Se pare ca totul sa terminat....

anakinu` ,eu am venit sa-mi iau pestele! nu prea merge dupa ceai, dar pentru chefal, ma sacrific!
kyra
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:51
ciresico, te sarut si eu sa-ti treaca?
pik_nik
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:52
Hmmm, ce repede te bagi la pupat intre mine si Negrutza. Ca vorba aia :"intre doua nu te ploua"
Ciresica
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:56
ei, da' nici bine nu-ti merge
panty_C
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:58
dupa cum vaz eu topicu nici intre doi nu e tocmai roz...
mai ales daca-l ratacesti pe unul...
snowflake
Postat pe 18 Septembrie 2009 23:19
"sa" la naiba... adica a sa s-a terminat, da? in patru ani puteai sa plangi cu o carte de gramatica in brate... nenik, mai greseste omu, dar aici e criza de cratime prin formul asta... nici gandul nu trece pe langa ele... intentia sa conteze...

sunt cu adevarat suparata...
snowflake
Postat pe 18 Septembrie 2009 23:27
iubesti pe unu de 7 ani...ramas insarcinata cu sotul..despartire de 4 de ala, unu... schimbat unu nr. la tel..... E pe bun e sau telenovea?
daria_
Postat pe 19 Septembrie 2009 00:02
EIIII,daca persoana era de sex masculin,era mai simplu,de in primul rand nu ramanea gravid{a} ,chestii socoteli,de,viata bate filmul,soro.
scrichy
Postat pe 19 Septembrie 2009 00:11
acu' ma gindesc cum as reactiona eu imi toarne unu' povestea asta: ca atunci cind ma iubea el mai tare si mai sincer, a lasat una gravida - prin telepatie, asa. Si de atunci in fiecare noapte m-a jelit. D'aia nu a putut sa raspunda la telefon. De suparare. Vreo patru ani.

Cred ca l-as cotonogi de ar avea de ce sa plinga pe bune urmatorii 4. In ghips.

quasaria
Postat pe 19 Septembrie 2009 00:30
Vezi sa nu
asa crede toata lumea, pana cand esti pusa in fata faptului implinit.
Iar apoi fie iti faci bocceluta fie ii cresti copilul.
Referitor la cine a deschis topicul, daca nu ti-e bine langa sotul tau si mai stai cu el, inseamna ca nu ti sa umplut paharul, cat despre greseala facuta in trecut, asta e, dupa fapta si rasplata, viata merge inainte.
Sper sa nu-ti vezi copilul ca un impediment in viata, ce sa-i faci? asa se intampla cu unii care nu stiu ce vor de la viata, si cand dau de greu nu stiu la cine sa strige DAR, si greseala e omenesca.
Nu dau cu pietre doar iti spun ca trecutul nu-l mai poti schimba, in fine, mult noroc pe viitor.
Viata de multe ori te mai pune si in situatii nu tocmai dorite.
persidadamian
Postat pe 19 Septembrie 2009 00:50
Kyrutzo, haide mamicule, ca ti-am mai pastrat o portie.

Persi, nu papi si tu ceva pestiuc cu noi?.. haide, ca pestele e din partea casei si vinul il dau eu.
anakin
Postat pe 19 Septembrie 2009 11:19
De la: quasaria, la data 2009-09-18 22:48:37Nedreapta rau viata asta. Au coincis unul cu altul si ai ramas gravida cu alalalt, cind il iubesti enorm pe asta. Ghinion pur.



dap...il iubeste pe nelu, se intalneste cu gogu, da' se marita cu gigi kent, hi...hi.,..
wife_de_zmeu
Postat pe 19 Septembrie 2009 11:26
Imi explica si mie cineva cum te uiti in ochii sotului, partenereului de viata, dupa ce te-ai f...t cu celalalt? De restu nu mai vorbesc ca mie mi-e greu sa-mi imaginez faza pana aici...
snowflake
Postat pe 19 Septembrie 2009 12:10
tovarashica wife, cum sa nu-l iubeasca pe Nelu? CINE NU-L iubeste pe Nelu???
Nelu_Cotrocelu
Postat pe 19 Septembrie 2009 12:14
e multi, nea nelu...
wife_de_zmeu
Postat pe 19 Septembrie 2009 12:16
TRAIE...NELU nu-l iubeste pe NELU
eladaela
Postat pe 19 Septembrie 2009 12:17

