Barbatul gemeni

Draga Zmabila, pt. ca te-ai grabit sa ma judeci ca si cum mi-ar place sa traiesc in mizerie langa un barbat geaman, TE INFORMEZ pentru cultura ta generala ca lipsa unui spatiu de locuit(avand o singura locuinta facuta impreuna) nu am avut posibilitati financiare sa-mi cumpar o casa, am locuit separat in aceeasi casa.Or fi si barbati gemeni de treaba dar 90 la suta din ei sunt ceea ce am afirmat.Nu cataloga o femeie fara sa cunosti alte a manunte. Am o varsta respectabila si stiu ce vorbesc. Toatre cele bune.
garbo012217
Postat pe 16 Mai 2012 20:13
De la: garbo195503, la data 2011-03-11 23:17:30am avut o relatie cu un barbat gemeni... ce pot spune, m-a terminat psihic. are replici taioase dar daca faci prostia sa i-o intorci cu aceeasi moneda, inseamna ca ti-ai facut-o cu mana ta, nu accepta asa ceva, nu accepta sa aibe altcineva ultimul cuvant.
la inceput pare barbatul ideal, atent, iubitor, glumet, inteligent, dar toate astea anunta un mare dezastru. el vrea sa fie "prieten" cu toate. se adaseaza foarte repede de cineva dar tot atat de repede si uita persoana respectiva.
nu este gelos dar adora sa faca cealalta persoana geloasa.
nu incercati sa-i impuneti limite, chiar daca vedeti ca face ceva ce nu e bine, ce i-ar putea dauna, nu ii spuneti nimic pentru ca imediat va spune ca-i vreti raul.
cand iubeste, iubeste cu toti porii, cu fiecare particica a trupului si a sufletului, dar ii trece foarte repede aceasta stare de "indragosteala".
daca incerci sa vorbesti cu el despre relatie, n-ai nicio sansa, tu vorbesti el nici mcar nu te asculta, si are impresia ca prin asta il "sufoci"
e nestatornic!



mare adevar spus aici....... a uitat sa adauge faptul ca sunt foarte egoisti ...
Ioana_Liliana_1
Postat pe 30 Aprilie 2015 15:10
Nu pot sa nu ma minunez de toate cele scrise de voi. Nu incape in mintea mea ca soarta unui om e decisa de miscarea stelelor si planetelor. Alea isi au treaba lor si noi a noastra. Iar trasaturile negative de caracter sunt ceva ce toti oamenii au nu numai cei de o zodie sau alta. Omul alege cum sa se comporte nu stelele aleg pentru el. Daca ma comport cu cineva intr-un fel sau altul este doar fiindca asa vreau eu si nu fiindca Jupiter e in dreptul lui Pluto. Suntem definiti de alegerile pe care la facem in viata nu de zodia in care ne-am nascut. E adevarat ca unele trasaturi sunt ereditare. Dar orice se poate schimba daca omul doreste cu adevarat.
angel_forever
Postat pe 30 Aprilie 2015 19:23
De la: pik_nik, la data 2009-08-04 00:13:51Daca vrei sa-l cuceresti pe barbatul Gemeni, trebuie sa fii vesela, spirituala si sa nu te arati vrajita de farmecul lui. Socheaza-l cu o privire ghidusa si apoi z�mbeste-i derutant. Invita-l la un film si apoi la cina, la un restaurant chinezesc. Ca si c�nd ai vrea sa subliniezi o replica, atinge-i usor bratul sau m�na.

Nu-ti bate capul sa �mbraci cine stie ce toaleta, fiindca pentru barbatul Gemeni nu conteaza cum esti �mbracata, conteaza numai ce spui. Povesteste-i anecdote, da-i replici spontane, fa jocuri de cuvinte. Provoaca-l la un joc de scrabble, de table, sah etc. Barbatul Gemeni are un temperament ludic si raspunde foarte bine la jocuri, chiar si la cele emotionale sau sexuale. Fii mereu alta, nu-l lasa sa te intuiasca, nu-l lasa sa se plictiseasca. Alterneaza comportamentul pasional cu cel indiferent si cu cel camaraderesc.

