cum te razbuni pe un varsator?

sunt in zodia fecioarei...am cunoscut un varsator care ma trata ca pe o printesa...chiar ne vedeam si casatoriti,m-am mutat la el,insa dupa o perioada avea nevoie de putin timp de "gindire"..zice ca ma iubeste doar ca acum nu stie ce e cu el..insa timpul lui de gindire si-l petrece pe terase cu altele...eu ca o fata cuminte ce sunt stau si-l astept si pling dupa el...dar mi-a ajuns..vreau sa ma razbun..cum sa-l fac sa sufere caci zice ca ma iubeste?
MIHA_23
Postat pe 9 August 2009 19:56
he heeee...
stai ca-ti spui io o metoda de razbunare de n-ai sa stii pana la urma: te-ai razbunat pe el sau te-ai facut matale maso?

poi, fato, ca sa il tii langa matale, ar fi trebuit sa ai si ceva glagorie in capatzana

amu', hai sa-ti zic si cum sa te razbuni: cand il mai vezi cu una fugi la el si sari de gatul lui, pupa-l si intreaba-l si tu, frumos: "Ce mai faci, iubitule, asta-i mamica ta? Mi-ai promis ca ma suni sa mergem sa imi iau rochia de mireasa!"

daca in urmatoarele 2 minute scapi fara echimoze si escoriatii, sa stii ca te-ai razbunat
Thor
Postat pe 9 August 2009 20:01
De la: Thor, la data 2009-08-09 20:01:06he heeee...
stai ca-ti spui io o metoda de razbunare de n-ai sa stii pana la urma: te-ai razbunat pe el sau te-ai facut matale maso?

poi, fato, ca sa il tii langa matale, ar fi trebuit sa ai si ceva glagorie in capatzana

amu', hai sa-ti zic si cum sa te razbuni: cand il mai vezi cu una fugi la el si sari de gatul lui, pupa-l si intreaba-l si tu, frumos: "Ce mai faci, iubitule, asta-i mamica ta? Mi-ai promis ca ma suni sa mergem sa imi iau rochia de mireasa!"

daca in urmatoarele 2 minute scapi fara echimoze si escoriatii, sa stii ca te-ai razbunat
doamne CE PROFESOR BUN, thor eu cred ca in final tu esti femeie
yanyacharberet
Postat pe 9 August 2009 20:03
dap... ca si tine!
o saptamana da, una ba!
Thor
Postat pe 9 August 2009 20:12
stiu o metoda mai buna. si am si camera video. sa-ti dau adresa mea?
pik_nik
Postat pe 9 August 2009 20:14
De la: pik_nik, la data 2009-08-09 20:14:26stiu o metoda mai buna. si am si camera video. sa-ti dau adresa mea?
pikkkkkkkk vezi ca te bagi peste thor, apropo thor, pe unde ai umblat azi ca nu te-am vazut
yanyacharberet
Postat pe 9 August 2009 20:17
as vrea eu sa fac toate cle ce mi le-ati zis..problema e ca eu sunt in romania si el e in franta..si culema "nu ma lasa nici sa traiesc dar nici sa mor"..deci zice ca ma iubeste..dar sa-i las timp de gindire...eu am fost la el..am stat citeva saptamini...zice ca nu poate trai fara mine..insa nu ma suna decit foarte rar sau imi lasa un mesaj..iar cind il sun eu il deranjez...dar se aud voci de femei in jurul lui..si stiu de ce e in stare
MIHA_23
Postat pe 9 August 2009 20:18
un varsator nu va renunta niciodata la tine daca nu stii sa pui piciorul in prag!
chiar daca are si pe altcineva, esti acolo, pe lista lui, disponibila cand si daca are nevoie de tine - chiar si peste luni, ani...
ai grija ce faci - taie scurt si de la radacina si poate va fi nevoie sa te muti, sa-ti schimbi numarul de telefon, pentru ca va reveni mereu si mereu
lady_corina
Postat pe 9 August 2009 20:20
251, in cazul asta limiteaza-te la a citi prima mea postare DOAR PANA LA al treilea rand, inclusiv!

