femeia - fecioara si barbatul-peste

femeia-fecioara si barbatul-pesti.cine mai e in situatia asta?ce-mi puteti impartasi?
milady41
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:02
daca vrei sa n-ajungi in situatia de a-ti da cu tigaia-n cap singur-singurica....io zic sa fuuuuuuuuggggiiiii!!!
preciouss
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:05
Barbatul Pesti, peste masura de afectuos, nu are parte de prea multa satisfactie din partea femeii Fecioara, care este foarte retinuta. Femeia Fecioara respinge numeroasele pretentii erotice ale barbatului Pesti si devine excesiv de critica si de cicalitoare.

Si problemele nu se termina aici. Femeia Fecioara, prudenta si logica, nu va tolera gusturile extravagante si ndaratnicia barbatului Pesti. Femeia Fecioara si planifica fiecare actiune, pe cnd barbatul Pesti actioneaza n functie de impulsul de moment si apoi se razgndeste.

ntre barbatul Pesti si femeia Fecioara nu poate exista dect o relatie tensionata, iar un eventual mariaj nu le va oferi prea multe satisfactii.

pik_nik
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:14
Oracolul de pe Garbo.
Micass
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:15
fake
panty_C
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:17

pik_nik
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:18
da' nu-i adevarat!!!
io n-am respins never ever o pretentie erotica!!!

pikane,te gusoi!
preciouss
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:20
ar mai exista o varianta, da' va previn ca nu va place. deci:








o relatie intre un barbat peste si o fecioara poate mirosi a proxenetism
pik_nik
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:22
mdea...poa' sa fie si asea...

pikuletz,nu vrei sa fi tu pimpu' meu,ca de asta ce-l am m-am cam plictisit...
preciouss
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:25


carcoverdedeparisule
panty_C
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:25
NU prea sunt compatibili,o singura sansa,poate o au cu ascendentul,dar nu in mare masura,asta are influente mai la maturitate
scrichy
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:29
pik, te rog... dar relatia: ea pesti 1955 si el taur 1956?
merci !
garbo015564
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:29
Amndoi sunt pasionali, dar barbatul Pesti este hipersensibil si are nevoie de o atentie aparte, pe care femeia Taur, fire pragmatica si realista, nu este ntotdeauna dispusa sa i-o acorde.

Mult prea emotiv si sentimental, barbatul Pesti va suferi adesea din cauza stilului direct al femeii Taur.

Daca barbatul Pesti si femeia Taur reusesc sa rezolve aceasta problema, exista sanse sa se nfiripe o relatie plina de senzualitate, iar un eventual mariaj va fi satisfacator
pik_nik
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:32
Hai ca te gasesc fetele acasa Pik.
Micass
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:34
inseamna ca ma scuzi daca ajung mai tarziu, da?
pik_nik
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:35
Nici nu se pune problema. Stai cat vrei. Stiu cat de mult muncesti.
Micass
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:37
pik!!!!!!!!!!
femeia pesti- barbatul taur
garbo015564
Postat pe 17 Septembrie 2009 20:46
Femeia Pesti are un temperament aproape violent si imprevizibil n timpul actului sexual. Din aceasta cauza, barbatul Taur s-ar putea sa faca fata cu greu.

Ajutnd femeia Pesti sa-si traiasca fanteziile erotice, ncurajnd-o ferm si cu tact, barbatul Taur i poate spori receptivitatea. Reusita pe plan erotic depinde n mare masura de barbatul Taur.

n relatia dintre barbatul Taur si femeia Pesti, pronosticul este bun att pentru o relatie pasionala, ct si pentru un mariaj satisfacator.

pik_nik
Postat pe 18 Septembrie 2009 00:05
De la: pik_nik, la data 2009-09-17 20:14:11Barbatul Pesti, peste masura de afectuos, nu are parte de prea multa satisfactie din partea femeii Fecioara, care este foarte retinuta. Femeia Fecioara respinge numeroasele pretentii erotice ale barbatului Pesti si devine excesiv de critica si de cicalitoare.

Si problemele nu se termina aici. Femeia Fecioara, prudenta si logica, nu va tolera gusturile extravagante si ndaratnicia barbatului Pesti. Femeia Fecioara si planifica fiecare actiune, pe cnd barbatul Pesti actioneaza n functie de impulsul de moment si apoi se razgndeste.

ntre barbatul Pesti si femeia Fecioara nu poate exista dect o relatie tensionata, iar un eventual mariaj nu le va oferi prea multe satisfactii.


