acordati atentie viselor din timpul noptii??

ei, nici o problema, asa se afla si aici ca sunt...para(a)normala...
lady_corina
Postat pe 29 Iulie 2009 23:10
De la: loveactually, la data 2009-07-29 23:00:39
De la: dune, la data 2009-07-29 22:57:15piku..ne spui si noua un vis de-al tau?

dune, nu fi copila, daca te uiti la pozele lui, cred ca iti dai seama imediat!
iti zik eu! k nutzi trebe 7 facultati ca sa pricepi asta!


ia sa ma uit la pozele lui...zic acuma!
dune
Postat pe 29 Iulie 2009 23:11
thor,am inteles, ti-am spus ce "vad"...
lady_corina
Postat pe 29 Iulie 2009 23:12
giani, in alta viata ai fost olmeca, fiica luptatorului de la Uxpanapa.
asa-i ca simti tu ceva special pentru cai si curcani?
pik_nik
Postat pe 29 Iulie 2009 23:12
hai, mai, copii.. ma faceti sa rad. dati si voi pareri mai elaborate. ce simplu e sa o dati in capul bauturii. info: eu beau sirop inzecit cu apa de la plafar, din ala tonifiant cu zahar invertit. rar bere. vin... exact la paste si Craciun. acu' si la nunta- de ce sa mint - ca tocmai am fost la una. da' nu tine, nene, pentru tot anul...
gianiblue
Postat pe 29 Iulie 2009 23:13
loool, piku!!!
dune
Postat pe 29 Iulie 2009 23:13
hai Timisoaraaa!!!
Thor
Postat pe 29 Iulie 2009 23:13
pik, m-ai prins asupra faptului, ce sa mai...
gianiblue
Postat pe 29 Iulie 2009 23:14
hai Universitatea Craiova! (unde sa hai... nu stiu...)
gianiblue
Postat pe 29 Iulie 2009 23:14
love?/
care-i doru din pozele lui piku??
dune
Postat pe 29 Iulie 2009 23:14
a zis cineva Timisoara?
lady_corina
Postat pe 29 Iulie 2009 23:15
nu, duno, e asa: ii vezi pozele si te apuca doru' !
lady_corina
Postat pe 29 Iulie 2009 23:15
Giani, dar la nunta din vis, bei?
AMELYY
Postat pe 29 Iulie 2009 23:16
geanetto....e in subconstient mami...nu vrei sa mai fii singura, vrei sa-ti gasesti partener de viata potrivit(nunta), dar nu dai decat de hahalere si asta te intristeaza(muzica de inmormantare)...si mai sunt multi care te condamna ca nu faci nimic pentru starea ta(cei care rad)..io asa vad...nu ma bate daca gresesc....
tutankhamon
Postat pe 29 Iulie 2009 23:16
De la: gianiblue, la data 2009-07-29 23:08:01love, nu te mint, asa visez... dupa simbolistica aceea comuna cica este de bine... dar stiu si eu?
eee. paranormal? era sa lansez un topic... dar intre timp mi-am strans niste inamici pe aici... si mi-e teama sa mai ies din normal...

ai satzi zic ceva...daca tot esit din bucuresti, acuma!
am fost eu acuma ceva ani la o madama, medic naturist! cu afculate de medicina la activ , etc!. da a virat-o cucoana pe paranormalostiintificofantastic! asaaaa....si tine conferinte in tibet, si tot asa! ei ideea e k eu m-am dus la ea sa ma trateze, si ce crezi ca s0a gandit ea?? sa imi spuna asa din casa...cum face pik acuma! deci nush ce i-o fi inspirat fata mea, nene, ca a inceput sa-mi spuna niste kestii de ramaneam traznita! despre toata familia mea, nu numai despre mine! in fine! deci eu chiar cred in kestiile fir-ar sa fie pentru ca le simt cumva inconstient, in fine! si daca vrei...ti=o recomand! dar, specific, sa nu iti faci iluziipentru ca nu face in mod obisnuit lucrurile astea! nus tiuc e a avut cu mine de mi le-a explicat asa pe fata! iti cere analizele, datele de nastere inclusiv ora, minutul secunda...si incepe!!!!!!!!!! sa te tii! 5 ore, nu tace, te intoarce pe dos, si stie despre tine tot ce nici nu ti-ai dorit! si medical si spiritual!
cred ca deja as face bine sa tac:D..ma gandesc!dar oferta e doar pt tine! sa stii:P!
fleur_de_lis
Postat pe 29 Iulie 2009 23:16
hai si Craiova, ca e de-a prietenului Anakin
Thor
Postat pe 29 Iulie 2009 23:16
tuth, cam acelasi lucru ziceam si eu, ceva mai "cifrat" insa...
lady_corina
Postat pe 29 Iulie 2009 23:18
De la: dune, la data 2009-07-29 23:14:47love?/
care-i doru din pozele lui piku??