yanyo, piku' NU se baga peste mine ci doar ma completeaza, ca asa suntem noi doi, stim la nivel mental, fara a vorbi, ce vrea sa spuna celalalt

si de umblat am umblat si io ca omu'
fara scorpioane dupe mine, bre!
Thor
Postat pe 9 August 2009 20:21
daca vrei si tu, e ok, pot sa vin eu la tine. si aduc si camera, sau ne conectam cu el pe net si-i oferim imagini live, sa te razbuni serios!
pik_nik
Postat pe 9 August 2009 20:22
pai eu asta si vreau...sa vina sa ma caute si sa plinga si el dupa mine cum am plins si eu dupa el...
MIHA_23
Postat pe 9 August 2009 20:22
bre, corino, poi cum mai pot io sa ma gandesc la soarta lumii cand tu te iei de tagma mea, ai?
Thor
Postat pe 9 August 2009 20:22
251?! fata mamy , stii tu ce vrai pe lumea aista?!
LILO
Postat pe 9 August 2009 20:22
nu la tine, Thor! la 251
pik_nik
Postat pe 9 August 2009 20:23
cum poti tu pik-nik sa-l filmezi cind el e in franta?
MIHA_23
Postat pe 9 August 2009 20:24
thor, nu m-am luat de tine, dar povestesc si eu din experienta mea...nu esti singurul varsator din lume...
lady_corina
Postat pe 9 August 2009 20:24
sa te razbuni pe varsator ?! ii ca si cum vrei sa tii vintul in miini..atention! cine seamana vint,culege furtuna
LILO
Postat pe 9 August 2009 20:25
De la: Thor, la data 2009-08-09 20:21:45251, in cazul asta limiteaza-te la a citi prima mea postare DOAR PANA LA al treilea rand, inclusiv!

yanyo, piku' NU se baga peste mine ci doar ma completeaza, ca asa suntem noi doi, stim la nivel mental, fara a vorbi, ce vrea sa spuna celalalt

si de umblat am umblat si io ca omu'
fara scorpioane dupe mine, bre!
THORRRRRR ia citeste tu colo la topicul.......cum tre sa fie barbatul ideal ....sa vezi ce scrie despre tine
yanyacharberet
Postat pe 9 August 2009 20:25
offf, 251....
ne filmam pe noi, si lui ii trimitem filmul cu razbunarea!
las ca stiu eu cum se face
pik_nik
Postat pe 9 August 2009 20:25
251, fii mai atenta, pik se ofera el ca sa te consoleze si, cu ocazia asta, te si razbuni!
lady_corina
Postat pe 9 August 2009 20:25
LILO vreau doar sa ma iubasca asa cum il iubesc eu pe el..si sa ma caute el pe mine si sa ma "astepte"...nu sa steea cu altele
MIHA_23
Postat pe 9 August 2009 20:25
baieti aveti grija ca se incinge joaca!!!!
aveam putina treaba dar nu mai plec ......
garbo015564
Postat pe 9 August 2009 20:26
he heee...
pikule, data asta nu ai fost antena

251, poi ce dreaq sa fi,meze el in Franta, fatoooo?
te filmeaza PE TINE in timp ce esti cu el!

Doamneeee!!! sfanta "naivitate"!
Thor
Postat pe 9 August 2009 20:26
succes - si cand v-o fi foame sau sete, dati prin carcima - pe la tuth!
lady_corina
Postat pe 9 August 2009 20:26
ce mai faci, corina?
pus sampania le rece? pregatit tortul? la miezul noptii vrem sa-ti cantam "la multi ani"
pik_nik
Postat pe 9 August 2009 20:26
yanyo, poi crezi matale ca am eu rabdare sa butonez dupa cai verzi pe pereti?
Thor
Postat pe 9 August 2009 20:27
oare thor are recuzita in revizie tehnica?! oare francezul o insala pe 251?! cum o fi? ca is curioasa..stiti voi
LILO
Postat pe 9 August 2009 20:27
pik-nik..nu vreau eu asa o razbunare..ca pina la urma sunt o "fecioara"..si fecioarele sunt mereu fidele chiar de sunt duse de nas..ca in cazul de fata
MIHA_23
Postat pe 9 August 2009 20:28
De la: Thor, la data 2009-08-09 20:27:24yanyo, poi crezi matale ca am eu rabdare sa butonez dupa cai verzi pe pereti?
mda ...butoneaza tu colo si taci.....intreabo pe LILO ce nazbatii am scris noi colo despre tine , piku si zambil defapr precioassa a scris mai bine
yanyacharberet
Postat pe 9 August 2009 20:29
564 ?! si tu esti curioasa...pai vedeti
LILO
Postat pe 9 August 2009 20:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatii perfecte 11 De la: valentino 1 Iunie 2009 18:47
Se spune ca majoritatea copiilor au copiat mintea tatalui,pt ca barbatul este liderul familiei? 75 De la: eu_geminy 25 Octombrie 2010 14:06
buna 2 De la: fleurdelis 8 Mai 2010 12:54
parinti 13 De la: AGAPI_MOU 27 August 2009 17:23
Vreau sa ma mut cu ea 55 De la: garbo_404586 11 Septembrie 2014 12:07
Setari Cookie-uri