Doamne... culmea ghinionului, auzi... sa ramai insarcinata cu sotul!
Cine s-ar fi asteptat?
Da' cand loveste coincidenta...
Ella34
Postat pe 19 Septembrie 2009 12:18
culmea...insarcinatului
eladaela
Postat pe 19 Septembrie 2009 12:20

asa deci, au inceput bancurile culmilor
persidadamian
Postat pe 19 Septembrie 2009 13:24
am auzit pe-aici si culmea formului: sa intrebi pe toata lumea si sa-ti raspunzi singur...
snowflake
Postat pe 19 Septembrie 2009 13:25
fleur_de_lis
Postat pe 19 Septembrie 2009 13:27
scrichy
Postat pe 19 Septembrie 2009 13:31
radeti voi...da' suntem invadati, nenica...
wife_de_zmeu
Postat pe 19 Septembrie 2009 13:35
nu e de ras - mai ales ca se mai intampla si altele - poate mai putin evidente deocamdata - e trist...
panty_C
Postat pe 19 Septembrie 2009 13:44
nimic , poti sta linistit...ideea este alta..de ce tb sa ne batem joc de un om care pana la urma n-a facut ceva iesit din comun..chiar nu a facut ... dar noi , oamenii suntem din fire foarte rautaciosi..
irina_andreea85
Postat pe 19 Septembrie 2009 16:15
Oh, cata dreptate ai tu, irina_andreea, cat de umana poti fi, dandu-ne noua pilda purtarii tale. Oare de ce noi, oamenii, suntem asa de rai? nici eu nu as putea spune, dar promit ca o sa ma corijez, dand examenul de corijenta, fiindca nu e nimic rau in a regreta ca ai facut copil cu sotul si nu cu amantul.
anakin
Postat pe 19 Septembrie 2009 17:29
Scuze Pentru Eventualele Greseli De Ortografie dar cand sufletul si mintea iti sunt in alta parte nu prea le mai dai atentie.
Se pare ca aici sunt multe persoane fara de gresala care au dreptul sa judece pe orcine folosind cuvinte grele si urate , dar asta e ....
Snowflake , te intrebai cum imi pot privi sotul in ochi , mai bine te-ai intreba cum poate el sa ma mai priveasca dupa ce l-am gasit eu cu alta in patul nostru la doua luni de la casatorie.... si l-am iertat sperand ca totul a fost o gresala care nu o sa se mai repete......dar sa repetat .Si nu l-am inselat decat peste mai multi ani cand el abia se mai atingea de mine ,si a aparut ,,el ,,in viata mea .
Cat despre copil nu imi pare rau ,puteam face avort dar l-am dorit si toata sarcina am stat mai mult in spital ca sa pot sa il fac.Nu conteaza pt mine cine e tatal , copilul e al meu si il voi iubi oricum.
Daca nu m-am despartit , e pt am un motiv intemeiat care cu ajutorul celuilalt as fi reusit sa il rezolv dar a aparut sarcina.
byby2
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:22
PE LANGA SUBIECT

Vaiiiiiii!! da cate Irine sunt
Irina-andreea, Irina-24, irina_mica ori nu stiu cum...... foarte multe, se pare ca e un nume foarte popular.
Irina in limba greaca inseamna pace, ca fapt informativ pentru Irine, nu stiu daca stiti......
persidadamian
Postat pe 22 Septembrie 2009 19:59
chiar ca pe langa subiect...
irina_andreea85
Postat pe 23 Septembrie 2009 23:24
Scuze Irina, daca te-am lezat
persidadamian
Postat pe 24 Septembrie 2009 00:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Meditatie la viata mea 5 De la: fleurdelis 10 Februarie 2010 00:18
E iubire sau interes ? 37 De la: quasaria 6 Martie 2010 18:59
O PERSOANA FARA SPERANTE SI TRAIND UN INFIERNO 16 De la: quasaria 29 Iulie 2011 05:49
mi-am pierdut increderea in oameni 48 De la: dor_de_tine 22 Iulie 2010 10:06
Meritam o a doua sansa? 9 De la: ratuscaceaurata 10 Octombrie 2011 07:00
Setari Cookie-uri