haideti sa ucidem lumea virtuala!

confucius a terminat programul pe ziua de azi....
eladaela
Postat pe 4 Septembrie 2009 16:32
anestezia si...
pe mai tarliu
nefertiti_dana
Postat pe 4 Septembrie 2009 16:33
heiiii...hai nu ma fa sa ma simt vinoavata!/ dar nu te cunosc...mie- frica si de cei pe care-i cunosc bine , daca tot sunt asa de transparenta, pb stiai asta....si fiece noutate imi complica putin viata....deci....nu-;mi cere un raspuns imediat, vrei? merci
fleur_de_lis
Postat pe 4 Septembrie 2009 16:35
& apoi daac ar fi sa-l interabm pe confucius....ar fi evident ca eu de mine fug, de mine mi-e frica si pe mine ma reneg...nu pe cei din lista sau de pe langa lista mea de prieteni!
(asta k sa reintregim complet motto-ul zilei, cel cu ..."transparenat totala!")
pik da' tu'??? tu....????
fleur_de_lis
Postat pe 4 Septembrie 2009 16:37
caci ca satzi transparentizez si tiee...vreo cateva opinii a la confucius asa...pot sa spun k sunt atat de naiva incat pe mine pana si virtual ma lezeaza nesiguranta, utopia, si multiplicitatea masculina dusa la refuz!n-am intrat aici sa vb cu baieti in primul si in primul rand....iar abonamentul unora de a se produce in 200 de declaratii similare si paralele.."in acelasi timp", imi produce...putina...lehamite??? nu stiu!
fleur_de_lis
Postat pe 4 Septembrie 2009 16:46
fleur, sa-ti fac declaratii din conturi de femei? nu-ti stiam preferintele, da' e ok
pik_nik
Postat pe 4 Septembrie 2009 16:48
nu fiii ...acuma stii??
ai inteles f bine ce am vrut sa zic! sunt destul de nauca eu si asa! nu mai controlez oricum deja f multe....dar sa ...arunci totusi asupra mea....stigmatul asta e cam urat...tu ce zici?
fleur_de_lis
Postat pe 4 Septembrie 2009 16:49
si apoi...prezenta mea aiici se datoreaza faptului ca eu cautam liniste, sfaturi... doar atat...
fleur_de_lis
Postat pe 4 Septembrie 2009 16:52
incearca o plimbare in parc, va fi mai bine
kyra
Postat pe 4 Septembrie 2009 19:22
Incearca un Turn off la computet si mergi la biblioteca. Sigur vei gasi ceva real de citit.
Micass
Postat pe 4 Septembrie 2009 22:58
incearca sa ma inviti pe la tine
pik_nik
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:04
he, he..
kyra
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:07
si tu ai putea....
pik_nik
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:09
Vine cu tot cu carte si cu lectia invatata.
AMELYY
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:10
io-s mica..
kyra
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:10
gata, merg eu la AMY a mea!
pik_nik
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:23
Iti speli cele 7 pacate?
AMELYY
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:27
pai tre' sa fac loc altora, nu?
pik_nik
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:30
Vrei s`aplici schema 7 cate 7,ha?!
Necastigator!!
AMELYY
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:33
ba fratilor...sunteti ca niste hiene...pe bune....vedeti un om care cauta niste raspunsuri si ii sariti in spate si va infigeti coltii...foarte frumos.... bravo....de cand sunt pe acest forum nu am mai vazut asa ceva...mai ales la noii veniti....sunteti tari fratilor... buna treaba....si mai e o chestie...daca cineva nu are aceeasi idei ca voi ce faceti? aruncati piatra????mistoooo....buna treaba....tineti-o tot asa...good work!!!!!.....halal prieteni am si halal persoane care vor sa intre in lista mea.....

p.s. si daca fata ar fi pe invers.....asa cum sustineti voi, care e problema voastra??? cum ramane cu libertatea tuturor raselor si minoritatilor????e cineva impotriva???

p.p.s. sunt super convinsa ca fata e cat se poate de normala si doar logica voastra stramba o vede aiurea....asa ca mai priviti din cand in cand in oglinda....poate voi sunteti cei care judeca stramb...
tutankhamon
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:38
Love, dar tu de ce esti suparici? ca eu nu inteleg
persidadamian
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:48
bai da nu-s pe nici un invers! hellooooooooooo...asta-i asaaa.... un mic kado....ce mi l-o facut mie pik, in numele prieteniei noastre
fleur_de_lis
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:52
vedeti k am pus poze...cu piticul meu
fleur_de_lis
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:55
tuth, nu te infierbanta
pe bune ca a fost una dintre micile mele rautati, cu care o mai agit pe fleur, ca mi-e draga
pik_nik
Postat pe 4 Septembrie 2009 23:59
vad ce draga iti e pikulane...ca sarea in ochi...o iubesti de i-ai suci gatul....mai iart-o...mai las-o sa respire....ca ati tabarat ca ulii pe biata fata....auzi tu.....si daca ea ar fi pe invers..te-ai ofitca???macar asa putin, ca sa stii sigur ca niciodata nu se va uita la tine???? te-ar indura sufletelul????
tutankhamon
Postat pe 5 Septembrie 2009 01:00
te pupa sora tuth..
fleur_de_lis
Postat pe 5 Septembrie 2009 01:02
da mai, m-as oftica daca ar fi pe invers, ca-i fata faina si sensibila! si sunt convins ca o sa bem candva o cafea impreuna
te-am ofticat?
pik_nik
Postat pe 5 Septembrie 2009 01:04
si eu te pup fleur....zau ca taceam, dar m-am saturat de acest forum in care toata lumea se ia de toata lumea...si ies certuri de doi lei...efectiv de doi lei....acuma sper sa nu apara stiu eu cine sa imi zica ca iar am luat in brate pe cineva.....
tutankhamon
Postat pe 5 Septembrie 2009 01:04
pikulane? pe mine sa ma oftici???ai uitat mama ca sunt maritata cu cel mai fain om de pe pamant????nu am de ce sa ma oftic.....daca fata vrea si e de acord, nu aveti decat....dar parerea mea e ca iti faci vise desarte...dar, repet, e doar parerea mea....dar tu mai incearca....poate astepti si tu pe plaja la mamaia o bruneta in costum de baie rosu....si sa vedem atunci care va vedea rosu in fata ochilor....eu sau tu????
tutankhamon
Postat pe 5 Septembrie 2009 01:06
bre....hai sa lasam lumea virtuala...si IBM cu totii bre!!!va poop, noapte buna!
fleur_de_lis
Postat pe 5 Septembrie 2009 01:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
offf 8 De la: garbo017014 27 Iunie 2009 16:40
Cumpara un buchet de flori si ajuti la plantarea unui copac 1 De la: Floriaana 25 Aprilie 2012 16:22
filmele coreene 17 De la: daniilia 16 Februarie 2013 20:33
Credeam ca in primii 200 de ani o duc fara reparatii 21 De la: VOIAJOR 16 Septembrie 2012 08:37
Aromaterapie 6 De la: Ella_Cojocaru_1 29 Martie 2013 13:56
Setari Cookie-uri