femeia capricorn-barbatul gemeni

ce parere aveti despre compatibilitate?
Hydra
Postat pe 21 August 2009 21:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeia rac barbatul taur 2 De la: lady_corina 31 August 2009 01:41
Eu varsatoare el berbec 10 De la: garbo089305 18 Septembrie 2010 12:21
femeia pesti - barbatul rac 2 De la: ioanadbc 27 Septembrie 2009 14:11
Ea Scorpion si el Capricorn 4 De la: mca 10 Iunie 2009 10:17
Fata rac - baiatul balanta .. 23 De la: garbo259257 14 Ianuarie 2012 21:02
Setari Cookie-uri