nu stiu dragaa....doru' lui de ....fete oakeshe ! nu ai vazut??
k are o pb baiatul cu simbolistica?? cenu pricepi?
fleur_de_lis
Postat pe 29 Iulie 2009 23:20
love, saru' mana. mor de curiozitate. eu sunt un burete pentru asa ceva... mai ales de vreo doi ani de cand mi se intampla... intamplari.
tutankanica, desteapta mai esti, soro. este posibil. chiar foarte probabil sa fie cum zici!
gianiblue
Postat pe 29 Iulie 2009 23:20
De la: corinadd, la data 2009-07-29 23:18:27tuth, cam acelasi lucru ziceam si eu, ceva mai "cifrat" insa...


eh...io fusei mai directa.....crezi ca s-a suparat gianineta pe mine?????ia s-o intreb:

GIANIBLUUUUEEEEEEEEE........te-ai suparat pe mine????
tutankhamon
Postat pe 29 Iulie 2009 23:21
giani....multumesc umil, chiar daca sunt pe tronul de faraoanca.....
tutankhamon
Postat pe 29 Iulie 2009 23:22
eiii da' daca te-o iubit candva si-acu interpreteaza vise?

piku! sa n-adormi!

enigma simbolistica ce esti!
dune
Postat pe 29 Iulie 2009 23:25
love, da' cat ia tibetana la 5 ore conferinta?
dune
Postat pe 29 Iulie 2009 23:27
amelyco, nu, nu am baut la nunta din vis. eram outsider, cumva. eram un fel de observatoare... si ma miram din toti neuronii legat de ce se petrece acolo. ciudat este ca totul se petrecea intr-o casa dintr-o piata italiana in care era o biserica superba cu o Madona deasupra intrarii; o statuie - desigur. ca era catolica. cand am iesit cu nuntasii - in urma lor, am constatat ca Madonei ii luase locul un bebelush gigant - ca ala din fantasmele lui Ally Mc Beal. si mai si dansa!
gianiblue
Postat pe 29 Iulie 2009 23:29
da tuth,acuma satzi raspund si tie!
da mai am dusmani! din aceia bogati, influenti, plini de putere, care te fac sa fii convins de orice tamopenie, doar [entru ca e spusa de ei! oameni pa care eu iignor, eventual sunt ironica sau le rad in fata, idea-i ca sterg cu ei pe jos dc gafeaza! PROFESIONAL! si normal ca raman cu frustrari bietii de ei!, mi-am luat-o pe faza asta! lumea e indeajuns de meschina, acum ma mai feresc, dar , ceva ani in urma....chiar nu ma gandeam sa menajez pe nimeni daca scotea o prostie! imdaaa asa o fii, cu visul acela, dar ideea k m-au adus in iad??? si ma salveaza o persoana care nu mai exista ce dzeu poa' sa'nsem,ne/??
fleur_de_lis
Postat pe 29 Iulie 2009 23:30
Femeie-faraon-cu-colier-din-dinti-de-tigru, cum sa ma supar pe tine? mai ales: de ce sa ma supar? nu, zeito, au contraire. te pup dulce.
gianiblue
Postat pe 29 Iulie 2009 23:30
giani, mie acum mi-e destul de clar, da' nu mai spun nimic
numai un gand de-al meu... nu mereu iese rezultatul asteptat cand se amesteca culturi diferite...
pik_nik
Postat pe 29 Iulie 2009 23:32
De la: dune, la data 2009-07-29 23:25:18eiii da' daca te-o iubit candva si-acu interpreteaza vise?

piku! sa n-adormi!

enigma simbolistica ce esti!

cine o iubit pe cine??
mai neninici voi nu vedeti?? oare ce e in seara asta aic???am luat-o razna cu totii??
nush cat ia tibetana! ultima oara am fost la ea acum 2ani!
fleur_de_lis
Postat pe 29 Iulie 2009 23:33
eee, pik.... cu un italian m-as asorta. cu un mexican ar fi mai greu!
dar te dezamagesc: nu am iubit italian ci o sora in Italia!
cine stie, o fi o premonitie. m-oi marita cu un italian de ala care nu se mai desprinde de mami. si ma voi ingrasa de la paste. who knows?
gianiblue
Postat pe 29 Iulie 2009 23:35
De la: gianiblue, la data 2009-07-29 23:29:19amelyco, nu, nu am baut la nunta din vis. eram outsider, cumva. eram un fel de observatoare... si ma miram din toti neuronii legat de ce se petrece acolo. ciudat este ca totul se petrecea intr-o casa dintr-o piata italiana in care era o biserica superba cu o Madona deasupra intrarii; o statuie - desigur. ca era catolica. cand am iesit cu nuntasii - in urma lor, am constatat ca Madonei ii luase locul un bebelush gigant - ca ala din fantasmele lui Ally Mc Beal. si mai si dansa!
AMELYY
Postat pe 29 Iulie 2009 23:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce sa-ti "studiez" prima data ? 177 De la: tutankhamon 29 Decembrie 2009 00:14
loc de munca pentru barbati in strainatate 9 De la: Vidar 26 Iunie 2009 16:26
PENTRU TOATE NEVESTELE DIN LUME ȘI NEVASTA MEA 56 De la: VOIAJOR 15 Septembrie 2012 10:56
as merge la lucru in italia 1 De la: garbo004062 10 Septembrie 2010 16:06
In urma topicului " cum sa scapam de michelle?" 013 a fost banat 65 De la: elisabeta_boia 7 Septembrie 2011 01:40
Setari Cookie-uri