Nu te chinui sa gatesti pentru el, nu-l impresioneaza, "alimenteaza-l" mai bine cu noi provocari si cu noi subiecte de interes si discutii. Nu-l bate la cap cu �ntrebari dulcege de genul "Spune-mi, cat ma iubesti?" sau cu reprosuri de genul "Nici nu m-ai bagat �n seama azi-dimineata.", �l vei plictisi ingrozitor.

Nu aduce vorba de casatorie, pentru ca barbatul Gemeni e foarte agil si s-ar putea sa-l vezi dispar�nd �ntr-un minut daca simte ca vrei sa-i �ngradesti libertatea. Da-i senzatia ca-l iubesti doar pentru acum si-l vei pastra pentru totdeauna.

garbo210644
Postat pe 1 Septembrie 2015 22:00
Da suntem maestrii ,putem sa avem orice femeie la pat indiferent de statut social pe orice plan,si stim ce sa le facem sa tremure de placere ca frunzele in vant si sa urle de placere ca trenul in gara cand vine si pleaca .La noi listele cu femeile la care s-a umblat la fructul oprit este foarte lunga si este o hartie lata ca dimensiuni ca o poti folosi cand vrei ca zebra pe strada acolo unde nu exista,Problema ca noi inebunim cand femeile ne inseala.Ne place mult ca femeia la pat sa fie perfersa sa traga de penis cu ce poate cu mîna sau cu gura sau sa-l frece cu piersica ei pana la epuizarea reciproca.Ne pălac femeile care au (texte si urlete de placere) cand se freaca.Credeti-ma,noi gemenii regulam orice femeie ,numai pasarea din zbor nu o putem regula fiindca zboara pe cer si noi nu putem zbura.Ne plac feneile cu tate mari cu sfarcurile ca butoanele de la lift subtiri ca vespia in solduri si cu curu mare si tare ca si Gloria Gainor sau Tina Turner si cu gogoșica rasă si ingrijita si cu buzele apte sa frece bine penisul si sa-l stranga ca si surubul in menghina si sa-l frece ca si filiera cand dai filet.Sunt multe de spus dar au iz erotic si apoi nu vreau ca cititoarele sa isi apreteze chilotei cu orgasme involuntare si sa aiba chiloteii creponati fiindca deranjeaza la bulaneșe.Daca ar fi sa se construiasca un aparat electronic de ultima generatie sa inregistreze doar la atingerea cu talpa piciorului ,numarul de femei multumite ,cred ca ar sari in aer circuitele si ar iesi fum .Mai pe scurt aceasta zodie a gemenilor nu plateste sub nici o forma mai mult sau mai putin vizibila ,taxa cea celebra de pe timpul comunismului (PIP) adica ,port ilegal de penis.
bobulica
Postat pe 12 Octombrie 2015 20:18
Bai primata rapanoasa (scuza-ma pt. eufemism) du-te si fa-ti numarul in alta parte. Sapunul e din partea casei, daca-ti vine vreo idee salvatoare
pinkrainbow
Postat pe 13 Octombrie 2015 11:01
se lauda si el cu ce si ar dori sa se intample, da i pace, la cat de mult mint gemenii ...vba aceea "flamandul codrii viseaza"...ca sa nu mai zic daca o fi vba chiar de individul din avatar e clar...frustrare maxima...iar daca nu individul din avatar probabil ca i seamana f bine.... mai mult de rame n are cum sa atraga...parerea mea
garbo_470575
Postat pe 16 August 2017 15:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cele 22 de semne ale zodiacului original 9 De la: neptun19 27 Aprilie 2011 15:06
Barbat berbec vs Femeia Rac!!! 12 De la: garbo_472671 28 August 2017 16:14
femeie leu-barbat leu 2 De la: corinadd 29 Iulie 2009 12:02
gemeni si capricorn 27 De la: brunetha_creatza 10 Februarie 2012 19:16
femeia berbec/barbat capricorn 2 De la: Hydra 23 Noiembrie 2010 06:05
Setari Cookie-uri