... Frumusete >> Machiaj?

hmmm.. ceva - ceva tot stii matale... cu machiajul, la ala ma refeream ...
ready_vivus
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:54
Mariuco, pe bune, daca ai chef de socializare nu trebuie sa vii cu scenarii absurde - e clar ca vei fi tratata ca o persoana care incearca sa-si bata joc de forumistii respectivi
panty_C
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:56
aici am nimerit
maria17
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:57
nu stiu de ce nu pot sa te cred..nu prea mi-a fost dat sa aud de viol..oral?! verbal mai zic si eu...mai ales pe lat ara unde si daca tusesti te aude cineva...apoi mariuca draga de ramas "grea"no sa ramai dar daca taci si nu spui nimanui ce patesti tu cand iesi pe ulite tare mie ca vei mai avea parte de astfel de violuri...multe la numar!rasine micatii ca 17 ani ai tai nu stii pe ce lume te afli...ca e pe bune intrebarea ca nu e....ai ramas putin in urma....
rodi_rdln
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:58
panteruto, cum fu mami la intalnire?
oups... nu eram si io acolo?
ready_vivus
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:58
Si o mica demonstratie - daca erai in situatia unei victime (fortata sa faci ce nu vrei), nu sarcina te preocupa in primul rand si fiind traumatizata, cum te declari, altul era tonul , alta era abordarea, asta daca era o abordare...
panty_C
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:58
redivivus, a fost ok

erai?
panty_C
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:59
De la: maria17, la data 2009-11-17 15:57:45aici am nimerit
...nu incerc sa-mi bat joc de nimeni, voiam doar sa aflu un raspuns, tocmai pt ca nu stiu! nu imi place scoala, la noi orele de anatomie nu s-au facut in asa fel incat sa ne explice cum se ramane gravida...nu inventez scenarii! va multumesc celor care au avut intentia sa ma ajute! am inteles ca nu poti ramane gravida, da te poti alege cu boli
maria17
Postat pe 17 Noiembrie 2009 16:01
brava, fato!!!
si in continuare iti propun sa nu mai mergi la scoala! mai bine inveti aici, de la forumisti

acum, daca ora de anatomie a luat sfarsit, ce zici? continuam cu ceva istorie, geografie?...
ready_vivus
Postat pe 17 Noiembrie 2009 16:04
ca, apropos: vei sta bine cu oralul, dar vad ca si cu scrisul te descurci binishor, chiar foarte bine as putea spune...

si ce ziceai? 17 ani? si nu stiai faza aia cu graviditatea?
ready_vivus
Postat pe 17 Noiembrie 2009 16:10
mario sau cum te-o mai fi chemand, inteleg dorinta ta de a te distra deschizand un astfel de topic insa, hai nu intinde elasticul.

iti spun si de ce. zici ca esti

1.o fata de la tara care habar nu are de niste chestiuni elementare de anatomie - ce le stiu si plodurile din clasa a- 7-a
2, ai fost obligata sa faci sex oral , lucru ce presupune sa fi putin dus de acasa incat sa nu fii in stare sa te protejezi ca persoana

concluzia ce o putem trage e ca ,poti fi prostuta.nimic anormal pana aici.

dar,


apari pe forum si ceri informatii

inseamna ca:

1. stii ce e acela net
2. ai acces la asa ceva
3. stii sa te inscrii pe un forum, sa deschizi un topic, sa raspunzi . deci esti in stare sa accesezi o pagina unde ti se explica ce si cum in privinta nedumeririi tale
4. ai ales din tzava garbo.nu aveai cum sa nimeresti asa, tam-nesam. stiai exact unde trebuie sa deschizi topic.
5. azi te-ai inscris si hop la discutii.
orice forum ai accesa, iti trebuie macar cateva zile sa te obisnuiesti cu modul de a raspunde, de a deschide un topic, de a posta .



concluzie: nu esti prostuta ci, o faci pe proasta sau ne iei pe noi de fraieri
si_totusi
Postat pe 17 Noiembrie 2009 16:13
De la: maria17, la data 2009-11-17 16:01:27
De la: maria17, la data 2009-11-17 15:57:45aici am nimerit
...nu incerc sa-mi bat joc de nimeni, voiam doar sa aflu un raspuns, tocmai pt ca nu stiu! nu imi place scoala, la noi orele de anatomie nu s-au facut in asa fel incat sa ne explice cum se ramane gravida...nu inventez scenarii! va multumesc celor care au avut intentia sa ma ajute! am inteles ca nu poti ramane gravida, da te poti alege cu boli

fato ....ai primit mai mult de o gramada de raspunsuri pe site-ul "sfatulmedicului"....

adu-tzi aminte....

si sa faci misht-o din.....tact-o.....
ioi ....ma duc la nervozeli.... specimen facut din greseala ce esti....
l_flory
Postat pe 17 Noiembrie 2009 16:13
a ....am uitat....
l_flory
Postat pe 17 Noiembrie 2009 16:15
he he heee... iote ca si totushica si-a intrat in mana... chiar ma intrebam cand o vei face, ca mi-era dor

mami, te iau profiler-colaborator
ready_vivus
Postat pe 17 Noiembrie 2009 16:16
bre, floryo, 'tzi-ar caciuloiu-al dreaq sa-tz' hie!!! ca iar ma sparieshi!!!
da-l dreaq jos, ca ma bagi in boale si raman sterp pe viata, mama lui de caciuloi! lasa-ti chipul verzui-luminos la iveala!
ready_vivus
Postat pe 17 Noiembrie 2009 16:23
subscriu, ready

pe mine ma strapunge privirea aia de foc

flory, glumesc
panty_C
Postat pe 17 Noiembrie 2009 16:27
privirea ca privirea, da' zambetul ala angelic chiar ma face s-o iau razna vorba ceea: eu asta visez... asta pictez...
ready_vivus
Postat pe 17 Noiembrie 2009 16:30
inca ma mai minunez de tinerele din ziua de azi! si cica traim in lumea internetului...
alexal
Postat pe 17 Noiembrie 2009 16:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
LEPTEN COSMETIC...Sunteti curioase sa vedeti in oglinda cum plantele fac minuni cu tenul vostru? 29 De la: garbo103847 26 Mai 2010 20:16
Oferta limitata -machiaj mireasa/nunta/alte ocazii 2 De la: garbo164355 2 August 2010 11:39
buna 4 De la: eladaela 13 August 2010 13:08
Machiaj profesional 6 De la: Jess 15 Septembrie 2019 19:05
Coafura,machiaj ,culoare 4 De la: sydney2275 16 Mai 2012 19:26
Setari Cookie-uri