Arta de a te trage din maimuta.........

anakin.dar exista cineva sa nu aiba punctul"G"?eu stiu ca e nativ cu drag alexa.
allexanndrra
Postat pe 7 August 2009 16:36

Uite, scumpo... o idee pentru un nou topic marca alexanndra cu drag Ella.
Ella34
Postat pe 7 August 2009 16:43
alexa mai vedem noi. da cu banu...
LILO
Postat pe 7 August 2009 16:45
Alexo, nativ este numai talentul, fetito...
anakin
Postat pe 7 August 2009 16:46
De la: allexanndrra, la data 2009-08-07 16:05:45
De la: yanyacharberet, la data 2009-08-07 15:05:39mda mda va uitati la bidoane acu cine vrea sa vada si bidoanele mele,
carei baiu alexandra de ma citezi? crezi ca am uitat ce am scris?
yanyacharberet
Postat pe 7 August 2009 16:48
care bidoanele tale?sa le vedem?pai esti femeie?
cu drag alexutza. mess catre yany
allexanndrra
Postat pe 7 August 2009 23:57
anakin,dar punctul G nu nastem cu el?eu de mica,de la cresa ,eram curioasa si mereu ,ma jucam de-a doctorita.apoi de-a mama si de-a tata .apoi la gradi eu nu ma jucam in tarana,ci pupam baietii de zor si ii batem rau.pe unull-am trantit in canal si pe altul in var.noroc ca era materie prima doar.apoi la scoala ,desenam zvastica pe spatele baietilor cu creta.apoi prin clasa a 8.a nu ma semnam pe extemporale decat alexandra.si una din profesoare m-a dat exemplu negativ,ca umblu despletita cu parul pana la coapse si ca imi place sa cochetez.si a mai spus ca de unde sa ghiceasca ea cine e alexandra ,ce sunt regina?si i-am raspuns mandra ca:inca nu sunt regina,dar sunt printesa alexandra romanov.profesoara a chemat-o la scoala pe mama ,sa isi i-a printesa acasa ca ma exmatriculeaza,cu tata general,s-a razgandit ,profa.apoi la liceu,unui profesor de fizica,care era la prima lui ora cu noi,si care cand a intrat pe usa a aruncat catalogul pe catedra si a zis:citez "ma numesc cap mare vladimir" si sunt prof.de fizica.m-am sculat sagalnica cu pletele in vant si okii mei verzi si am intrebat tare,inaintasii erau deja copti ,si mi -am indreptat mandra capul,intreband asa intr-o doare ca tot nu imi pasa :care cap e mai mare? reactia?m-a lasat corijenta ,dar ce nu facea taticu pt printesa lui?asa cas-a rezolvat si in vara am luat,insa dupa aceea i-am spus;si totusi nu mi-ati raspuns!haaaaaaaa.am multe sa povestesc.....cu drag printesa alexandra si romanoc.haaaaa asta eram eu micutza,acum ca am mai crescut eeeeee ......
allexanndrra
Postat pe 8 August 2009 00:21
corectez romanov* ,la sf.
allexanndrra
Postat pe 8 August 2009 00:26
De la: allexanndrra, la data 2009-08-08 00:26:01corectez romanov* ,la sf.
allexanndrra
Postat pe 9 August 2009 00:32
De la: allexanndrra, la data 2009-08-08 00:21:43anakin,dar punctul G nu nastem cu el?eu de mica,de la cresa ,eram curioasa si mereu ,ma jucam de-a doctorita.apoi de-a mama si de-a tata .apoi la gradi eu nu ma jucam in tarana,ci pupam baietii de zor si ii batem rau.pe unull-am trantit in canal si pe altul in var.noroc ca era materie prima doar.apoi la scoala ,desenam zvastica pe spatele baietilor cu creta.apoi prin clasa a 8.a nu ma semnam pe extemporale decat alexandra.si una din profesoare m-a dat exemplu negativ,ca umblu despletita cu parul pana la coapse si ca imi place sa cochetez.si a mai spus ca de unde sa ghiceasca ea cine e alexandra ,ce sunt regina?si i-am raspuns mandra ca:inca nu sunt regina,dar sunt printesa alexandra romanov.profesoara a chemat-o la scoala pe mama ,sa isi i-a printesa acasa ca ma exmatriculeaza,cu tata general,s-a razgandit ,profa.apoi la liceu,unui profesor de fizica,care era la prima lui ora cu noi,si care cand a intrat pe usa a aruncat catalogul pe catedra si a zis:citez "ma numesc cap mare vladimir" si sunt prof.de fizica.m-am sculat sagalnica cu pletele in vant si okii mei verzi si am intrebat tare,inaintasii erau deja copti ,si mi -am indreptat mandra capul,intreband asa intr-o doare ca tot nu imi pasa :care cap e mai mare? reactia?m-a lasat corijenta ,dar ce nu facea taticu pt printesa lui?asa cas-a rezolvat si in vara am luat,insa dupa aceea i-am spus;si totusi nu mi-ati raspuns!haaaaaaaa.am multe sa povestesc.....cu drag printesa alexandra si romanoc.haaaaa asta eram eu micutza,acum ca am mai crescut eeeeee ......
allexanndrra
Postat pe 9 August 2009 00:35
De la: allexanndrra, la data 2009-08-07 23:57:28care bidoanele tale?sa le vedem?pai esti femeie?
cu drag alexutza. mess catre yany
alexo vad ca esti curioasa foc, nu vrei sa vii sa imi vezi bidoanele, daca le vezi si le mangai cu siguranta nu mai pleci de langa ele
yanyacharberet
Postat pe 9 August 2009 10:21
de ce le mangai pe ale tale,ca doarnu sunt lesbi.am destul si la mine.daca e sa mangai ceva,eeeeee se gaseste......haaaaaaaa,nu-i lipsa......oferta e mare,pfffff,da fata de la bidoane ajungem la lucruri.....fi cuminte yany,ca se da nastere la interpretari.da ce legatura au bidoanele,cu arta de a te trage din maimuta???
allexanndrra
Postat pe 10 August 2009 05:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu reusesc sa ma adaptez 28 De la: garbo_1505 29 Decembrie 2012 14:47
comportament inconsecvent 40 De la: ingerasullinistit 29 Martie 2011 16:43
POPORUL ESTE CEA MAI INALTA INSTITUTIE DIN ROMANIA ! 14 De la: garbo265966 21 Septembrie 2012 11:52
Voi stiți sa zmbiți ? 54 De la: VOIAJOR 8 Iulie 2012 21:39
O lume nebuna...nebuna... 6 De la: elodia 2 August 2011 18:51
Setari Cookie-uri