Am o gerontofila, cum procedez?

S-o iau se strica, s-o las mi-e frica, ca vine altul (alta) si mi-o ridica :)
astonn
Postat pe 3 Aprilie 2010 00:35
cool! pei nu stiu depinde doar de tine , totul e in ,,mainile " tale :-)
reyya
Postat pe 3 Aprilie 2010 00:43
totul e sa nu o ridici cu mainile tale //dezvolta
garbo074997
Postat pe 3 Aprilie 2010 00:46
mie mi/e somn rau si nu pricep nimic,de ce se strica?
elodia
Postat pe 3 Aprilie 2010 00:50
cred ca a luat-o stricata
garbo074997
Postat pe 3 Aprilie 2010 00:55
nu mey, omul e indragostit de o tipa ,,cam gerontofila" si nu prea stie ce sa faca , nu prea ar vrea sa renunte..dar nici nu vede ceva in viitor..cam asa imi suna mie :-)
reyya
Postat pe 3 Aprilie 2010 00:57
eu cred ca e vorba de ceva banuti in propozitie
elodia
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:01
poate e iubire sincera, nu putem stii :-)
reyya
Postat pe 3 Aprilie 2010 02:24
o fi irinel?!? ca si ala are o gerontofila p-acasa...
anakin
Postat pe 3 Aprilie 2010 02:32
Mama ce gluma buna a facut baiatul asta. Ia iesit de numa, numa. Hai povesteste la prieteni ce tare esti si ce-ai facut tu azi noapte.
Doara
Postat pe 3 Aprilie 2010 07:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre divort. 27 De la: dor72_ 11 Februarie 2012 13:39
De ce oare si femeile sunt asa rele? Din cauza ca nu se exteriorizeaza? 187 De la: garbo058987 14 Februarie 2011 14:30
Credeti ca un barbat casatorit isi va parasi sotia pt amanta? 675 De la: angel2012 4 Aprilie 2014 16:13
E nevoie in Iasi de un club pentru copii? 3 De la: garbo063414 21 Ianuarie 2011 10:58
''Sa-l iubesti pe apropele tau ca pe tine insuti !!!!!''-Luca 10/27 22 De la: bente 1 August 2013 15:17
Setari Cookie-uri