Din pacate eu cunosc asa un caz,o casnicie dezastroasa din toate punctele de vedera,exact cum ai spus aici
scrichy
Postat pe 18 Septembrie 2009 17:41
eu sunt fecioara,iar sotul meu peste.Ne cunoastem de25 de ani,avem o relatie de 20 da ani,suntem casatoriti de 17 ani,avem un Inger de copil de 14 ani si suntem invidiati pentru iubirea dintre noi de toti cunoscutii.Deci,sunt si exceptii!
milady41
Postat pe 18 Septembrie 2009 19:46
de ce miroase a proxenetism? cine pe cine exploateaza?
emis0
Postat pe 2 August 2010 21:28
Cum cine? Pestele pe fecioara
nuti_vio
Postat pe 2 August 2010 21:44
si-ti mai arde de ras,nutzeto?
preci
Postat pe 2 August 2010 21:49
Normal...eu nu am cunoscut niciun peste....
Fecioare ....victime...unde vazusi?
nuti_vio
Postat pe 2 August 2010 21:51
nu raspund decat in fatza marii adunari natzionale.bre...
preci
Postat pe 2 August 2010 21:57
Preci.....
Fecioara...
Fericit acela care o iubeste si este iubit de ea! Nimic, calendar ori ceas, nu o impiedica sa faca dragoste. Sexul este pentru ea totdeauna ceva nou, sau cel putin, totdeauna innoit. Face alegeri pe moment, dar se poate avea intredere in intuitia ei. O atrag barbatii stilati, cu bun gust, carieristi, sarmanti.

Nu o inhiba nimic. Cu minimum de intimidate, consimte sa se daruiasca in situatii in care cea mai mare parte dintre femei ar fi siderate. Raspunde la nebuniile cele mai complicate ale patului. Poate epuiza Kama Sutra de la un capat la altul, fara respiratie, dupa care va cere linistita volumul II. Are totusi meritul de a nu fi gasita in pat decat cu acela pe care il iubeste.

Nu isi ascunde niciodata afectiunea dar, aceasta nu este prea greu de realizat. Indiferent de varsta, retraieste mereu crezul primei iubiri.
Daca i se refuza o mangaiere, face greseala de a o interpreta ca pe un semn al pudicitatii. Este credincioasa pana la virtute iubitului, dar o afiseaza intr-un mod teatral, superficial. Este deopotriva o sotie si o amanta excelenta.
Ca sotie este fidelitatea intruchipata. Accepta un mariaj numai in conditiile in care considera ca va sta intreaga viata alaturi de partener. Iar el trebuie sa fie capabil de aceeasi uniune. Altfel, infidelitatea lui o poate marca intreaga viata.
nuti_vio
Postat pe 2 August 2010 22:17
nutzeto...
io stiu asea:
ca fecioara-i de pamant si pestele-i de apa...pot modela impreuna,ca olarii,un ulcior frumos...
sau se pot balaci intr-o veritabila groapa cu noroi...

io am trecut prin ambele faze...
pe care vrei sa ti-o iesplic?
preci
Postat pe 2 August 2010 22:26
Am priceput...nu trebuie sa explici ...se subintelege...
Iesi din groapa aia plina de noroi, lasa-l pe ,,el" ...pestele sa se balaceasca...tu fa o baie fierbinte cu spuma multa....o lotiune de corp...o lenjerie sexi...asculta muzica.....pana te cuprinde somnul....maine e o noua zi....
nuti_vio
Postat pe 2 August 2010 22:40
yeap!
o zi numa' buna pt o noua tavaleala in noroi...
asa ca-mi pun lenjerie sexy,stai linistita...
preci
Postat pe 2 August 2010 22:49
dar o reletie intre o geamana si un peste? oare va functiona?!?
WAG
Postat pe 13 Septembrie 2010 17:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bine 25 De la: garbo_431210 15 Iunie 2016 08:59
cum te razbuni pe un varsator? 22 De la: cassia753 11 Iulie 2011 22:09
eu scorpion el berbec 10 De la: alexandra_871104 2 Martie 2012 08:09
femeia taur - barbatul gemeni 18 De la: blue_dream 12 Martie 2010 15:55
femeia Peste 31 De la: Thor_again 7 Martie 2011 21:14
Setari Cookie-uri